Menu Forum

Svatba březen 2010

12. dub 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
Registrovala se 9. září 2009 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Kutná Hora.
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
Registrovala se 9. září 2009 na beremese.cz. Přidala 68 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Region Kutná Hora.
 jojo my milujem hory a hlavně to zatím vypadá,že v létě se nikam nedostanem kvůli práci tak chci aspoň v zimě,ale uvidíme jak to kamarád vyřídí jinak pojedem taky jen na víkend emoticon
27. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
Registrovala se 7. září 2009 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Katko, kde vlastně budete mít svatbu? Nějak jsme se k tomu zatím v povídání nedostaly emoticon My se budeme brát na zámku v Novém Městě nad Metují..
27. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andypraha
Registrovala se 28. září 2009 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 26. března 2010
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
andypraha
Registrovala se 28. září 2009 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 ahoj holky emoticon

přidávám se a také reportuji: máme termín, restauraci na hostinu i cocktailbar na raut, lux.auto, odsouhlasenou cukrářku, vybrané oznámení i jmenovky na stůl .-), dekorace, šperky,vybranou pekárnu na koláčky, seznam darů, menu a v pondělí mi přišly šaty z ebay! Jsou prostě nááádhernééé emoticon)
Ovšem boty jsou opravdu problém... emoticon ale říkám si, že mi to je asi jedno, těžko odhadnout, jaké bude počasí...

Spoustu věcí jsme vypustili a tak toho zařizování je nakonec jen trochu emoticon)
28. říj 2009 v 18:48  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
 ahoj, my budem mít svatbu ve Vlašským Dvoře v Kutné Hoře, jinak jsem byla v úterý u kamarádky na stříhání tak jsme se dohodli -mám kadeřnici a líčení v jednom a náhodou má salon kousek od svatebního tak jsme tam s Kájou zabrousily,vyzkoušela jsem dvoje emoticon no paráda jen mám špatný foťák na mobilu tak foto nic moc emoticon ale mají tam krásné šatičky na Kájinu ale tu jsem do nich ještě neoblíkala .za 14dní pojedeme do Nymburka na šatičky a takový malý výlet po salonech domluvila jsem se s paní (dělá nám vývazky ) tak si je zrovna odvezem emoticon a to už beru foťák tak pak přidám fotečky pro ukázku

