Svatba 3.8.2013 v Olomouckém kraji

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Děvčata, někdo se stejným termínem či místem? Přesněji máme domluvený obřad na zámku v Tovačově. Je to sice až za rok, ale nechci nic podcenit :-) a taky jsem blázen do plánování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl JJ, to by bylo fajn :) Počítám stejně, že tak v únoru začnu :D
Odpovědět
@andrejka1234 to už bych měla být i zhubnutá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Tak to já chtěla začít taky dietu, protože cvičením nějak nehubnu, ale můj drahý mi řekl, že si mě chce vzít takovou jaká jsem a žádnou jinou,takže mi veškerý diety zakazuje :D
Odpovědět
@andrejka1234 tak já za tu dobu co jsme spolu přibrala přes 10 kilo, takže chci aby si mě vzal takovou, jaká jsem byla, když jsme spolu začli chodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Podle fotek jsi na tom teda hodně dobře.. :) Taky jsem chtěla sedm kilo dolů,ale nevím teda už jak to udělat.. :/
Odpovědět
@andrejka1234 haha nedám si sem přece škaredou fotku :-D já si teď koupila pemanentku na HEAT, budu muset začít chodit
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Tak pak dej vědět jaký to je :) Taky jsem na to chtěla, ale mám špatnou krční páteř a kolikrát jsem trpěla i po zumbě, tak nevím, jestli by to nebyl moc zápřah :/
Odpovědět
@andrejka1234 je to dobrý, já na to už chodila, jen teď dlouho ne a teď si koupím permanentku a jak naschvál onemocním dřív než stihnu jít :-( Myslím, že bys to mohla zkusit, s krkem tam nekroutíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Tak uvidíme :) Ale každopádně držím pěsti, ať jdou kila rychle dolů :)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl A kam chodíš do fitka?
Odpovědět
@andrejka1234 no zatím nikam, protože jsem líná a k tomu ještě nemám čas, ale budu chodit na ten HEAT to je na wolkerové, naproti fiesty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Jj, vím :) No jinak ještě zpátky k šatům. Projíždím diskuze o Paulastyle a jsou velice kladný. Když ti je ušijí z něčeho jiného než požaduješ, vymění ti je za nové. Materiály jsou prý velice kvalitní a šatičky by nikdo od originálu nepoznal :) Takže jsem dobře navnaděná :)
Odpovědět
Článek se načítá
@andrejka1234 já bych se nebála ani tak toho materiálu, jako že prostě nesednou... a ty si budeš nechávat teda šít ty tvoje vysněné s tím ooobr závojem?
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Nakonec ne, ty druhé co mám v albu :) Ale zajedu přímo tam, to je jistější :) Co jsem tak četla, tak sedí prý krásně :)
Odpovědět
@andrejka1234 až tam pojedeš dej vědět :-) jsem teda zvědavá, jestli do toho nakonec půjdeš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl No zajet tam určo zajedu, vyzkouším ještě nějaké co mají přímo skladem a uvidíme :)
Odpovědět
@janul_iii @avodavoz @flowerbl @nikus30 @andrejka1234 Holkyyy, nějak nám to tady zamrzlo :-( Novinky z příprav? Tipy co kde koupit? Nebytnosti co musíme mít? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 @flowerbl tak já jsem minulý týden byla na svatbě kamarádky v Brně.. No a byla to celkem luxusní svatba a já si tam řekla, co bych chtěla a co ne a docela se mi tím i vyjasnilo.. ;-) A co vy, chystáte se někomu na svatbu?? A chtěla jsem se zeptat, budete si půjčovat nebo kupovat šaty? Já jsem totiž našla dvě takové stránky, kde prodávají šatičky, které se mi i docela líbí ( tak snad bych si nějaké vybrala) do 5000,- x-) No samozřejmě bych si šla nějaké nejdřív vyzkoušet, abych zjistila, který typ šatů mi sluší :-)
Odpovědět
@janul_iii se máš, já byla na svatbě jen jednou a to před pár lety sestřence, jinak se nikdo od nás nebere :-( nevím proč :-D ale představu o naší mám i tak jasnou, budou všichni aspoň čubrnět, když dlouho na žádné svatbě nebyli :-D jaké šatky jsi vybrala? Taky bych si chtěla nechat šít a zatím jsem rozhodlá pro Madoru...
