Menu Forum

Svatba 28.4.2012. Pojďme společně probrat přípravy atd.

30. bře 2012  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
medrin
31
Registrovala se 30. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 241 příspěvků. Má 42 přátel. Staré Město, Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
medrin
31
Registrovala se 30. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 241 příspěvků. Má 42 přátel. Staré Město, Region Uherské Hradiště.
 @lucinka8987 no já jsem se natolik zabrzdila, že mě ani neláká jít si vyzkoušet šaty, abych věděla jaký styl šatů si pak nechat ušít.. no snad se tam pak někdy zastavím emoticon ... jinak koukám, ale neorganizuji.. emoticon
11. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
morgan81
52
Registrovala se 18. října 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků a 3 alba. Má 56 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
morgan81
52
Registrovala se 18. října 2011 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků a 3 alba. Má 56 přátel. Region Praha.
 Tak já byla překvapená, že pobytu v Tatrách, kde jsme se zasnoubili, mi dokonce můj přítel i v termálech navrhl "pojď se bavit o svatbě" emoticon I když jsem taky zvědavá, jak bude zvládat ty moje stresy. Zatim jsem teda zjistila, že se mi do žádného organizování vůbec nechce.. Jen tak pokukuju, ale nejradši bych, kdyby to někdo všechno vyřídil za mě. Já bych si vybrala jen prstýnky a šaty a šla bych na to emoticon
18. říj 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dasa_pav (30 r.)
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Třebíč.
  • Svatba byla 28. dubna 2012
    Region Třebíč
fotoportrét
fotoportrét
dasa_pav (30 r.)
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Třebíč.
    Region Třebíč
 Ahoj, my máme taky termín 28.4., zatím máme zamluvenou hostinu a hudbu, šaty půjdu vybírat začátkem listopadu, zatím jen tak koukám po netu. Na matriku musíme taky co nejdřív zajít.
19. říj 2011 v 18:29  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misapes
2
Registrovala se 16. září 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
misapes
2
Registrovala se 16. září 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 3 přátele. Region Hradec Králové.
 Ahoj, tak já se už dneska taky můžu oficiálně přidal k nevěstám 28.4. Byli jsme na matrice a termín si zamluvili. Bereme se v Hradci v Jiráskových sadem. Matrikářka na nás teda koukala docela divně, že už to riskneme venku. Tak snad bude sluníčko a teplíčko. emoticon Teď ještě vybíráme restauraci pro oběd. Jinak mám ozdoby na auta a hlavně šaty. Koupila jsem na slovenským Beremese a jsem s nimi moc spokojená. Jen do dubna nepřibrat. emoticon
19. říj 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romily
1
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
romily
1
Registrovala se 6. září 2011 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 Ahoj, tak se přidávám, po několika spoustě peripetiích v rodině byla svatba definitivně přesunuta na 28.4.2012. Svatba bude ve Velkých Pavlovicích, oslava o kousek vedle ve sklípku emoticon Paní matrikářka je hrozně milá paní, vše je zamluvené, domluvené, tak snad do toho nešlápne zas některá babička. emoticon
22. lis 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketkakuc
Registrovala se 22. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
marketkakuc
Registrovala se 22. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj nevěsty emoticon, my máme termín také 28.4.2011 a počasí se opravdu bojím emoticon Chceme se brát venku a jsem zvědavá jak to všechno vyjde ... Jinak tak nějak plánujeme už hodně dlouho, takže přípravy mám v hlavě připravené emoticon
22. lis 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bajca4
2
Registrovala se 7. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Olomouc.
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
bajca4
2
Registrovala se 7. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Olomouc.
    Olomouc, Region Olomouc
 Nazdárek nevěsty, my máme termín taky 28.4. 2011 emoticon Počasí bych se nebála, maximálně příjde aprílový deštík. Zatím máme zařízeno jen místo obřadu a hostiny, kapelu a fotografku, jinak nic. Nemůžu se dokopat jít si zkusit šaty, všichni říkaj, že je ještě brzy, ale mě se to už moc nezdá.
23. lis 2011 v 06:57  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
areanne
Registrovala se 28. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků.
    Průhonice, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
areanne
Registrovala se 28. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků.