andy : já jsem taky chtěla koláčky z pekárny, ale zatím to vypadá, že budou domácí. Holt mám chlapa z vesnice, kde se toto stále drží
29. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Ahoj holky, tebe andy vítám mezi námi. Koukám, že pomalu, ale jistě pokračujete v přípravách, my o víkendu vymysleli oznamko, tak mě čeká hledání tiskárny a včera jsme byli na zámku dohodnout pár podrobností, tak jsem ještě celá nadšená emoticon S botama se nemůžu rozhodnout, jestli půjdu v lodičkách nebo jen v typu uzavřená pata a špička, hlavně zatím nemůžu sehnat žádné, které by mi vyhovovaly na celý den i vecer, no uvidíme
30. říj 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
 Luci já si nejspíš vezmu nějaké balerínky sice žádný nemám ale bude to asi nejlepší,stejně nemůžu mít moc vysoky podpatek,abych nebyla výšší než přítel emoticon
30. říj 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 No mezi námi taky není velký výškový rozdíl, navíc nejsem na podpatky tolik zvyklá, takže mám ztížené hledání, protože 5cm podpatek je max emoticon
30. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evma
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 20. března 2010
    Hostivice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
evma
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků a 1 album. Region Praha.
    Hostivice, Region Praha
 emoticon ahojky, tak se k vám přidám s termínem 19.3. a taky mooooc přemýšlím co na šaty...kožíšek
se mi zdá moc, uvažovala jsem jen o pašmíně, co myslíte? nebudu mít klasický dlouhý šaty´, ale krátký smetanový... ještě teda nemáme ani zamluvený místo na hostinu - příští týden se chystáme, snad se
nám bude líbit a vyjde to... a rodičům to oznámíme na vánoce...
30. říj 2009 ve 13:27  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Ahojky, vítám tě emoticon Ten kožíšek, co mám zamluvený, není zase tak "tlustý", takže myslím, že bude tak akorát. Mám šaty s holými rameny, takže přece jen to přes ně něco chce. Ale třeba to v pašmíně taky zvládneš, to je na tobě emoticon
30. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andypraha
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
andypraha
    Region Praha
 hezký večer všem emoticon
Luci, děkuji emoticon Botky jsou vážně problém...a aby toho nebylo málo, šaty jsou opravdu až na zem a tak je necourám jen na 7cm podpatku... Budu je mít jen na obřad a hostinu, nechce se mi za ně utrácet balík a velikost 42 taky není právě běžná.... no ono se to nějak snad vyvrbí emoticon
Katko, to já je nechtěla vůbec, ale po zkušenosti s bráchovy svatby jsem si řekla, že takovou dobrotu nemůžu kolegům v práci upřít a tak budeme mít 2 kila ke mně do práce a po kile každý z rodičů...skoromanžel je muzikant, takže tam nic....a výslužky jsme nakonec úplně vypustili...
evma, ahojky...snad nebude mráz emoticon)), koupila jsem si přes šaty bolerko s límcem a zimy se nebojím, byla jsem splavená jen jsem si to na sebe všechno nandala emoticon, pašmína je OK, kámoška se v ní vdávala také a vypadalo to dobře...i když ji musela neustále držet a srovnávat...oznámit to vašim na vánoce je krásně romantický emoticon)
30. říj 2009 ve 21:21  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cassinka
Registrovala se 16. září 2009 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Most.
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
cassinka
Registrovala se 16. září 2009 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Region Most.
    Region Most
 Ahoj holky,snad nebude vadit,když se přidám emoticon Svatba u nás bude 20.3.2010 a jak tak koukám, asi ji posunu tak o rok emoticon Všechny už toho máte spustu a já si pořád říkám jakože je čas...a on asi přestává být..Já mám jen zaplacenou zálohu na šaty, prstýnky,podvazek a termín.Jo a svatební cestu.Přítel zajišťuje svatební noc,tak aspoň toho jsem ušetřena emoticon Teď řešíme hostinu a seznam lidí na svatbu a tp je asi tak všecho..penízky lítaj a to nic nemáme..
2. lis 2009 v 09:04  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Ahoj, vítám novou březnovou nevěstu emoticon Podle mě se nemusíš bát, určitě nakonec všechny přípravy zvládnete včas. My zas třeba ještě nemáme prstýnky, teprve je začneme vybírat..
2. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cassinka
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
cassinka
    Region Most
 My jsme si vybrali v pátek,zluto-bílé zlato.Představ si, 5 mm silné a já celý víkend chodila s pravítkem a měřila jsem si na prstě, aby vynikl a nebyl slabý...teď jsem to byla u zlatníka změnit na 7 mm a když jsem si pak zkusila maketu, no zůstala jsem u těch pěti. Na zabití. emoticon K zásnubnímu je tahle tloušťka fakt emoticon akorát a bez něj taky,působí to jemně.Ať pak nejsme jak od cirkusu, protože prsty mám slabý..
2. lis 2009 ve 12:53  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evma
    Hostivice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
evma
    Hostivice, Region Praha
 cassinka: emoticon nejsi sama - my ještě taky nic nemáme, vlastně vybrali jsme si prstýnky a nechali je dělat u zlatníka, bude mu to chvíli trvat... a já si koupila látku na šaty emoticon a to je všechno... chystámě se vybrat místo na hostinu, ale nějak pořád není čas... tak nevěš hlavu, času fůůůra emoticon
2. lis 2009 ve 13:10  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cassinka
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
cassinka
    Region Most
 ty jo,to se mi nezdá emoticon Já teda šaty už mám vybraný a zaplacenou zálohu,tak uvidíme.Chtěla jsem mít většinu před Vánoci,pak nebudou koruny emoticon Místo máme už raději zarezervované, tak uvidíme zbytek emoticon
2. lis 2009 ve 13:21  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
Registrovala se 12. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků a 1 album. Černá Hora.
  • Svatba byla 12. března 2010
    Na Libeňském zámku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
Registrovala se 12. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků a 1 album. Černá Hora.
 Uz mam boty, hura! Sehnala jsem je na Aukru.
2. lis 2009 v 15:29  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Martino, botičky jsou super, Aukro projíždím, ale zatím nemůžu sehnat moji velikost a typ, který by se mi líbil emoticon
Cassinko, my chceme prstýnky z chirurgické oceli a na moje prstíky je i 5 mm hodně, takže já nejspíš skončím jen u 4 mm, taky to vypadá hezky, jak jsem dneska zjistila..
2. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 Kamoska ted bude prodavat 37ky
2. lis 2009 v 16:18  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Já mám 38, teda nejčastěji, ono u každých bot je to jinak. A tys tohle sehnala úplně nové botičky nebo použité?
2. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cassinka
    Region Most
fotoportrét
fotoportrét
cassinka
    Region Most
 Lucikarn...díky, to jsi mi udělala radost emoticon
Jinak už jsou objednaný a zaplacený definitivně.Ve čtvrtek definitivně domluvit zbytek hostiny.Včera jsme dělali jmenovky na stůl, docela byla sranda.Dělali jsme to společně s přítelem , kdykoliv jsem odběhla, už byl na stránkách o hrách na x-box.. emoticon
3. lis 2009 v 08:25  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evma
    Hostivice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
evma
    Hostivice, Region Praha
 Tak já řešila tloušťku prstýnků úplně stejně emoticon - chdák zlatník - nemohla jsem se rozhodnout... ale nakonec budu mít 7mm - mám dlouhý hubený prsty a 5mm mi neseděl, mám širší kloub takže pak mi ten prstýnek kinklal na prstě... takže jsem dala na jeho radu a vzala pro sebe 7mma a přítel 6mm. A koukám, že sebou musím hodit s tou hostinou emoticon, jsem nějak hooodně pozadu emoticon
3. lis 2009 v 09:59  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
fotoportrét
fotoportrét
fkatka
4
 ahooj holky dlouho jsem tu nebyla a koukám, že jsme se dost "rozmnožily " emoticon jinak můžete být v klidu s nějakým zajišťováním já jsem skončila u objednání vývazků a figurky na dort, menu sestavený,ale restaurace domluvená ještě není na pevno i když hostinský s tim snad počítá emoticon minulé úterý jsem byla u kamarádky na stříhání tak mám kadeřnici a líčení v jednom a při té příležitosti jsem se stavila v salonu a zkusila dvoje šatkyemoticon ale neměla jsem foťák tak to mám jen v paměti a prstýnky ? ty necháme asi až po Vánocích jejich dodací lhůta je cca měsíc tak to zvládnem až pak emoticon
Už se chystáte na Vánoce? já se moc těšim hlavně to budou naše první společné Vánoce a po dlouhé době je budem mít bez rodičů
3. lis 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 My nakonec budeme prstýnky objednávat přes internet, tak jsem zvědavá, jak budou vypadat ve skutečnosti emoticon Nejsem zvyklá na výrazné a mohutné prstýnky, takže s užším kroužkem budu naprosto spokojená. My máme sice zamluvenou restauraci, ale dohodli jsme se s majitelem, že menu a všechny podrobnosti budeme zajednávat až v lednu, jen máme jasno, co se bude vařit k obědu emoticon Katko, upřímně, Vánoce zatím příliš neřeším, nějak toho teď mám hodně, takže Ježíšek musí ještě počkat emoticon
3. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 Luci - nevesta v nich sla jen jednou a vypadaji skoro jako nove, bez znamek noseni. Takze mi vubec nevadi, ze jsou z druhe ruky.
3. lis 2009 ve 13:02  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 To by mi taky nevadilo, jen na takové narazit emoticon
3. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Ahoj holky, nějak jste se odmlčely, tak zkouším, jestli se nám to zase rozjede emoticon Tenhle týden nám dorazil polštářek pod prstýnky a párdalších drobností, všechno krásné, tak mám radost emoticon
6. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 Jo, spravne, musime to tu udrzovat, vzdyt nas termin uz se neuprosne blizi! emoticon

