Svatba 14.4.2012 v Přerově

Profilova fotka
ahoj,ma te nekdo stejne datum a lokalitu?
Odpovědět
1
2
Ahoj mám jen stejné datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,a uz mas vse zamluvene?ja uz skoro vse,tak jsem sama zvedava jak to dopadne :-)
Odpovědět
já už taky skoro všechno mám jen ještě musím doladit a dokoupit výzdobu a ještě teda pár drobností mě chyby ale jinak máme už vše doufám.A vjaké barvě budeš mít výzdobu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,já mám taky jen stejný datum :)
Odpovědět
Profilova fotka
To je velice dobra otazka,oznameni mame psane bordo barvou ale na vyzdobu se mi ted zda byt moc tmava,tak nevim jak to nakonec udelame.ale stejne jsme se bavili ze by jsme udelali jen takovou decentni svatbu,tak to asi nejak moc resit asi nebudem,jeste uvidim.sama toho mam plnou hlavu.kdyz se ptam mojeho tak mi na to rekne ze tam budou ubrusy a to pry staci.tak nevim :-)
Odpovědět
Takže budete mít jen pár lidí ne |-| ale přeci ii když budete mít decentní svatbu tak si můžeš udělat výzdobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi budeme mit 25lidi,v restauraci kde budeme nam udelaji zakladni vyzdobu a popripade si tam sama muzu neco dodat,ale sama to nechci prehanet a ani si neumim predctavit jak bych to udelala,no nevim stale nad tim premyslim.ty budes mit jakou vyzdobu?hodne me to trapi, :-(
Odpovědět
tak to jsme natom stejně taky budeme mít tak kolem 25 lidí budeme to mít na penzionu a jsem domluvená že si tam udělám vyzdobu sama :-) dají tam jen ubrusy tak zbytek si udělám sama koupila jsem si zeleno zlatou organzu máme bílo-zelené vývazky a ještě musím dokoupit nějáke drobnosti říkala jsem si že koupím zlaté svíčky a zelené ubrousky tak ještě uvidím :-) já mam zase jinej problém nemůžu si vybrat kytku :-( ty už máš kytku vybranou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne kytku jeste nemam,bude nam ji delat jedna znama,tak se sni pak jeste musim domluvit,vyzdoba by mela byt ve stejne barve jak je oznameni,ze?prave ze ta bordo barva se mi zda byt moc tmava,prave pred chvilkou jsem se bavila s mojim a ten mi rekl ze to je zbytecny nejaka vyzdoba.tak je to zas cele na me ;-(
Odpovědět
mi máme oznámení do modra a výzdobu budeme mít do zelena :-) tak co třeba červená ta taky vypadá pěkně a k bordo by se hodila :-) já ted řešila hudbu a nevím jestli si někoho objednat nebo jen stáhnout nejáky písničky a pouštět to z notebuku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem ted mojemu ukazala nejake organzi a libili se mu tak jeste uvidem,my pujdem ted na svatebni veletrh a tam budou i ruzne dekorace tak tam se uplne rozhodnu jak to bude asi vypadat,my jsem taky chteli ze by jsme tam dali vez a pousteli si cd,ale nakonec nam tam bude hrat znamej :-)
Odpovědět
a kde bude svatební veletrh jestli se můžu zeptat :-) tak tam určitě něco pěknýho vybereš ted je taková spousta krásných organz a dekorací mi to budeme muset vyřešit z tou hudbou asi že budem mít notebuk pokud někoho neseženeme ale ted už to bude docela těžký někoho sehnat co jsem se dívala tak už na 14.4 je jich hodně zamluvenejch tak uvidím :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tady u nas v Přerově,tak treba nekdo na vas zbyde ;-) prinejhorsim ten notebuk,lepsi nez nic,ale na jedne veci jsme se uz dohodli kam pojedem na svatebni cestu,pojedeme do tuniska,jupiii
Odpovědět
Profilova fotka
@eufemi http://www.prerovan.cz/aktuality/doku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eufemi ahoj tak co jak jsi nakonec dopadla ohledne hudby?sehnala jsi nekoho?a ja uz jsem rozhodnutou vyzdobu x-)
Odpovědět