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Tak určitě se mi nelíbí žádné splývavé antickýho stylu.. Mám ráda princeznovské šaty, ale sukni až zhruba od boků, nelíbí se mi takový ty šaty, co mají krátký korzet a sukně ti začíná v pase :-| Pár se mi jich líbí, ale nevím, nejdřív to musím okouknout v salonech, abych věděla, který materiál se mi vůbec líbí a tak ;-) Jo, tak to budou teda koukat, po takové době na svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Táák děvčata, omlouvám se za dlouho odmlku, ale mám toho teď moc do školy.. :-( Jinak jsem se rozhodla, že si na stůl na hostinu začnu vyrábět pom poms, bílo fialové, ušetřím a navíc se zabavím :D Co teď pořád s mužem řešíme jsou ale bohužel peníze.... :/ a moc jich teda není..tak uvidíme, jak to dopadne :) Jinak s těma šatkama, Madoru jsem už zavrhla,tak uvidíme, jak budu spokojená s Paula style..Jinak domlouvám místo na hostinu, ale paní pořád není na telefonu,tak uvidíme :)
Odpovědět
@janul_iii jasný, taky se mi líbí princeznovské, hlavně dobře skryjí to co mají :-D neposlala by jsi mi tip na ty tvoje vybrané levné šatky? A kde to budete mít, radnice v Olmiku, nebo jsem ještě viděla, že máš v albu Náměšť? @andrejka1234 Penízky nás řeší asi většina,ale svatba bude, nee? :-) Budete si vše platit sami, nebo dostanete něco od rodičů?
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Sami si budeme platit šaty, prstýnky, oblek, květiny...zbytek si rozdělí rodiče...Ano, je to velkej dar,ale i tak je to pro nás dost drahý.. :/
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 Pom pons budu taky dělat, ale asi jen jako kytičky do vázy :-) To mi teď máme taky výdaje úplně někde jinde, ale svatba bude.. ;-) @flowerbl No, jelikož jen přítel je z Náměště, tak vybíráme vše na dálku.. Ale když jsem viděla jak do Náměště nevěsty vchází (z boku) tak jsem to za ty peníze zamítla :-| No, pak jsem si myslela, že by to mohlo být na radnici v Ol, protože tam bych šla dlouhou uličkou x-) a je to tam docela pěkný.. A třetí místo bylo Hrubá Voda, ale to jsem příteli nenavrhovala, protože jsem si myslela, že to zavrhne, ale teď v červnu se tam vdávala jeho sestřenice a jemu se to zalíbilo ;-) Takže už máme rezervované datum v Hrubé vodě a na naše výročí jsme tam byli, aby nám vše ukázali a bylo to super.. Hlavně jsme hledali něco se spaním, takže tohle je ok :-) Jsem se nějak rozepsala =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl kmsvatby.cz a satickynamiru.cz ;-) Neříkám, že je to něco super, ale určitě by se tam dalo vybrat.. a v tom kmsvatby, jim myslím můžeš i říct, co by sis představovala.. o tom jsem si psala tady s nějakou uživatelkou, protože ona si je tam kupovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janul_iii Jééé,to by mě nenapadlo...Jojo, nám se zase právě moc zalíbilo v tom Tovačově, jen mě štve, že tam není dlouhá ulička, ale asi bych to vyřešila tak, že necháme otevřené dveře na Vídeňské schodiště já půjdu i po schodišti, ale je to jen nápad :D Tak to my, jelikož jsme skoro všichni Vrbátky, Prostějov, Olomouc,tak u nás není problém všechny rozvézt :) svatební noc tedy bude doma v naší posteli :D
Odpovědět
Holky, tak už jsem opět v práci, tak už tu můžu zase víc být :-) doma na to nemám čas :-D Přítel slaví narozky a tak jsem mu nechala udělat dortík od naší potencionální cukrářky, takže byl zároveň i zkouškou toho, jak paní peče, jak to chutná a jak to vypadá :-) A super, všem chutnal a umí to udělat krásně do hladka a nazdobit, takže cukrářka též už vybraná :-) @janul_iii koukala jsem na ty stránky a šatečky mají hezké :-) taky se mi za šaty nechce dávat ranec, jen se bojím toho šití bez zkoušení, nejspíš to bude také oboje šité z číny, že? Nezjišťovala jsi jak to u nich chodí pokud ti šatky potom nejsou, nebo se ti nelíbí? Já mám v merku ještě šatyprotebe.cz ale to je to stejné.. @andrejka1234 také budeme platit to co vy, prakticky vše, jen doufám, že hostinu ne, že toho se rodičové ujmou, ale zatím to s nima neřešíme a pokud se sami nenabídnou, tak budem platit vše, nebo kdyby nám do toho chtěli nějak kecat.. :-D každopádně je pravda, že bez hostiny to bude nějakých 60 tis i tak a je to i pro nás dost :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl A jakou teda cukrářku máš vybranou? Tu z těch Klenovic?
Odpovědět
@andrejka1234 jojoo, tu jak jsem ti psala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl No, jedný slečny tady jsem se na to ptala a ta říkala, že kdyby to nebylo ok, tak se dají vrátit a prodá je asi někomu jinýmu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?