V M&S jsem si vcera koupila telovou podprdu s variabilnimi raminky pod saty - pry je telova pod bile saty lepsi nez bila. Drzi dobre i bez raminek, akorat me 34, kterou nosim normalne, dost skrtila.

No a dneska si jdu vyzkouset saty a pak se rozhdodnu, jestli si budu saty pujcovat nebo necham usit. Taky musim vyzkouset nekolik strihu, abych vedela, co ano a co ne.

Uz mame dofinalizovane svatebni menu, v nedeli zaplatime zalohu.
6. lis 2009 v 10:35  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
fotoportrét
fotoportrét
lucikarn
 Koukám Marti, že u vás přípravy taky pěkně plynou emoticon Já musím spodní prádlo ještě sehnat, pořád přemýšlím o typu podprsenky. Jsem zvědavá, jak budou spokojená se zkouškou šatů, držím palce, aby ses správně rozhodla..
6. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evma
    Hostivice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
evma
    Hostivice, Region Praha
 Ahoj holky, tak jsem včera koupila kravatu a kaesníček - přesně podle látyk na mý šaty a mám z toho obrovskou radost, jen košili nemůžeme sehnat... ještě je naštěstí dost času... a zítra jdeme domlouvat hostinu, jsem na to zvědavá, protože chceme jen raut - teplý i studený - průběžně doplňovat, žádný slavnostní oběd emoticon .
Martina - tak se zítra vydám taky do MS podívat na nějakou podprdu - tělovou a variabil.ramínka - díky za tip.
6. lis 2009 ve 13:08  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
fotoportrét
fotoportrét
martina_79
 Evma: stoji 499, coz se da, a je vyztuzena.
6. lis 2009 ve 22:46  •  Svatba byla v březnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš