Svatba 28.4.2012. Pojďme společně probrat přípravy atd.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, je tady mezi váma některá která má svatbu 28.4.2012 nebo okolo tohodle data? :-) Nejlépe z okolí Olomouce ale to není podmínkou ;-) Ráda bych s někým probírala přípravy atd. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin Ahoj... To víš, chlapy to tak neprožívají :-) Já když se toho mýho zeptám, jestli se těší, tak mi řekne, že je to ještě daleko :-D tak už se ho neptám ;-) Ale vím, že se těší, to by si mě jinak nechtěl brát ne :-) Prstýnky jsme vybrali na netu z obchodu u nás v Pcích ale objednávat je budeme určitě osobně. Přes net bych si to netroufla. A hlavně na fotce to někdy vypadá úplně jinak než ve skutečnosti. A chceš teda nosit zásnubní i snubní dohromady, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím vedou tyto, ale třeba tam uvidíme jiné a bude změna :-) http://www.snubni-prsten.cz/812-calah...
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes .. já z internetu mám zásnubní a až na velikost, kterou jsme pak řešili vše bylo jak jsme chtěli.. i to brali jako reklamaci, takže jsme nezaplatili ani korunu navíc :-) a snubní.. jsou tam i reálné fotky a já jsem se prostě zamilovala do dvou typů.. jen který, když to mám zatím zakázané :-D .. Ne nosit je dohromady nebudu :-) špatně si mě pochopila.. já mám zásnubní na prostředníčku, takže budou vedle sebe.. mrkni do alba mám ho tam i na prstě. Takže nechci kamínky ani vidět :-) tam jich je až až...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem s frýdku, svatba bude ve znojeme a datum 28.4.2012, tak snad nam to vyjde. dneska jsem si byla zkouset saty a zjistila jsem, ze pri me postave to bude tezke. =-)
Odpovědět
Ahoj holky, ráda se přidávám mezi nevěsty 28.4.2012. jsem z mladé boleslavi a i u nás berou rezervace od listopadu. svatbu chceme mimo matriku, takže jsme začali objíždět hrady a zámky v okolí. po loučeni a humprechtu se rozhodujeme mezi kostí a sychrovem. zajištěnou mám zatím hudbu, vizážistku a kadeřnici je to kamarádka, takže 3 v 1 :-D o víkendu chceme dát dohromady seznam hostů a taky těch, komu budeme dávat oznámení a koláčky, abychom měli představu o množství kg :) naštěstí jsme se s přítelem domluvili, že vše nechá na mě, jen prstýnky vybere on. Máme velké výhody, že mnoho kamarádu se přičiní na svatbě - přítele kolega z práce fotí, moje známá má svatební salón, babička peče koláčky ... :) moc se těším, datum se mílovými kroky blíží. když si vezmu, že jsme zasnoubení od února a už půl roku se budeme brát. taky mi to trošičku zkomplikovala sestřička, která se rozhodla s přítelem ,že se taky vezmou a to 14.2.2012... takže naše rodina bude určitě nadšena...
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 jak to?? Jsi na ně moc malá či vysoká... zase takový problém to snad nebude... já tedy ještě nikde nebyla, no už bych se měla kopnout a někam zajít :-D @lucka_h :-) to máte fajne.. mi to máme jen tak, že kamarád je fotograf, babička si dupla a chce taky péct - dort asi její známá, proč ne ušetříme :-), hudbu mám zajištěnou jen ji upřesním čas hraní a kam mají dojet. Kadeřnici a kosmetičku nemám - nejsou penízky, abych se tam vůbec ukázala, tak moje vlasy krotím culíkem :-D .. no snad tam zajdu někdy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin Tak to jsem špatně pochopila :-) Já mám na zásnubáku taky hodně kamínků, takže je chci nosit každý na jedné ruce :-) A ty vaše snubní? Hodíš foto ať se pokochám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 Myslím, že to zas takové drama nebude, neboj :-) Já se sice taky trochu bojím, ale zase si říkám, že ve svatebních šatech to každé nevěstě sluší a kamarádka mě přesvědčuje, že některé šaty i ubírají kila, takže to bude v pohodě, uvidíš x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes kvůli kamarádce zde na beremku pošlu ti odkazy do zprávy.. aby byla překvapená, proto v ablu nemám ani svoje šaty, i když vím skoro jak budou vypadat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
KDYBY JSI NA NEJAKE TY SATY, KTERE UBIRAJI KILA NARAZILA, TAK DEJ VEDET KDYZTAK :-D JÁ mám velký zadek a boky
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 tak to by jsme byli dvě :-D :-D ale ty by snad museli být černé a nebo.. to je tedy pravda ty v antickém stylu...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem rada, ze v tom nejsem sama :-D mam i velky hrudnik, vysoka, velke cislo nohou...horor a jeste nemuzu mit boty na podpadku kvuli priteli(je o neco mensi nez ja) 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@medrin Pěkný. Mě se víc líbí ty první :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes předběžně i příteli :-D .. no uvidíme... jak to dopadne, mě se právě líbí oba typy, ale jak říkám, ten první je pro mě široký.. chjo :-( a užší se nedělají
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 @medrin Holky, počkejte až půjdu poprvé zkoušet šaty já. On mě ten optimismus asi přejde :-D Holt už mi není 18 :-S To jsem měla 55 kg, o tom se mi dnes může zdát 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdy jdes kouknout do terenu?
