Svatba 8.8.2014, Beroun a okolí, máte někdo?

Profilova fotka
Ahoj budoucí nevěsty :-p mate někdo stejný termín a co vše už mate zařízené? já zatím jen termín a místo obřadu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky máme termín 8.8. ve Slaném. Máme místo, fotografa, kadeřnici, a jelikož budeme mít hostinu na zahradě tak i koupený party stan, a na šatičky jdu ve čtvrtek. jinak vše ostatní máme jen naplánované a objednané nějaké doplňky a tak.. ale neboj, to vše doženeš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyyyy jo tak toho uz mate dost ;-) tak to ja spíš jen zatím koukám a furt hledám co a jak....tak to je super gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@22jenifer ono je docela na čase,kamarádka se letos vdává a místa a šaty jsou letos všude dost vybraná,letos se asi Beroun zbláznil a všichni se berou :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím no :-( tak místo uz máme to je hlavní i vyjednany na matrice a na šaty jedu tento týden, tak doufám ze uz se to trochu rozjede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj je čas,tak ještě jsou hlavní asi fotograf, restauračka a nějaká hudba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Máte nějaký tip na dobrého fotografa v Berouně?
Odpovědět
Profilova fotka
Přímo v Berouně určitě ne....Pátrala bych po Praze a okolí i Plzeň,oni dojedou odevšat,ale ti lepší budou asi již plní :(
Odpovědět
Profilova fotka
Take mame 8.8.2014, ale v Praze. Zatim mame termin, oddavajiciho, misto (obrad i hostina na jednom miste) a oznameni :) jo a jeste dort mame vzreseny, ten bude pect sestra. Pristi tyden ve ctvrtek jdu na saty a jinak zbytek porad tak nejak vyhledavam. A prstynky uz mame predbezne vyhlednute, ale jeste jsme neobjednavali.
Odpovědět
Taky máme termín 8. 8., ale ve Slaném :) Máme místo na obřad, místo na hostinu, mám koupené šaty, zajištěný dort od kamarádky cukrářky a máme rozřešenou fotografku :) O oznámení mám představu a teď zjišťuju, kdo mi ji splní :)
Odpovědět
@smajlinka92 Ahoj, jsem taky ze Slaného a máme v srpnu svatbu, můžu se zeptat, jakou máš kosmetičku? Díky Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@luckiesj a máte to na úřadě ve Slaném?? =) mám Věru Vokatou, je z Kladenska a ceny se mi zdají přijatelný
Odpovědět
jj, máme to na úřadě ve Slaném :) Věra Vokatá? A má nějaké stránky na internetu?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj nevěsty, případně se omlouvám za nevyžádaný příspěvek... Kousek od Berouna mám eshop i vlastně prodejnu po předchozí dohodě se svatebními doplňky. Tak pokud byste měly zájem. Mrkněte nanašu stránku. Příspěvek sem dávám z toho důvodu, že se tady o mě nějak ještě moc neví. Budu ráda, když si u mě něco vyberete. Děkuji Simona Veberová
Odpovědět
Profilova fotka
@luckiesj kdyz to zadas do vyhledavace melo by ti to stranku najit.momentalne nejsem u pc ale zitra kdyztak poslu odkaz..a v kolikpak?to se mozna potkame
Odpovědět
My máme obřad ve 12 a vy? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luckiesj my v 11.30 :-D
Odpovědět
Tak to se určitě potkáme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luckiesj to urcite :-) stejne je to nahoda
Odpovědět
Já mám 8.8. na zámku v Nižboru... A máme objednané prstýnky, hostinu, nocleh pro hosty (z Ostravy), fotografa, kytku, kadeřnici a nehty. Takže zbývají šaty + boty, oblek pro ženicha a dort a koláčky...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?