Svatba 30.8.2008

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, vybral si někdo taky tento krásný datum jako svůj den D? Snad vyjde počasí, protože my máme obřad venku, tak bych nerada chytla nějakou tu letní bouřku. Taky hlavně kvůli synovi, co má hrozně rád všechn louže, tak aby se nám tam někde nevyráchal :-D Teprve začínám s přípravami, obhlídnuto už mám všechno, tak teď začnu zamlouvat. Pokud je tu někdo z Plzně, můžeme dát hlavy dohromady a případně se i sejít a vybrat něco společně.
Odpovědět
no vidis, to je hezka nahoda :-D
Odpovědět
Jé, to je pěkný, tolik lidí v dubnu narozených. Taky jsem chtěla mít malýho 1.4., ale jemu se z bříška nechtělo, tak je holt až 3.4., ale to je taky pěkný datum. Péto J.: štíra žádnýho neznám, jakou mají povahu? My jsme všichni tvrdohlaví berani, ale tatka je naštěstí už vodnář, tak mlčí a poslouchá :-D Na figurku určitě mrknu, já jí už mám taky doma, ale je z porcelánu, dostala jsem ji už před 6 lety, tak jí asi použiju. I když možná mi to stejně nedá a koupím si ještě jednu marcipánovou, třeba jak nevěsta tahá ženicha za ucho ;-) Vladi: taky nevím, co budu mít starýho a vypůjčenýho. Všechno jsem si koupila nový, tak třeba se někdo nabídne. By možná stačil si do kabelky od někoho půjčit starej kapesníček? ;-)
Odpovědět
dobrej napad Marti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, ta naše figurka je taky porcelánová a zůstane nám na památku. :-) Štíři jsou útoční a vztahovační, rádi provokujou "jedovatými" poznámkami a za každou cenu chtějí mít poslední slovo. A navíc když jsou to dva chlapi, tak je předpoklad, že budou soupeřit o pozornost.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám doma taky štíra - budoucí manžel. Poslední slovo má rád, vztahovačnej by taky byl. jedovaté poznámky si nechává naštěstí pro sebe :-D To půjčené někde v diskuzi už taky řešili a kapesníček prý opravdu stačí. Já zatím nemám ani nic darovaného - doufám, že třeba někdo dodá podvazek a ideálně v modré barvě, aby byly sfouknutý 2 tradice naráz. Půjčovat si budu šaty a nové budu mít minimálně boty a třeba i nějaké pěkné prádlo, abych byla hezká nevěsta i v noci ;-)
Odpovědět
Péti: štíry vám tedy moc nezávidím, ale snad si s nimi už umíte poradit, když je máte doma. Vztahovační lidi mě hrozně vytáčí, nechápu je, ale zase každý máme něco. Já jsem hrozně panovačná a také musím mít poslední slovo. Totéž můj malej. Holky, už máte rozmyšlenej svatební dort? Viděla jsem včera naprosto úžasný a asi si nechám udělat speciální, každé patro jiné - nahoře klasika s mandlovou polevou, uprostřed třeba kubánský a dole ovocný. Pro každého něco. Co myslíte, nebude to hodně blbý?
