Svatba 25. srpna 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty která z vás se vdává v tento den? Prosím přihlašte se, už se nám to blíží tak ať můžem probírat přípravy. :-)
Odpovědět
:-) já říkám,že chci peníze,protože jsme zařízený auto máme,byt máme.akorát by jsem chtěli udělat nový jádro,takže myslím že dary budou finanční..no uvidíme.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dadulam: no pokud se mě takhle rovnou někdo zepta, tak říkám, že chceme budˇpenízky nebo třeba dárkové poukázky - mé oblíbené jsou do Ikea - bydlíme v zařízeném podnájmu a stěhovat "do svého" se budem tak zhruba za půl roku, takže pak poukázky využiju na zařizování už toho našeho a určitě se bude každá kačka hodit. Penízky bychom ještě stihli utratit a rozfofrovat.... ale určitě i spousta jinejch kramů nabízí dárkový poukázky - pro mne je to teda určitě nejlepší varianta.
Odpovědět
ahoj holky, díky za rady. V práci si ale o peníze fakt říct nemůžu. To nikdy nedávají. Nakonec jssem to vymyslela s kolegyněmi z mojí práce. Nemáme ponorný mixer. Ten se určitě hodí a ceny jsou od 500,- až třeba do 5000,- Takže to nechám na nich kolik za nás chtějí dát. Myslím, že je to docela kompromis. My jinak taky dostaneme spíš peníze. S příbuznýma se člověk domluví, ale v práci to je horší.
Odpovědět
Profilova fotka
My asi nedostaneme nic. Aspoň zatím to tak vypadá :-| sice svatbu neděláme proto, abychom něco dostali, ale i tak to zamrzáí. nikdo se moc neptá. Uvidíme, třeba až povezeme koláčky, tak je to napadne. to se přece dělá, ne? Aspoň my za koláčky něco dáváme, podle toho, jestli je to od příbuzných ,nebo známých. Ale už asi let u nás v rodině žádná svatba nebyla, jen jedna tajná.
Odpovědět
andelka-nas se taky jeste nikdo nezeptal, co bysme chteli a to uz sme rozdali vsechna svatebni oznamka.rikala jsem si ze o penize si reknu jen kdyz se nekdo zepta, jinak ne- no a on se jeste nikdo nezeptal.tak doufam ze se vyhnu x stejnym vecim, nebo tak.ale pribuzni a vsichni vi ze spolu 3 roky bydlime a byt mame zarizenej. jinak rodice vedi ze chceme penize takze to rekli babickam atd.od kamaradu penize nechci, to mi nejak nesedi.ti at koupi neco pro radost.
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že to tu zase pěkně vázne. Už se nám to blíží, co? Já jsem kupodivu v klidu. Nervozní jsem byla předminulý týden a nějak to ze mě zatím opadlo. Tak doufám, že to dlouho vydrží. Ještě ve středu jdu zamluvit koláčky a mělo by být všechno vyřízeno. Hurá. jinak maminky a babičky pomalu začnou péct. a taky se něco objedná. Podle mýho toho bude zbytečně moc, ale zase lepší než aby toho bylo málo. A jak jste na tom vy? A těšíte se?
Odpovědět
Ahojky holky..Já chodím na srpen 2007 ale jinak to ztíhám obojí...Já jsem se vrátila z dovolený v Jižních čechách u jakoby už tchýně a vlastně babí.Takže jsem se vypsala na srpnu 2007....Koláčky už máme zamluvený 500ks tak snad to stačí a jak jsem psala mám dilema jaký dort..A také jak píšete co chcete za svatební dary tak jsou moderní poukázky třeba někam jako je Ikea Asko Elektro Wordu atd...Já jsem to takhle všem známým řekla,že to tak chceme.Oni ty poukázky jsou v různých cenách...a hlavně já si vyberu co budu chtít a aspoň budu se vyžívat v nákupech néééééééééé-Tak zatím...
Odpovědět
Ahoj holky. Mně to chytlo v sobotu na rozlučce (měli jsme 14 dní předem) - stres jako blázen :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to taky poprvé chytlo v pátek na rozlučce na stodolní. Kamarádka furt vykřikovala, že jsem nevěsta, a že si se mou musí všichni připít. Ještě že většina lidí, si to do druhého dne nebude pamatovat. Jinak začínám mít stresy, byli jsme na poradě u tchánovců a najednou mám z malé svatby velkou, protože přibrali tetu a strýce s dětmi a chtějí, aby tam bylo všech 7 řidičů. já je tam ale nechci, max.jednoho. Nechci mít na svatbě tolik cizích lidí. Musím jim to ještě nějak vysvětlit a doufat, že mě neukamenují. Měla jsem vymyšlenou jednoduchou (bez vymýšlení dalších posvatbových výslužek apod.) rodinnou (max.20lidí, ne 31) svatbu a nějak se mio to hroutí. Jsem z toho nešťastná, a to mám ještě jiné starosti.
Odpovědět
andelka: tak to jsme na tom stejně...taky mi všichni plánují něco jiného a já mám hlavu kolem z práce a z ostatních příprav. Děsím se zkoušky šatů v úterý, páč jsem z toho stresu docela brutálně zhubla a jestli budu nakonec ještě vybírat jiný šaty 4 dny před svatbou, tak to bude síla... btw. my jsme malou svatbu uhájili, ale jídlo nám tam našupali tcháníci podle sebe 8-(
Odpovědět
andelka, entillkaa: holky, vždyť je to vaše svatba. mělo by být snad po vašem. i když u nás jsou samozřejmě taky kompromisy. my budeme mít asi 20 lidí, jen samé příbuzenstvo. jenom strejda Milana tam chce mít svojí známou, aby tam nebyl sám. sice jí znám, ale zrovna nadšená nejsem. je totiž taková divoká, tak aby se nám to pak moc nezvrklo. Pití a tak. No, snad si jí strejda uhlídá. Jinak já tam budu mít tátovo tetu, je teď po operaci nohy a vůbec nemůže chodit, my to máme na zámečku (schodů je tam fakt hodně), ale jak jí mám vysvětlit, aby radši zůstala doma. Mám strach, že se jí tam něco stane a hned po obřadu chce jet domů. Máme to asi 30 km od místa kde bydlí a kdo jí tam asi odveze, když my pojedeme na oběd? Fakt super a je strašně paličatá, momentálně odmítá jíst. Prý nemůže. Bydlí sama a je to s ní fakt síla. Já jsem rozlučku neměla a asi jí ani dělat nebudu. Byla bych z toho akorát nervozní. Možná si sednu s nejbližšíma a dáme si vínečko, jinak nic jinýho. Ten můj jí bude mít asi teď v pátek. Tak se holky držte ať nám to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme se domluvili, že ve čtvrtek se budoucí švagrová a tchýně přijedou podívat k nám, jak to u nás vypadá a kde to je, a zajdem do restaurace, ať si dokážou představit, kolik lidí se tam pohodlně vejde. Pořád vymýšlejí blbosti. Naštěstí teda těch 7 řidičů bude jen na oběd, a nebudou sedět s námi u stolu (budou na nás 1,5hod čekat, než přijdem od focení, pak se nají a půjdou domů a zůstanou 2.) Jestli jim to stojí za to, tak budiž. Koláčkové výslužky ať si rozdává kdo chce. Myslela jsem, že nevěsta a ženich už se o svatbě nemají o nic starat, ale vypadá to, že bez nás by se to celé zhroutilo.Chtěla jsem mít jen nejužší rodinu, a teď se modlím, abych mi tam dvě pubertální sestřenice, které jsem viděla 2krát, něco nevyvedly. A ještě se starat, jestli se všichni baví. Už vím, proč se chci vdávat jen jednou. Podruhé bych ty stresy a zmatky nepřežila.
Odpovědět
Článek se načítá
andelka: tak to my jsme restauraci objednali s přítelem a byla s námi moje mami. Byli jsme se totiž podívat na 1. svatbu v Mirošově v tomto roce, abychom věděli jak to probíhá. A pak jsme jeli zamluvit hned restauraci. To bylo v únoru a pak jsme někdy v květnu, červnu vzali naše maminky a jeli jsme tam na jídlo. Zkoukli jsme ještě jednou prostory a hlavně jsme zjistili jak tam vaří. Takže to bylo v pohodě. Jenom teď máme další problém. Mojí mami se rozbilo auto a to má jet taky na svatbu. Pokud se nestihne opravit, tak musím sehnat jiné auto na odvoz, fakt super. vůbec nevím jak se to zvládne.
