Svatba 28.4.2012. Pojďme společně probrat přípravy atd.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, je tady mezi váma některá která má svatbu 28.4.2012 nebo okolo tohodle data? :-) Nejlépe z okolí Olomouce ale to není podmínkou ;-) Ráda bych s někým probírala přípravy atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka8987 no já jsem se natolik zabrzdila, že mě ani neláká jít si vyzkoušet šaty, abych věděla jaký styl šatů si pak nechat ušít.. no snad se tam pak někdy zastavím :-D ... jinak koukám, ale neorganizuji.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já byla překvapená, že pobytu v Tatrách, kde jsme se zasnoubili, mi dokonce můj přítel i v termálech navrhl "pojď se bavit o svatbě" :-D I když jsem taky zvědavá, jak bude zvládat ty moje stresy. Zatim jsem teda zjistila, že se mi do žádného organizování vůbec nechce.. Jen tak pokukuju, ale nejradši bych, kdyby to někdo všechno vyřídil za mě. Já bych si vybrala jen prstýnky a šaty a šla bych na to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme taky termín 28.4., zatím máme zamluvenou hostinu a hudbu, šaty půjdu vybírat začátkem listopadu, zatím jen tak koukám po netu. Na matriku musíme taky co nejdřív zajít.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se už dneska taky můžu oficiálně přidal k nevěstám 28.4. Byli jsme na matrice a termín si zamluvili. Bereme se v Hradci v Jiráskových sadem. Matrikářka na nás teda koukala docela divně, že už to riskneme venku. Tak snad bude sluníčko a teplíčko. :-) Teď ještě vybíráme restauraci pro oběd. Jinak mám ozdoby na auta a hlavně šaty. Koupila jsem na slovenským Beremese a jsem s nimi moc spokojená. Jen do dubna nepřibrat. :-|
Odpovědět
Ahoj, tak se přidávám, po několika spoustě peripetiích v rodině byla svatba definitivně přesunuta na 28.4.2012. Svatba bude ve Velkých Pavlovicích, oslava o kousek vedle ve sklípku :-) Paní matrikářka je hrozně milá paní, vše je zamluvené, domluvené, tak snad do toho nešlápne zas některá babička. :-D
Odpovědět
Ahoj nevěsty :-), my máme termín také 28.4.2011 a počasí se opravdu bojím :-( Chceme se brát venku a jsem zvědavá jak to všechno vyjde ... Jinak tak nějak plánujeme už hodně dlouho, takže přípravy mám v hlavě připravené :-)
Odpovědět
Nazdárek nevěsty, my máme termín taky 28.4. 2011 :-) Počasí bych se nebála, maximálně příjde aprílový deštík. Zatím máme zařízeno jen místo obřadu a hostiny, kapelu a fotografku, jinak nic. Nemůžu se dokopat jít si zkusit šaty, všichni říkaj, že je ještě brzy, ale mě se to už moc nezdá.
Odpovědět
Ahoj, co se tak pamatuju, tak kolem Čarodejnic bývá krásně, večery sice bývají chladné, ale přes den už svítívá sluníčko :o) ... tak se nakonec taky přidávám na 28. 04. 2012 - zatím máme zamluvené místo obřadu - chtěli bychom venku :o) a začneme vše vyřizovat tak v lednu nebo v únoru :o) chtěla bych jen malou svatbu, takže žádné honičky předtím nečekám -hlavně, aby nám to vyšlo potom :o)
Odpovědět
@areanne Taky si říkám, že ten konec dubna bývá už pěkné počasí, ale ještě není nějaké hrozné horko. No a i kdyby přišel májový deštík, bude pršet jenom štěstí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@romily co já si pamatuji, tak jsem byla vždy na svatbě koncem dubna a bylo pěkně.. hlavně tento rok 30.4. se vdávala kamarádka a měli krásné a teplé počasí!! K večeru se sice zatáhlo, ale nepršelo, až celou neděli, takže jim to krásné vyšlo :-)
Odpovědět
@medrin No já se tím právě taky uklidňuji... A stejně, ať bude jakkoli, pro nás to bude ten nejkrásnější den :-)
Odpovědět
My jsme se po půlroční odmlce zase pustili do plánování. Svatba nakonec bude na Sychrově, jen máme problémy s restaurací a oběd a raut... Většina restaurací už je plná. Jinak už jsme rozřadili svatebčany do aut, naplánovali jsme ráno, kdo se kde sjede. Taky jsou konečně dořešené seznamy - kdo na oběd a kdo na obřad, komu všemu oznámení a koláčky... ještě nás toho ale hodně čeká
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky, já mám zatím doma šaty, pstýnky do výslužek, vybrané prstýnk, datum naplánované, ale pořád nemam vyreseneho zenicha 8-) -oblek,botky.vyzdoba mista taky neni.Jen jsme se shodli na barve svatby-zeleno zluta(jelikoz tam kde bude hostina jsou zelene doplnky-steny,zidle,...).zaciname pomale resit hosty.Ale abych to shrnula-nemame skoro nic x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky se přídavám 28.4.2012 snad bude hezky :-) my máme místo, oblečení, foto a kamera ale zbytek nic :-D pomalu začínám mít strach, že nestíháme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,,taky se k vám přídám svatba 28.4.2012 v Olomouci :-) přípravy snad už i všechno zařízené..pro šatečky jsem byla v Polském Těšíně a opravdu doporučuju,né že bych nedala za půjčení,,ale mám větší radost když je mám doma a sou moje a snad poslouží i někomu dál až je budu prodávat...jelikož máme dosti známých tak cukroví a kytička je vlastně přes ty známý jinak prstýnky sou doma už tak 2měsíce :-) Jediné co teď sháním tak je vizážista a kadeřnice v Olomouci,,nevíte o někom šikovném??,,,a taky máme dilema ze svatebního oznámení jelikož chci svatbu do růžova ráda bych io sehnala pěkné neoriginální oznámení ale jaksík nic nemůžu najít tak aby tam byl taky ten kousek růžové...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak ja nema m v celku nic napalnovana svatba byla na cervenec ,ale jelikoz by se nemohl zucastnit zenichuv tatinek tak se dnes rozhodlo ze svatba bzde v dubnu no muzem se modlit zda bude jeste volny termyn ten jdem zamluvit v pondeli mame jen prstynky a ja boty zenich oblek uz ma a me pripada ze me picne ze se to neda stihnout ,ale snad pomuze se zarizovanim segra mame to oba o to tezsi se si vse budem delat sami jelikoz nechcem do hospody ani jeden o to nestojime tak nas ceka spoustu prace
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj nevěsty,já mám termín 28.4. 2012. Neví někdo jeké má být počasí ? Díky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?