Odpovědět
ahojte, tak som vas zas prisla kuknut :-D martinka: ja mam stirov dvoch kamaratov a v pohode, ale inak ich ludia vraj moc nemusia, su dost hadavi, ale my barani sa znesieme s kazdym, takze pohoda :-D ale vztahovacni su , to fakt my budeme mat len dve torticky, na svadobnom stole bude pernikovy koc s nevestou a zenichom, zdobeny marcipanom, vyzera to hezky :-) ten tvoj podla popisu vyzera velmi zaujimavo, ja by som do toho sla
Odpovědět
a k tym stirom, zena snubencovho kamarata je stir a ta musi byt stredobodom pozornosti za kazdu cenu, tu fakt nemusim, ale co sa tyka zas mojej kamosky, tak ta je v pohode a dobre si rozumieme a ten dalsi kamarat, tak to je zlaticko :-)
Odpovědět
ja myslim ze charakteristiky znameni jsou dost obecne a na kazdeho z toho sedi jen neco, vetsina vlastnosti je silne individualni, takze bych se tim zas az tak neridila... Luko: krasny saty, opravdu sis vybrala dobre, hrozne ti slusi, uz se tesim na svatebni albicko :-) mas je pujcene nebo koupene? ja du zkouset v pondeli, jedny saty sem si sice koupila ale porad mam takovy pocit ze to neni uplne stoprocentni a tak du na lov a inspiraci znovu, ovsem tady v Londyne a to budou nejspis ceny uplne siiiileny...no uvidime, aspon bude sranda :-N ? Marti: ten dort zni dobre, proc by to melo byt blby, je to super...ja bych chtela bud alespon jedno patro nebo i dve jiny, ale pokryty bilym marcipanem, takze to nebude videt, chtela bych klasicky asi cokoladovej [ten nejvetsi spodni, myslim ze vetsina lidicek cokoladovym nepohrdne a prostredni vanilkovej nebo oriskovej a horni zase cokoladovej, to budou mensi kousky pro deticky :-) na rautu pak chci mit jeste medovnik, jen proto ze ho zboznuju :-)
Odpovědět
vladi, vdaka, saty su pozicane :-) ak este nemas pocit tych pravych, tak len skusaj, ja som mala tiez ine rezervovane x-) teraz sa mi zapacili aj http://www.cosmetic-lada.cz/uvgel.html ale to uz len v ramci co by este mohlo byt, lebo saty uz menim nebudem x-) drzim palce pri skusani :-)
Odpovědět
jej blby link som hodila, je to: http://www.stvalentino.sk/images/prod... ten prvy su nechtiky :-N
Odpovědět
Luko, ja myslim ze ty co sis vybrala jsou perfektni..vypadas v nich super
Odpovědět
Článek se načítá
ano ja som spokojna na 100% :-) vdaka :-) vsetky budeme krasne.... x-) x-) x-)
Odpovědět
urcite... :-) taky sem nasla u tebe v albicku inspiraci na kytici...tu z tech pivonek..sem totiz Pivonkova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, já chci dorty úplně jednoduché - jako skoro všechno (víc se mi líbí věci bez zbytečného zdobení, takže se nemůžu shodnout s mou sestrou/svědkyní, která zas do všeho kecá a chce mi vnutit zbytečné ozdůbky a mašličky a podobné pitomůstky ), mám vybrané dva dorty (oba mám v albu, kde je nejvíce fotek) a musím se domluvit s tetou, jestli to půjde - hlavně ten bílý, aby nevypadal ušmudlaně. Jediný ústupek z jednoduchosti jsem ochotna udělat ten, že by na tom čokoládovém byly barevné kytičky. vladi a máš pravdu, že ty charaktery podle znamení odpovídají jen někdy. Na bráchu jeho znamení blíženců sedí naprosto, jako by ty charakteristiky psali podle něj a bratranec je taky blíženec a nepasuje na něj z těch charakteristik snad vůbec nic.
Odpovědět
Peto dorty mas pekny, ja si taky myslim ze v jednoduchosti je krasa.... taky bych chtela ten marcipanovy povrch a ozdobit bud cokoladovyma anebo zivyma kytkama sem tam, mozna satenovou stuzku na kazdem patre a perlicky dokola okolo tech pater, chci to zachovat ale aby to vypadalo jednoduse a pritom krasne
Odpovědět
my budeme mat len dve torty, takze mi az tek velmi an nich nesejde, hostom z Bratislavy rovno dame do vysluziek este pred svadbou, aby to nemuseli v tom teple vozit napsat 250km....inak jedna sa nam velmi pacila, poschodova s fontankou...ale ta cena zas az tak nie 10tis. :-D :-D
Odpovědět
Luko, to my jim tu vysluzku dame i kdyz nekteri leti hned v nedeli, km asi 1200 :-D nebudem jim tam akorat davat nejaky maslovy, ale vysluzku dostanou, my to pred svatbou delat ani nemuzem, neb hodne hostu prijede jen na vikend...je to slozite
Odpovědět
my sme sa rozhodli, ze tie kolaciky pre Blavakov dame urobit tu a im ich tu aj rozdame....vladi., ved to je tiez dobry napad, dam im take, co sa nemozu pokazit ;-)
Odpovědět
nebudeme delat zadne velke vysluzky, jen nejake mensi krabicky, myslim ze je to roztomile....nema cenu delat a kupovat toho spousty, stejne myslim ze toho pak skonci hodne v kosi neb kazdy bude precpany z hostiny
Odpovědět
suhlas, ale vyvetli to mojej mame :-S
Odpovědět
oprava:vysvetli..... ona este zaplati obedy niektorym hostom pred svadbou...... :-S a nedala si vysvetlit, ze hostia maju dojst na obrad, my sme tak tiez boli na svadbe, ale to by asi neprezila
Odpovědět
pekny zvysok vikendu kocky, idem varit ;-)
Odpovědět
Holky, naprosto chápu vaše rozladění, když vám stále někdo z příbuzných mluví do vašich příprav na svatbu. Já to vyřešila tak, že si od nikoho z nich nenechám poradit, radši to s nikým ani nerozebírám, prostě si to uděláme s ženichem všechno po svém a ostatní at se třeba zblání :-D Luko: souhlasím s Vladi, moc krásné šaty, vypadají krásně lehoučké jako peříčko, v těch se bude krásně vdávat ;-) Ohledně těch dortů, také nechci žádné přezdobené, naopak jen jednoduché a ne moc přeslazené. co se týče těch znamení, tak pokud znáte někdo ženu ve znamení Lva, tak ta je taky někdy na "zabití". Je to moje budoucí tchýně, má pocit, že se svět otáčí jen kolem ní, stále se jí musí jen lichotit, souhlasit s ní vždy a ve všem a pořád chce být focena. Občas to s ní jde, ale jak říkám, lepší je vidět ji jen občas :-)
Odpovědět
Péto J.: ted jsem si všimla, že máš stejný zásnubní prstýnek jako já, jen ten můj má jen 1 řadu zirkonů. Tvé dorty v albíčku jsou úplně k nakousnutí. Myslíš, že budou stačit jen tyhle 2 menší? Už máte někdo definitivně rozhodnutý snubní prstýnky? A co oblek pro ženicha? Je lepší aby byl světlý nebo tmavý? Mně se hrozně líbí muž v tmavém, ale zas ten světlý je pro takovou příležitost možná lepší.
Odpovědět
aj moja buduca tchyne je Lev, ale spolieham, ze ja som Baran, tot ohnive znamenia, tak snad to bude OK :-D aj ked ona je skor taky submisivny a poddajny typ, ja si zas nenecham, ale zatial sme nemali ziaden probem, posobi milo ;-) ale suhlas, svokru staci vidiet obcas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, myslím, že 2 dorty nám budou stačit. Sestřenka se vdávala taky na konci srpna, dorty se vůbec nenakrojily, takže je jen rozdělovali do výslužek (měla 3 asi po 3 kg) a ten poslední dávali celý do mražáku. My budeme mít asi stejně velkou veselku a ty dorty budou větší asi po 4 kg, tak to myslím bude stačit - teta má formu na velké srdce, tak ten by měl být jako hlavní. Drahouška bych do světlého obleku nedostala ani aby si ho jen vyzkoušel. A prstýnky ještě nemáme rozhodnutý ani materiál (jestli titan nebo bílé zlato), natož přímo určitý vzor.
Odpovědět
marti, vsak ty mas tiez uuuuzasne saty, nadherna vlecka, latka vyzera velmi luxusne...to snad ani nastavajuci nepredycha :-D petka, na tvojich sa mi paci zaujimavy korzet, sukienka je jednoducha ale posobi velmi elegantne, mas krasne vlasky, takze urcite budes nadherna nevesta x-)
Odpovědět
musim priznat ze kdyz sem ted cetla co Marti psala o tchyni tak uznavam ze na tech znamenich urcite neco bude...moje segra je lev a momentalne bych ji opravdu nejradsi vystrelila na mesic....ale nemuzu, jde mi za svedka ~ aspon doufam.... my budeme mit dort jako dezert po hlavnim chodu na hostine, tak se z nej snad vetsina sni... s prstynkama vim jen jedno, a to, ze musim overit u zlatnika co jsem slysela,ze pry snubni a zasnubni prstynky by meli byt ze stejneho kovu i karatu, jinak se pry kvuli ruzne tvrdosti poskodi, poskrabou a ztrati lesk....???
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, tak my budeme mít snubní prstýnky klidně z jiného kovu než mám zásnubní. Zásnubní je tak široký, že by se mi na jeden prst zároveň se snubním nevešel, takže ten zásnubní po svatbě přesunu na pravou ruku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?