Tak to je super a co jsi nakonec vybrala :-) Já jsem se rozhodla že budem pouštět cd kamarádka mi pučí věž tak se to nakonec vyřešilo samo a jsem moc ráda x-) dneska jsem byla z kamarádkou a svědkyní v jednom vybýrat zbytek výzdoby tak jsem uplně nadšená
Odpovědět
Profilova fotka
pujdu do te bordo vyzdoby,nasla jsem si jednu krasnou organzu v bordo a i ubrousky,ty ale sladim s bilima,a asi se tam daji svicny s plovoucima svickama,a nejake kyticky,tak jsem i nadsena ze uz vim pocem se mam divat.tak vis nakonec ti to da se rict dobre dopadlo,my jsme to taky meli v planu ze budeme mit vez
Odpovědět
a bude to i lepší a nebudeme ještě utácet za hudbu.To jsem ráda že jsi nakonec něco vybrala a jsi nadšená :-)
Odpovědět
Taky jsem chtěla červenou, našla jsem toho dost tady: http://svatba-stylove.cz/produkty/dek... A co neměli a já chtěla mi našli a nacenili na míru. Stačilo jen poslat fotku. Byli neuvěřitelně flexibilní. Dala bych za ně ruku do ohně. Mají tam i různé inspirace na ustrojení stolu. Myslím v sekci Trendy a Inspirace. Držím palce! Bude to určitě krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,diky za typ,uz jsem se taky divala nejaky stranky a uz tam mam i neco vyhlidnute tak jeste uvidim,
Odpovědět
ahoj tak jak pokračují přípravy já včera objednala čokoládové mince a zítra ještě jedu koupit pár věcí do ikei :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,dneska jdeme na veletrh,tak uvidim co tam poridime,jinak uz mam vyhlidnute nejake veci,tak uvidim,taky jsem chtela do ikei ale bohuzel se tam nemam jak dostat :-(
Odpovědět
ahoj tak jak dopadl veletrh :-) to mě mrzí že se tam nemáš jak dostat ;-( tak jsme byly v ikei i z mou drahou polovičkou a koupila jsem skleněné podtácky pod svíčky a svíčky taky tak už budu mít skoro všechno na výzdobu koupené ted už jenom koupit košili,kravatu a boty miláčkovi a snad už budeme mít šechno i když mám pořád pocit že mi něco chybý a něco nemám ale nevím co tak doufám že se je to jen pocit a mám všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak ten veletrh byl nic moc,jsme tam koupili pouze celenku pro druzicku,ale videli jsme tam krasnej dort na kterym jsme se dohodli ze si ho nechame udelat,tak alespon nejaka pozitivni zprava,potrebuju prave vazy na plovouci svicky,tak se budu muset mrknout tady po meste
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme boty koupoli v patek a jen u tamanu,a taky nemame kosili a kravatu,to pujdu koupit asi az v tydnu
Odpovědět
já včera koupila sklenění podtácky pod svíčky a svíčky :-) na boty taky půjdem asi tento týden a přité přiležitosti se podíváme i na košili a kravatu tak uvidím jestli se nám bude něco líbit nebo pak počkám až půjdu na zkoušku šatů a tam měli moc pěkné kravaty,vesty i košile :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak prave jsem obednala vyzdobu,tak jsem zvedava jaka bude,a za chvilku do mesta se jeste po necem podivat,jsem spokojena,akorat premyslim ze polstarek pod prstynky si udelam sama,uz mam i prectavu jak by asi mohl byt,jeste uvidim
Odpovědět
Profilova fotka
@krocanka a nebyl to dort u Skýpalových z Čekyně? Ty bych vřele doporučila, už jsem od nich jedla snad 5 dortů a vždy úžasně krásné a chutné i náš svatební všem chutnal a chtěli lidé kontakty :-) a jinak vázičky a takové blbiny zkus mrknout do Kiku, jsou v Přerově 3 a mívají někdy dobré věci.
Odpovědět
Profilova fotka
jj ten dort je z cekyne,jsem tam dneska volala a domlouvala se ze nam budou pict jak dort tak i cukrovi,do kik se chystam jit zitra a podivam se i do teska,
Odpovědět
Profilova fotka
@krocanka ve velkém tescu nedávno měli slevy svatebních alb na fotky...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?