Odpovědět
Ahoj všici, připojuji se do klubu. Už se nám to kvapem blíží... My měli minulý týden dovolenou, tak jsme objednávali dort, koupili mašličky na myrty, stuhy na zdobení aut, atd. Tuhle sobotu objednáme koláčky, já budu mít 3. (a poslední .-) zkoušku účesu (druhá zkouška je tento pátek). Účes je moc pěkný - dost složitě splítaný drdol, pod ním rozpuštěné vlasy, jen pořád ještě váhám, zda není škoda ty dlouhé vlasy splést, zda přece jen nemám mít rozpuštěné lokýnky :-| Taky napjatě sleduju předpověď počasí... Jinak tchánovi vypadl přední zub, tak doufá, že mu to do svatby zubařka spraví 8-) Jinak se prý na svatbě nebude smát ;-) No a tchýně si nechala udělat "úžasný" účes - krátké vlasy na ježka s šílenou ofinkou - fakt ji nechci mít na fotkách |-| Předtím měla krásné polodlouhé vlasy, nevím, proč si to nechá ofikat 14 dní před svatbou...
Odpovědět
eifelovka: ostatní neřeš, u nás to taky není zrovna ok. brácha v nemocnici a miláčkovi ruplo na stavbě v zádech, takže taková rodinka kriplíků :-D Snad nám to vyjde, i když počasí asi nebude nic moc... ]-(
Odpovědět
Ahojky, tak jsem se dívala na www.e-pocasi.cz a na náš den hlásí déšť a teploty 20-24 stupňů. No tak doufejme, že jim ten déšť nevyjde ]-( A co jste nervózní nebo se těšíte? U mě zatím převládá nervozita, jestli jsme na něco nezapoměly a tak. Dneska jsem byla na zkoušce šatičků, no musím říct, že vůbec nevím, jak se s tou obručí naskládám do auta a hlavně budu nervózní a já když jsem nervózní, tak pořád lítám na záchod, ale to v těchle šatičkách asi nepůjde, takže to bude asi sranda ;-) Jak budete zahánět nervozitu?
Odpovědět
antynka: tak to počasí je teda mazec. ach jo. Nervozitu nechám nervozitou, pít moc radši nebudu....ze šatů mám taky strach, já mám navíc vlečku jak blázen - jak se budu pohybovat opravdu netuším - zvlášť pokude pršet. ]-(
Odpovědět
Ahojky Jééé já také byla na zkoušce šatiček něco jsem dala do albíčka..Co??Co?myslíte snad ujdou né..Já jsem bokatá a prdelatá tak byl u mě velkej problém sehnat na malou hruškovitou postavu nějaké šatky..Jinak jsem byla uplně spocená a tak doufám,že na náš den nebude aspoň takový pařák. Antyko ukaž nějaké fotečky ze zkoušky.máš něco?Já sem tak zvědavá.. :-( :-( :-( :-) :-) Paní mě taky učila jak v těch šatech chodit málem jsem se přerazila,jak je člověk zvyklý chodit jinak a v šatkách prý elegantně nojo jako dámy..
Odpovědět
To Claudiee1: A které šatičky budeš mít? Ty poslední? Já jsem taky prdelatá a ještě ke všemu mám jenom 153 cm. Albíčko nemám, protože můj přítel strašně chce za každou cenu zjistit jaké budu mít šatičky, tak nechci riskovat, že to tady najde. ALe pošlu ti do IP odkaz na netu jsou tam na modelce- asi se budeš divit co jsem sehnala na svou velikost a prdelatost.
Odpovědět
To lentillkaa: vlečku mám taky - ze závoje, ale naštěstí šatičky mají takovou super věcičku - ta vlečka i s šatami se dá připíchnout na takový malinkatý háčky a pak mají vzadu normální délku - takže když bude hnusně "zatáhnu podvozek" a na radnici ho zase "vysunu" :-) Super nápad od návrháře šatiček. Klobouk dolu!