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes :-D taky jsem na sebe zvědavá.... a pak na ty co mi dojedou z Číny :-D to bude větší vzrůšo ..
Odpovědět
Profilova fotka
@mischel117 Já mám pořád času dost, ale okolí do mě hučí, že už mám vyrazit 8-( Ty už jsi teda začala vybírat?
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin Teda, tak ty budeš mít šaty made in china jo :-) Jak jsi na to přišla? To vůbec nevím, že se dá udělat i takhle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj,dneska jsem si byla zkouset saty tady,co se prodavaji na vebu v bazaru.moooc krasne ale mam plnejsi tvary do tec satu.zitra bych chtela zajit do pujcovny tady v mistku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin S těmi šaty - tvrdí že je to moc drahé a co pak s šatama (jako po svatbě). Tak zatím jsem to nehrotila no, ale pořád o těch na míru přemýšlím :-) Tak ten stůl teda neřeším, koupím nějaké blbinky a uvidíme, asi nám to taky nachystají. Budeme mít pronajatou celou vilu, takže počítám, že nějaký komfort v tom bude- jako třeba ta výzdoba a pak úklid :-) Ještě se tam musím domluvit, jak to obvykle dělají.
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes jj přišla jsem na to myslím úplně náhodou.. koukala po obrázcích šatů a náhodou jsem otevřela salon Mamiinka a tam mě i uchvátili ty ceny.. ano je to z Číny takže levné @ejmii :-) a co s nimi po svatbě. Jsem s ní domluvená tak, že mi je jen půjčí i svědkyni a budou ještě levnější :-) takže proč to neudělat.. navíc jsem si na ně na vymýšlela tolik věcí, že budou opravdu originál :-) budu mít jinou výšivku než originální šaty od Maggie Sottero, možná širší stuhy.. no uvidíme :-) risknu to, i když tady na fóru ji pár nevěst neschvaluje, protože neplní to co má. Ale znám více spokojených a já jsem ochotná do 5 tis. Kč to riskovat!! @ejmii když celou vilu, tak si myslím, že výzdobu by měli určitě udělat oni.. ty si můžeš např. koupit už jen výzdobu třeba nad Vás srdíčka nebo tak.. @pospes dá se to udělat i takto.., ale jak říkám, je to risk, buď dojdou včas, nebo vůbec... ale to je tak vždy, když jdeš přes internet nebo je kupuješ jak já jsem původně chtěla přes ebay, když jsem našla Mamiinku, tak mi odpadla starost řešit komunikaci s někým komu nerozumím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin Tak to ti budu držet pěsti, ať to s šatama vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes asi vyjde.. budou nakonec šité v ČR a budou pořád levné.. levnější než půjčení :-) tak jsem spokojená :-) co pro mě všechno dělá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky..tak my máme termín 14.4.2012,tak taky doufáme,že se počasí vyvede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já se také přidávám k 28.4. :-) Na svatbu zatím nemáme nic, dle přítele začneme plánovat o víkendu..U nás ještě ani rodiče o svatbě neví a řekneme jim to až o Vánocích, aby jsme měli většinu věcí už zařízených a nikdo nám do toho nemohl kecat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michalka29 určo vyjde.. vždy vychází na duben pěkné počasí :-D @petramarkova :-) dobrá přezdívka :-) .. jinak se máš, že začneš plánovat s přítelem.. ten mi to jen schvaluje a zakazuje, jinak ho to zatím nezajímá a zatím o ní mám zakázané mluvit, že je ještě dost času :-) .. rodiče Vás budou mít jako takový velký dáreček :-) dobrý nápad :-) budou zírat :-D .. no kecat Vám do toho nebudou.. u nás se o to nikdo nezajímá :-( aj mě to nevadí a aj trochu ano :-) ale co už naděláš..
Odpovědět
Profilova fotka
No já jsem jen zvědavá, jak dlouho mu to nadšení zůstane :-) Zatím mně všechno odsouhlasil, což je taky fajn ;-) No, jsem zvědavá, jak na to budou rodiče reagovat, vůbec ani netuší, že něco takového je v plánu.. Zas na druhou stranu máš klid a můžeš si to v klidu udělat podle sebe. A neboj, čím víc se to bude blížit, tím víc to ostatní začnou řešit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petramarkova no můj mi to taky ze začátku odsouhlasoval, ale asi po měsíci či dvou mě řekl, že o svatbě nechce ani slyšet.. někdy se o ní zmíním, přežije to, ale musím potom hned skončit :-D .. Uvidíme, jestli to začne, chtěla jsem jít do salónu a moje maminka a sestřička raději čučeli na seriál tak jsem se na to vykašlala.., ale byla jsem zklamaná :-( .. no snad mi to vyjde příště
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky se přidávám k datu 28.4. 2012 :-) Myslím, že by nám počasí mohlo přát a mohlo by být teplíčko. Jinak jsme kousek od Plzně a svatbu budeme mít v Plasích v konventu. Přítel také kroutí hlavou, jak už všechno organizuji,..... prý je na to dost času. Asi má pravdu, ale nechci vše zařizovat na poslední chvíli a hlavně se na to tak strašně těším a chci, aby to bylo dokonalé
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?