Svatba 8. 8. 2015

Profilova fotka
Dámy, máme krásné datum .... můžeme se sdílet s přípravami, s pocity, se stresem .... máte už něco zařízeno ?:))
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
jeee Já taky přemýšlím buď 8.8. či 18.7. do měsíce se chci rozhodnou a něco si už rezervovat :)
Odpovědět
Ahoj, já mám zatím předběžně zarezervované místo, fotografa, vizážistku i kameramana :-D Jediné na čem to visí je matrika, kde mě paní ubezpečila, že se o datum nemusím bát...tak snad to vyjde :-) Zařízené je toho asi dost na to, že svatba je až za tak dlouho, ale tyto dodavatele vím, že na stopro chci, tak nevím, proč už je nezamluvit teď :-) Navíc kdybych místo nerezervovala před 3mi měsíci, tak teď už mám smůlu...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, také jsme se rozhodli pro toto datum... kromě místa nemáme ještě nic zařízené... jen v hlavě nějakou představu.. chceme obřad venku, zároveň s hostinou na jednom místě...
Odpovědět
Pridavam se do party :-) Mame zamluvene misto a tim to prozatim konci, ale uz se divam na fotografy a kapely protoze ti dobri jsou rychle zamluveni :-)
Odpovědět
Ahoj, mame zatim zamluvené místo na hostinu, jelikož měli již další zájemce a my se museli rozhodnout, ale moc jsme o tohle datum stáli takže jsme ss dlouho nerozmýšleli. Zatim nic víc nemame zatim sledujeme na internetu. Budeme to mít s přípravami složitější, jelikož jsme odjeli na delší dobu do zahraničí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme místo na hostinu a fotografku. Kameramana taky budeme zanedlouho oslovovat. :) Jinak má asi všechno ještě poměrně čas, jen váhám, jestli nezamluvit už i kostel - to nemám tušení, kdy se zamlouvá. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky se přidávám...je to sice za dlouho, ale už teď se těším. Zatím máme zajednaný zámek na hostinu a oddávajícího kněze no a předem to říkáme všem našim blízkým, které bychom při téhle významné události chtěli mít u sebe.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak jsem zamluvila kostel - bylo to o prsa :)) Okolní termíny plné :) tak raději dřív než později .)
Odpovědět
Profilova fotka
vyzkoušejte svatební diář smart, pomůže Vám naplánovat svatbu se vším všudy.více informací najdete na mém webu
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, taky máme toto datum. Zamluvili jsme místo hostiny a fotografa (protože není místní a působí po celé ČR, pokud by to byl známý, asi bychom to zatím neřešili). Matrika prý zatím nemá diář na příští rok, ale prý se nikdy nestalo, že by nemohly někoho oddat. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se můžu přidat do party k osmičkám :-) My máme zamluven termín na matrice, zámku i na hostinu. Nemáme zatim nic podepsaného, na matrice se dokonce paní divila, že volám dost brzy, ale že mi termín zamluví, tak snad... :-) Ze zámku mám alespoň písemné vyjádření v emailu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Měli jsme datum 8. 8. 2014, takže 8. 8. 2015 nás čeká první výročí a táááák vám závidím, že ten nádherný den a ty přípravy máte ještě před sebou....užívejte si to!!! :)
Odpovědět
Ahoj, tak my to nakonec taky budeme mít 8.8. Trošku mě to mrzí, protože původní termín byl 1.8, ale kvůli změně místa hostiny jsme museli změnit i datum, protože už to naše nebylo volné :( Ale i 8.8 je moc pěkné :) Jinak teda už máme rezervovaný sál, oznámili jsme to blízkým a pozvaným, trošku chodím po salónech a zkouším šaty a mám už asi dvoje vyhlídnuté :) a na netu se díváme po nejlepším a nejlevnějším DJ, kameramanovi a fotografovi. Asi budeme muset co nejdřív zajít za farářem jak to tady tak čtu :) A strašně moc se těšíím na náš den D :D
Odpovědět
Také jsme vybrali tohle datum =) Místo pro obřad i hostinu máme zamluvené, jen (jak jsem tu už četla) máme problém s matrikou... paní mě pořád ubezpečuje, že je ještě čas a že stačí termín domluvit v únoru...Jenomže na místo pro obřad už jsme se museli rozhodnout na pevno, tak dnes budu paní na matrice přesvědčovat, že datum chci hned =)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Chtěla jsem 8.8. Bohužel okolnosti nedovolily, tak se bereme až 29. 8.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Také máme tohle krásné datum :-) Takže datum, místo domluvené. Fotografka domluvená, Místo hostiny ještě není jisté. No a tím zatím končím, víc zařízené nemáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k datu spíš obrácená otázka - co nemáme. Zatím nedořešené kytky, boty moje i ženicha, kadeřnice. Oznámení jdu vyzvednout dnes a musíme je co nejrychleji zkompletovat a odeslat, než si budoucí svatebčané začnou bookovat dovolené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme 8.8.2015, snad nebude pršet:-D Máme: šaty pro mě, oblek pro ženicha, fotografku, vizážistku, kadeřnici, a další drobnosti...:-) Nemáme: Oznámení, děs běs:-D už by to chtělo taky mít, no...
Odpovědět
Profilova fotka
Začínám byt trochu nervez - vymyšlený mam všechno krásně, mam za to ze do detailu, ale ta realizace! Tolik toho chybí! Zadavali jste už prstýnky? Mate teď boty?on? Šperky? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzekk prstýnky bylo jedno z prvních, takže máme. Ale boty nemáme. Navíc u nás musí první boty vybrat ženich a já podle něj podpatky (které budou nejspíš jen 3 cm) :-D nechci být vyšší než on :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
No děvčata, máte již vše? :) Jaké budeme mít počasí, co říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
8.8.2015 bylo u nás velmi žádané svatební datum.
Odpovědět
@nzodiova Já doufám, že vše máme (už mi zbývá jen zkouška účesu), a musím říct, že už mám všech příprav plné zuby! :-D A počasí - snad nebude moc horko, ani pršet; ale věřím tomu, že při mém štěstí bude nejmíň 40 stupňů ve stínu :-P.
Odpovědět
@margrethe5656 To nerikej :D zadnych 40..mam objednano 25..tak snad to vyjde.. My uz taky skoro vsechno, jen ted resim presne pocty cukrovi, jidla atd. a jde mi z toho hlava kolem. Na zkousce ucesu a liceni jsem byla a jsem tak nerozhodna, ze to neni mozny..
Odpovědět
@nzodiova Tak to si povíme za měsíc s tím počasím :-). No já cukroví a jídlo už odmítla řešit a delegovala to na zkušenější :-D
Odpovědět
Taky máme termín 8.8.2015 a už mi ze všeho zařizování jde hlava kolem :-D
Odpovědět
@margrethe5656 Dlouhodobá předpověď počasí je zatím jen do 28.7. a má být 23 stupnu. No kéž by to vydrželo přibližně v této hladině do našeho termínu.. Ráda bych to taky předelegovala, ale budu mít sladký koutek a tak si to musím vše vybrat sama aby to i ladilo atak :)
Odpovědět
Tak co říkáte na nejnovější předpovědi počasí? Vypadá to na pěkný teplotní Mordor! @nzodiova
Odpovědět
No je to mazec, jeste ze mame pronajaty sal s klimatizaci, ale nevim jak se budeme fotit. Ufff...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?