Odpovědět
Já měřím 160..a ty šatky to budou ty poslední jak jsem byla na zkoušce.. :-) Tak zatím dobrou..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nervozita byla do tedka celkem v pohode. Až o víkendu mi někdo řekl že už to máme za 14 dní a na mne to "padlo". Ani nechápu proč - zatím vše celkem v pohodě, žádný události nic se nehroutí.... takže fakt jen nervy... měřím 150cm a jsem taky prdelatá - hlásím se do klubu - šaty mám také s vlečkou takže i když ji mám vzadu připnutou "na knoflík" tak šaty "courám " po zemi - jestli bude lejt - budu cela od bahna :-) tož to jsou vyhlídky :-) uáááááááá miláček má dneska rozlučku, už teď ho lituju jak mu zitra bude. Mějte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pardon omylem jsem se zmenšila - merim 159cm :-p
Odpovědět
ahoj holky, já jsem taky prcek měřím 160 cm. Já vlečku nemám, bála jsem se, že bych kvůli ní byla nervozní. Až se budu muset otočit od oddávajícího, tak bych nevěděla co s tou vlečkou. Budu mít nervy i tak. A pak žádný šaty s vlečkou mi stejnak nebyly. Jinak snad pršet nebude. Předpovědi jsou různý a stejnak se uvidí až ten den. Mohlo by sprchnout trošku ráno, aby nám pršelo štěstí. Jinak už začínám být opět trošku nervozní. Miláček má taky dneska rozlučku a já si jdu sednout na vínko. Jen na pokec.
Odpovědět
tak ja merim taky 160 cm, vlecku teda mit nebudu.mame obrad na zahrade, tak ja doufam ze nebude velky hic ale taky nechci dest.staci mi tech 24 stupnu a vitr.vcera sem koupila neco sobe na krk, dnes jdu shanet nausnice a podprsenku pod korzet.jinak nervozni nejsem a le pritel jo a navic ma spatnou naladu uz dva dny.tak nevim mozna si me nechce vubec vzit.
Odpovědět
fire85: určitě si tě chce vzít, ale je nervozní a chlapi pak bývají i nepříjemní. to přejde, uvidíš. ten můj je zatím celkem v klidu, ale ono to ještě přijde. zatím si říkám, že příští pátek bude horší a pak ta sobota....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se vdávám v tento datum. Na zámku Kozel u Plzně. A jak se těším? Následovně: Dnes ráno sem se probudila, koukla z okna, pomodlila se, shledla predpoved pocasi, zakoupila bledemodry destnik a v teto chvili zacinam skladat pisen proti trudomyslnosti. No a ještě mám dnes rozlučku se svobodou. V tomhle počasí paráda.
Odpovědět
sina: ahojky, tak si užij rozlučku. Na jiné diskuzi jsem četla, že máš problémy s vředama. Tak ti přeju, aby to bylo lepší. A aby ti po rozlučce nebylo moc špatně. A na náš den bude určitě lepší počasí než je teď, já v to alespoň doufám.
Odpovědět
Ahojky, tak jsem zase koukala na dlouhdobou předpověď počasí, už nám jí vylepšily, teplota 20-24, v noci 9-13, polojasno, ale zatím bez deště. Tak snad to vydrží!!!! Sice na předpovědi na delší dobu jak 2 dny moc nedám, ale kdyby bylo takhle, tak to je dobrý ne? Žádný pařáky a bez přeháněk. To fire85: z blbé přítelovi nálady si nic nedělej. U nás mám blbou náladu já a jak začínáme být oba nervózní, tak na sebe občas docela štěkáme, což jsme nikdy nedělaly. Prostě pracují nervy a s tím člověk asi nic nenadělá. Každý mi řiká ať si to užívám, ale zatím se teda žádný závratný skvělý pocit nedostavil. Přesně jak psala sina: zatím nic moc nálada.....
Odpovědět
Ahojky, vůbec nechápu holky, které říkají, že ty dny před svatbou jsou nejkrásnější. My se sice zatím nehádáme, ale já už jsem taky nervozní, tak už chci, aby ty dny uběhly rychlejc. A ještě ke všemu jsem až do středy v práci. Pak už naštěstí budeme mít volno a pak dovču. Ještě musíme něco sehnat na poslední chvíli, ale já už se tak těším. Už potřebuju vypnout a užívat si zasloužený volno. :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?