Svatba 3.8.2013 v Olomouckém kraji

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Děvčata, někdo se stejným termínem či místem? Přesněji máme domluvený obřad na zámku v Tovačově. Je to sice až za rok, ale nechci nic podcenit :-) a taky jsem blázen do plánování :-D
Odpovědět
@janul_iii to je fajn, že se dají kdyžtak vrátit, já si právě udělám asi výlet od ostravy do toho satyprotebe, ta cesta ještě relativně jde, ty tvoje to jsou oba až čechy jsem koukala... nebo ještě mi vrtá hlavou, jestli nezkusit objednat od Zima? V madoře vyjdou ty co se mi líbí na 12 tis, takže ráda bych za ně dala třeba půl :-D
Odpovědět
@avodavoz @nikus30 @janul_iii @andrejka1234 Táák holky, právě jsem si po inspiraci od @andrejka1234 objednala speciální svatební deník, do mobilu to psát prostě není ono... Co vy, do jaké největší zbytečné nezbytnosti jste zatím investovaly? :-D A ještě mám takový nápad, nechcete se na někdy, až poleví současná vedra domluvit a skočit zkoušet v Olmiku svatební šatky? Jen proto, aby jsme zjistily, co nám sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl No to si pif, že jo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl A jinak věc, kterou ti teď momentálně nejvíc závidím, jsou ty písmena z ebay...jsou boží..ale na nákupy tam nemám koule :D
Odpovědět
@andrejka1234 :-D hele počkám až mi dojdou a jak budou vypadat a když bys chtěla, tak bych ti je objednala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl @andrejka1234 moc ráda, bych s Vámi šla, ale na Olomoucku budu až tak někdy v září/říjnu :-( jééé, kdyby jste objednávali z ebay, tak se k vám ráda přidám a o písmenka bych měla taky zájem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, jsou boží :) Mě totiž přijdou ty postavičky neuvěřitelně kýčovitý :D a to srdíčko se jmény co prodávají na fleru se mi zase nehodí k mému typu dortu...Objevila jsem i monogramy do dortu v čr,ale za jedno písmeno 120,- ? To mi přijde už dost...
Odpovědět
@andrejka1234 toš já je nekupovala zas o moc levněji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl No vycházej 80,- kus ne? a ušetřenejch 120,- se hodí :)
Odpovědět
ja bych sla taky moc rada omrknout saty ,ale na Olomoucku respektive v CR budu az o Vaocich,takze nic :-| ale pravda je ,ze uz nebudou ty vedra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 @flowerbl Holky a kdy si půjdete zkoušet šaty... Já už bych totiž chtěla zkoušet, abych věděla, co mi sluší a co ne.. x-) Já už se tak těším...
Odpovědět
@janul_iii no já bych šla klidně hned :-D ty jsi říkala, že tady ale nejsi, že?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@flowerbl No právě, my bydlíme v Praze a na moravu moc nejezdíme.. :-| A do toho se teď ještě stěhujeme
Odpovědět
@janul_iii tak bydlet v Praze, tak jdu být tebou zkoušet hned :-D tam je tolik možností a myslím, že tam je běžné zkoušet klíďo i rok do předu....
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl No jo, ale nemám ským jít.. :-D Všichni jsou tak nějak daleko =-)
Odpovědět
@janul_iii tak to hold budeš muset dojet sem :-D ale já to mám podobně, kámošky na vdávání zatím nejsou tak je to neba, máti to se mnou taky nijak neřeší... raději bych taky šla zkoušet s někým stejně postiženým :-D Doufám, že si brzy udělá čas @andrejka1234 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl To semnou by mamča šla, ale ta má čas jen o víkendu, ale já mám pocit, že se jí líbí všechno, víš, taková ta stará škola.. Prostě se jí líbí skoro všechno, takže by mi asi ani moc neporadila a vlastně by se jen koukala.. To bylo jako s šatama na maturák :-D taky se jí líbili všechny :-D
Odpovědět
@janul_iii hele buď ráda, to moje máti pro změnu zkritizuje co jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ono si asi nevybereš..
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl No problemo kočko :D
Odpovědět
@andrejka1234 takže kdy? a ještě to kafe máme dát :-) matiku máš doufám úspěšně za sebou?
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Hele já bych to zkoušení viděla na září, hmm??? :) Nooo, matiku jsem včera s odřenejma ušima i prsama zvlááádla :) A kaféé, to je jasné, stačí napsat o víkendu kdy kde, jelikož jsem ted přes týden od rána do večera v práci..a já dojedu :)
Odpovědět
@andrejka1234 Ok, bude lepší, až nebude takové teplo na ty šaty, jinak ti moc gratuluji k takovému úspěchu, už se zase můžeš věnovat přípravám a vymýšlení hloupostí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl No já ti řeknu, co mě napadlo :D nemůžu pořád najít lepší brigádu nebo práci a tak si s Honzíkem budeme rozjíždět svůj vlastní svatební eshop s vyzvednutím v Olomouci v obchůdku :) Protože jsem zjistila, že ty shopy na netu to maj děsně předražený všechno, když mi vyjeli VO ceny...mazeec :) Jinak s tou tvou mamkou to máme stejný, ta mi na nějaký šaty z vysoka .... prý jí to přijde jak pro slepice.... Nooo, tak nejsem v tom sama, fajne :D
Odpovědět
@andrejka1234 no dobře vy... jo předražené to je všude, a takové nápady na eshop s kdečím jsem už měla taky... horší je ta reklama na netu... jako platit za prokliky seznamu atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl V tomhle já se právě nevyznám, to si vzal na starost můj drahý, tak uvidíme, kam až se dostaneme :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Tak co děvčata, jak jste pokročila? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?