    Průhonice, Region Praha - východ
 Ahoj, co se tak pamatuju, tak kolem Čarodejnic bývá krásně, večery sice bývají chladné, ale přes den už svítívá sluníčko :o) ... tak se nakonec taky přidávám na 28. 04. 2012 - zatím máme zamluvené místo obřadu - chtěli bychom venku :o) a začneme vše vyřizovat tak v lednu nebo v únoru :o) chtěla bych jen malou svatbu, takže žádné honičky předtím nečekám -hlavně, aby nám to vyšlo potom :o)
9. pro 2011 ve 20:31  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romily
1
fotoportrét
fotoportrét
romily
1
 @areanne Taky si říkám, že ten konec dubna bývá už pěkné počasí, ale ještě není nějaké hrozné horko. No a i kdyby přišel májový deštík, bude pršet jenom štěstí! emoticon
9. pro 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medrin
31
fotoportrét
fotoportrét
medrin
31
 @romily co já si pamatuji, tak jsem byla vždy na svatbě koncem dubna a bylo pěkně.. hlavně tento rok 30.4. se vdávala kamarádka a měli krásné a teplé počasí!! K večeru se sice zatáhlo, ale nepršelo, až celou neděli, takže jim to krásné vyšlo emoticon
11. pro 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romily
1
fotoportrét
fotoportrét
romily
1
 @medrin No já se tím právě taky uklidňuji... A stejně, ať bude jakkoli, pro nás to bude ten nejkrásnější den emoticon
11. pro 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucka_h
Registrovala se 5. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lucka_h
Registrovala se 5. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 My jsme se po půlroční odmlce zase pustili do plánování. Svatba nakonec bude na Sychrově, jen máme problémy s restaurací a oběd a raut... Většina restaurací už je plná. Jinak už jsme rozřadili svatebčany do aut, naplánovali jsme ráno, kdo se kde sjede. Taky jsou konečně dořešené seznamy - kdo na oběd a kdo na obřad, komu všemu oznámení a koláčky... ještě nás toho ale hodně čeká
11. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mischel117
3
Registrovala se 24. září 2011 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků. Má 25 přátel. Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
mischel117
3
Registrovala se 24. září 2011 na beremese.cz. Přidala 123 příspěvků. Má 25 přátel. Region Frýdek-Místek.
 ahojky holky, já mám zatím doma šaty, pstýnky do výslužek, vybrané prstýnk, datum naplánované, ale pořád nemam vyreseneho zenicha emoticon -oblek,botky.vyzdoba mista taky neni.Jen jsme se shodli na barve svatby-zeleno zluta(jelikoz tam kde bude hostina jsou zelene doplnky-steny,zidle,...).zaciname pomale resit hosty.Ale abych to shrnula-nemame skoro nic emoticon
11. led 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marinkama (25 r.)
1
Registrovala se 21. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 11 přátel. Humpolec, Region Pelhřimov.
    Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
marinkama (25 r.)
1
Registrovala se 21. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 11 přátel. Humpolec, Region Pelhřimov.
    Region Pelhřimov
 Ahojky taky se přídavám 28.4.2012 snad bude hezky emoticon my máme místo, oblečení, foto a kamera ale zbytek nic emoticon pomalu začínám mít strach, že nestíháme
emoticon
11. led 2012 ve 22:49  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mysule87
1
Registrovala se 8. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
mysule87
1
Registrovala se 8. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků. Má 1 přítele. Region Olomouc.
 Ahojky holky,,taky se k vám přídám svatba 28.4.2012 v Olomouci emoticon přípravy snad už i všechno zařízené..pro šatečky jsem byla v Polském Těšíně a opravdu doporučuju,né že bych nedala za půjčení,,ale mám větší radost když je mám doma a sou moje a snad poslouží i někomu dál až je budu prodávat...jelikož máme dosti známých tak cukroví a kytička je vlastně přes ty známý jinak prstýnky sou doma už tak 2měsíce emoticon Jediné co teď sháním tak je vizážista a kadeřnice v Olomouci,,nevíte o někom šikovném??,,,a taky máme dilema ze svatebního oznámení jelikož chci svatbu do růžova ráda bych io sehnala pěkné neoriginální oznámení ale jaksík nic nemůžu najít tak aby tam byl taky ten kousek růžové...
16. led 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kesi01 (38 r.)
5
Registrovala se 19. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Dětřichov, Region Liberec.
    Frýdlant v Čechách, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
kesi01 (38 r.)
5
Registrovala se 19. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Dětřichov, Region Liberec.
    Frýdlant v Čechách, Region Liberec
 Ahoj holky tak ja nema m v celku nic napalnovana svatba byla na cervenec ,ale jelikoz by se nemohl zucastnit zenichuv tatinek tak se dnes rozhodlo ze svatba bzde v dubnu no muzem se modlit zda bude jeste volny termyn ten jdem zamluvit v pondeli mame jen prstynky a ja boty zenich oblek uz ma a me pripada ze me picne ze se to neda stihnout ,ale snad pomuze se zarizovanim segra mame to oba o to tezsi se si vse budem delat sami jelikoz nechcem do hospody ani jeden o to nestojime tak nas ceka spoustu prace
25. led 2012 v 18:28  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
faust
Registrovala se 30. března 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
    Vlachovice, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
faust
Registrovala se 30. března 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
    Vlachovice, Region Zlín
 Ahoj nevěsty,já mám termín 28.4. 2012. Neví někdo jeké má být počasí ? Díky
30. bře 2012 v 16:21  •  Svatba byla v dubnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí