Svatba 25. srpna 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty která z vás se vdává v tento den? Prosím přihlašte se, už se nám to blíží tak ať můžem probírat přípravy. :-)
Odpovědět
Ahojky..Také se hlásím..už mi album šlo udělat...Asi jim to nějak blblo..Já jsem průběh svatby popsala zhruba v mém albíčku...Dneska jsme se vrátili ze Špindlerova mlýna jakoby ze svatební cesty.Byli jsme tam na jednu noc se snídaní v jednom penzionu s dětičkama, ;-) takže na žádné líbánky,není čas!! :-( Bylo tam nádherné počasí ve čtvrtek rozhled až do do dálky.Bylo jasno ale v pátek začalo pršet a to jsme stejně jeli domů.Když bylo jasno tak jsme s malým podnikli asi 5km tůru po sjezdovkách a po kopcích a docela to zmáknul i bez kočárku..Občas jsme ho nesli ale nebylo to tak hrozný,myslela jsem že to bude horší.... :-) Tak se zatím mějte ..
Odpovědět
Ahojky holky, tak taky hlásím, že to náš den dopadl super. Bylo to moc krásné. Mám ale pocit, že to strašně rychle uteklo.... Tolik příprav a je po tom..... Dneska když se koukám ven z okna, tak musím říci, že bylo velké štěstí, že takhle ošklivé počasí jsme neměly. Měly jsme nádherně. A taky se chci zeptat - máme prstýnky z bílého zlata a nemohu si pomoct, ale zdá se mi, že nám trochu zežloutly... Nevíte jestli je to normální?
Odpovědět
Profilova fotka
Antynka: mám pocit, že prstýnky z bílého zlata mají nějakou povrchovou úpravu - aby skutečně vypadaly "bílé" ale např. když se prstýnek potom zmenšuje, tak tím technologickým postupem - podle mne na to má vliv působení vysoké teploty - prstýnek získá lehce "nažloutlou" barvu. - Mě se tohle stalo se zásnubním - když jsem si ho nechávala zmenšit - zezadu je takový zežloutlý. Jinak o tom, že by prsteny samy od sebe změnily barvu jsem neslyšela. Třeba byly před tím takové jen jsi se na to třeba tak nezaměřovala a pořádně to omrkla až ted.... každopádně pokud máš pochyby tak já bych se asi zašla zeptat do zlatnictví kde jste je pořizovali - za zeptání nic nedáš ne?
Odpovědět
ahoj holky, tak už jsme se vrátili ze svatební cesty a včera jsem vytvořila svatební album. V práci toho mám až nad hlavu, ale po chvilkách skouknu vaše alba. Fakt se nám všem svatba vydařila. Byl to úžasný den.
Odpovědět
Antynka: my máme taky z bílého zlata a to by mělo být porhodiované (snad se to tak píše), jinak může žloutnout. Alespoň tak mě to bylo řečeno. Jinak holky vy nemáte alba nebo jsem úplně slepá? Koukám se teda v rychlosti v práci, aby to nikdo neviděl, ale našla jsem album jen claudiee1. kdyžtak mi napište číslo stránky na které jste. jsem zvědavá jakou svatbu jste měli vy.
Odpovědět
Ahojky holky, díky za rady ohledně prstýnků..... Rozhodla jsem se ještě chvíli počkat, jestli se to bude zhoršovat a pokud ano, tak si zajdu tam odkud je máme a poptám se. A jak si zvykáte na nové příjmení? Já si jdu zítra pro občanku a teď teprve začne správný kolotoč. Když jsem zjistila, kde všude musím nahlásit změnu tak mi to vyšlo asi na 25 míst... Ještě, že některé se dají vyřídit telefonicky nebo mailem..... No jinak albíčko nemám, nějak nestíhám vyrábět a hlavně mám svoje webovky, takže fotky máme tam....
Odpovědět
Profilova fotka
dadulam:snažila jsem se najít přes svatební alba, ale je to zdlouhavé. Je lepší hledat podle jména. Já tu třeba album mám, ale dlouho jsem do něj nic nedávala, tak nevím, na které stránce teď už může být. antynka: Ty máš tak brzy občanku? Já ji byla vyřídit 5.9. a bude až na začátku října. Zatím jsem změnu nahlásila jen ve škole a na sociálce. Čekají mě ještě banka, pojišťovna, spořitelna, a zbytek průběžně - knihovny, doktoři apod.
Odpovědět
ahojky, tak já teprve občanku budu zařizovat. Byli jsme na svatební cestě, tak jsme to nestihli, ale na zítřek jsem se přes internet zaregistrovala, tak to konečně zařídím. Jinak to budu zařizovat taky průběžně. Mám jen novou kartičku pojišťovny. Takže občanka, pas potom řidičák, banka, převést elektriku, plyn a já nevím co ještě. Bude to asi pěknej záhul. A jak se vám daří v manželství? U nás zatím pohoda. Jen se všichni ptají, kdy už bude mimčo. Už mě tím začínají štvát. Až se podaří, tak se podaří. Co jiného na to říct. Tak se mějte a příští týden v pondělí budeme vdané už měsíc. Toto letí, co?
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že to tu pěkně vázne. A že jsem se přepsala a měsíc vdané budeme až v úterý si žádná z vás nevšimla, když sem nechodíte. Tak holky musíte se polepšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, když my už máme ty manželské povinnosti :-( :-N Jinak my se chystáme ve čtvrtek na 4 denní svatební cestu, jedeme do Znojma, a jeden den budeme ve Vídni. Pořád hlídám počasí, ale říkám si, že ve městě na počasí tak moc nezáleží, a když tak budeme prostě na pokoji ;-) Pořád jsem ale nedala vyvolat fotky z CD, nějak nemám čas ani připravit věci pro vytvoření videa. Ach jo, nějak rychle to uteklo ale vypadá to, že se svatbou budu zabývat až do Vánoc. Občanka ještě není, musím oběhat další věci, budeme kupovat nějaké věci do našeho pokojíku z peněz ze svatby, takže mám svatební náladu pořád. A moc se nám v manželství líbí.
Odpovědět
andelka: konečně se někdo ozval. A já teda manželský povinnosti neplním? ;-) :-) Tééda, to by bylo brzo. Tak si užijte svatební cestu. My taky nemáme zařízený skoro nic. Občanky budeme mít až 17.10. a pak teprve nastane to pravý zařizování, ach jo :-| Jinak se nám taky v manželství moooc líbí. :-)
Odpovědět
Ahojky.. Taky obíháme ůřady..Občanku budu mít příští týden..A pak asi milion věcí zařídít..myslím,že do Vánoc bude co dělat+do toho schánět dárky :-( Nějak to fakt rychle ubíhá..Na prstýnku už mám rýhance od nádobí..Manža si ho v práci sundavá a pořád ho leští..Jenže já bych ho musela sundat aby se mi zachoval...a to se mi nechce..Včera jsem mluvuli se známou a ta při druhém mimču ztloustla a museli jí přeštípnout prstýnek z bílého zlata a když jí ho zase spojili tak stejně jí je malej a prý napojit materiál už nejde u bílého zlata..Takže nepochodila...Tak nevím jak to je..Z tá tloušťky mám také strach..Co když někdy fakt dost přiberu?,Co budu dělat..Ach jo..No zatím nepřibírám.. :-) Tak snažilky o mimi radši si ho pak sundejte,než přiberete kila..Já tenkrát přibrala 25kilo ale prstýnek jsem něměla... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak hlásím, že jsme se vrátili ze svatební cestičky, 4 denní, ale krásné. Bydleli jsme v malém hotýlku ve Znojmě, který se jmenoval jako já, přímo u centra. Viděli jsme toho hodně, jeden den jsme si udělali výlet do Vídně. Počasí trochu zlobilo, ale odpoledne se vždycky vyčasilo, tak máme samé krásné vzpomínky. Určitě se tam zase někdy vrátíme. Jinak manžel pořád ještě nenašel čas, požádat si o novou občanku. Já už ji budu za týden mít, ale on má vždycky na všechno dost času. Co nadělám.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Ahojky srpnovky tak vidím ,že nás posunuli pěkně do zadu tak něco připíši at jsme opět v předu.
Odpovědět
Ahojky, já myslela, že už tu nikdo nepřispívá. Asi není o čem. :-D Jak se máte, co manželství? Já se mám báječně. Jenom ta výměna všech dokladů, smluv atd. je fakt síla. A v práci je to poslední dobu děs, běs. Ale manželství mi zatím svědčí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já si taky v manželství nestěžují a stěmi doklady to je podobné.A práce to je podobné ;-)
Odpovědět
Holky manřelství je super klidně bych si ale tu svatbu zopakovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak u mě podobně. Formality už mám skoro všechny vyřízené, až na stavební spořku, tam nějak furt nemám čas zavolat. Jinak mi taky manželství svědčí, okolí mi říká, že mám pořád dobrou náladu a jsem chodící optimismus. Spojují si to se svatbou, nevím, možná to tak bude. S manželem pohoda, penízky jsou, na vánoce snad i budou, drobné problémy pramenící z toho, že jsme spolu před svatbou nebydleli a z takového toho slaďování se, řešíme za pochodu a v klidu. Jinak svatba je pořád živá, ještě jsme nenechali vyvolat fotky, které máme na různách cédéčkách, ty co máme pořád někomu ukazuju, právě teď volala mamčina kamarádka, která byla na svatbě a zas mi říkala jak jsme byli oba krásní, jaký jsme krásný pár, jak to bylo dojemné a vůbec, pořád mi někdo připomíná, že jsem novomanželka. A v sobotu jedeme na oslavu babčiných narozek, tak tam to vidím podobně. ale je to fjan. a jednou za život, tak si to člověk musí užít.
Odpovědět
Jo, tak my už svatbou moc nežijeme. Sice občas ještě skouknem fotky nebo je bereme na návštěvu, tam kde je ještě neviděli, ale už to není tak horký jako hned po svatbě. Já spíš teď žiju těma dokladama. Je toho strašně moc, co všechno musím změnit. A to řidičák, občanka a pas byla vlastně formalita. Ostatní je o hodně horší. Samé vypisování smluv a tak. Když jsem si zašla změnit údaje k účtu, tak mě sebrali kartu a zatím jsem bez ní. Fakt super a to mě toho ještě dost čeká. Plyn, elektrika .... Svatbu bych si klidně zopákla, ale tohle teda ne. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,ikdyž trošku opožděně tak se k vám taky přidávám.Je pravda že na to jak to bylo na svatbě už moc nemyslíme,nadšení z upravování fotek taky opadlo,doklady už mám skoro všechny vyřízené (zbývá jen pas,měla bych si s ním pohnout,2.ledna jedeme k manželovým rodičům tak snad se konečně rozhoupu abych tam zašla. :-D :-D :-D Od svatby jsou to skoro 3 měsíce,moc se toho pro nás nezměnilo,snad jen to,že máme všichni tři stejné příjmení a s manželem se máme pořád móóóc rádi!!! ;-)
Odpovědět
holky, tak kde to vázne? A kde je vůbec zakladatelka diskuze? Nemáte žádný novinky? Ani žádná nečekáte mimíska? U nás zatím vše při starém. Jen už máme objednaný lyžování v lednu. Jedeme do Itálie, tak už se docela těším. Týden bez práce, to bude paráda a pak asi začnem pracovat na mimískovi. A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my teda ani náhodou, i když už se začínáme bavit, kdy asi tak bychom měli začít :-) Vidím to ale až za 2,3 roky. Zatím se nám daří dobře, těšíme se na vánoční trhy do Vídně a uvažujeme, jestli nedáme na pár let ČR vale a neodjedeme někam na zkušenou. Chtěli bychom právě do Vídně, kterou oba milujeme a manželova firma tam má pobočku. Takže po novém roce to pozjišťujeme, jak a co. Nemáme totiž vlastní byt, tudíž žádné finanční ani jiné závazky, ani děti, já zatím studuju, takže jsem taky volná, tak si říkáme, kdy jindy?
Odpovědět
andelka: tak to je skvělý. Dokud to jde, tak určitě vycestujte. Pak přijdou starosti s dětma a už se nikam nepodíváte. Já jsem na tuto srabík. A teď už mi táhne na 30, tak mám nejvyšší čas se usadit a mít to mimčo. No, snad se zadaří. Tak přeju klidný zařizování, ať vám to vyjde a jste spokojení. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To si taky říkám. Sice jsem taky srab a ani moc německy neumím, ale člověk se někdy musí trochu přemoct. Zatím to nikdo neví, uvidíme jak to dopadne.
Odpovědět
Tam se otrkáš a začneš mluvit. Ono tě to donutí. Já jsem byla u zámých týden v Německu a jak jsem mluvila. Zato teď už neumím vůbec nic. Všechno jsem zapomněla. To je tím, když člověk tu němčinu nepoužívá. A je to škoda. Teďuž bych se asi moc nedomluvila. Takže určitě jděte do toho. Držím palečky.
Odpovědět
Ahojky holky...Já mám už všechny doklady za sebou.Na elekt a plyn jenom stačilo zavolat a sami to změnily.Sipo se dá změnit na jakékoliv poště.
Odpovědět
musela jsem odběhnout,tak pokračuji...No takže jak jsem psala,všechno máme už změněný..Je děsný ty smlouvy přepisovat a to čekání hlavně ve spořce..Všude brát sebou malého neposedu,kterého to vůbec nebavilo...To je jasný..Takže jsme se střídalí manžel šel ven s malým a pak já a tak jsme se střídali u přepážek jak blázni..Teď uředníci jsou nervozní když vidějí malé dítko které lítá a neposedí,no pakárna.. :-) ale cooo je mi do nich potřebovali jsme to tak co. :-) Jinak bych také vrátila ty skoro půl roční přípravy před svatbou..Samej kadeřník ,nehty šaty ,,no to se mi líbilo..Teď zase budou vánoce a zase běhám po dárkách,které nemám dopilované..Ještě,že je ten internet,všechno jsem objednávala přes něj..s malým to fakt do obchodu je hrůza,hned si lehne a něudělá ani krok...Takže si tu jakoby svobodu bez dětiček užívejte,nebo aspoň když jsou v kočárku tak to jde ale teď je to blbé obdobíčko kolem 2let.Tak napište mějte se krásně nevěstinky a třeba snažilky o mimi????????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nás se zatím dětičky netýkají, stačí nám dvě neteře. To půlroční rozmazlování ti závidím, já na to měla 3 měsíce a k tomu bylo zkouškové období a dodělávání práce do školy, takže jsem žádné takové procedury nestíhala. Zato teď si to vynahrazuju jako mladá paní. Byla už jsem se ostříhat na zimu, byla jsem na pedikúře, manikúře (poprvé v životě), chystám se na masáže, takže období posvatební mě fakt baví. Dárky kupuju průběžně, hlavně jejich sháněním vyplňuju volna mezi přednáškami a docela se mi to už kupí. Samozřejmě pro chlapy je to nejtěžší. Ale ještě mám skoro měsíc, takže taky něco vymyslím. Zatím se mějte, a choďte tu někdo.
Odpovědět
Ahoj holky, tak to jsem nevěděla, že můžu zavolat na plynárny a změnit to po telefonu. Tak to taky zkusím. Elektriku mám psanou ještě na babičku, tak tam budu muset zajít osobně, ale aspoň bych nemusela stát dvě fronty. Já mám teď nějaký blbý obdobý. Nevím jestli jste to postřehli, ale byla jsem na testech na boreliozu a vypadá to, že se mi vrátila, ale doktoři mi antibiotika napsat nechtějí. Já tomu vůbec nerozumím, ale dle příspěvků a dokonce jsem volala i nějaké doktorce z Prahy, tak by to taky přeléčili. A já teď nevím co mám dělat. Je to docela síla. Už nevím co mám dělat, ale kupovat antibiotka někde pokoutně teda nebudu i když mě to na netu taky radili. Tak něco veselejšího. Začínám nakupovat na vánoce. Mám toho tak půlku. Je nás hodně a ještě nemám všechny dárky vymyšlený. Tak uvidím jak to dopadne. Snad se dárečky budou líbit. tuten rok nemám ještě ani udělaný adventní věnec. Jsem nějak ve skluzu, tak doufám, že to stihnu. Při nejhorším bych ho musela koupit. Tak se mějte a pište.
Odpovědět
Teda až teď jsem si všimla, že jsem napsala období s tvrdým y. No, to je teda ostuda. Holky, já se omlouvám, vůbec nevím, jak jsem to mohla napsat. Jinak jsem byla u obvoďačky s výsledkama a říkala jsem jí co si o tom myslím. A ukazovala jsem jí, nějaké nesrovnalosti v testech na borelku. A nakonec mi řekla, že by se to mělo přeléčit ATB a napsala mi je. Ještě, že byla ochotná mě naslouchat. Tak mi spadl kámen ze srdce a teď doufám, že to ty potvory zabije. A bude dobře. Ale vůbec se nepíšete, musíte se polepšit. Pa pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?