Svatba 25. srpna 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty která z vás se vdává v tento den? Prosím přihlašte se, už se nám to blíží tak ať můžem probírat přípravy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Taky mám dělané prstýnky i s rytím a jmény a stály 6.800,- Já mám prsty 51 a přítel 70.,ale vše zaleží jak jsou dělané mám tam 13.zirkonu a přítel ho má hladký.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky já taky 25.8. ve 12 00 na zámku Kozel.
Odpovědět
andelka: ja mám Jana Marie i v občance :-) takže to muselo i do prstýnku...ale je fakt že nechat si do 52 vyrýt Jan Petr Pavel i s datumem tak nevím jak to udělaj :-D Jinak holky byli už jste na zkoušce líčení a účesu...máti pořád tvrdí že už je nejvyšší čas...ale já pořád tak něak se k tomu nemůžu dostat...
Odpovědět
Ahojky..My už máme také vybrané prstýnky od Benettu.Já mám ze zirkonen a ten můj klasickej hladkej.V zádu bude také rytina i datum,tím pádem ze zmenší hmotnost a i cena.Budou stát cca.5000kč dohromady.Já mám vel 54 a on 67.5.Jinak také někoho scháním na líčení,kdo by mě nalíčil a k holiči jdu až 3.srpna dodělat melír takže do té doby zarostu.Už bych teď potřebovala ostříhat.Přemýšlím o barvě blond na ten můj melír,myslíte že bych to mohla zkusit?Ale nevím jaký bude výsledek?? ;-) Nemáte někdo zkušenost s barvou blond na melír dát?Děkuji. :-) :-)
Odpovědět
Ahojky, tak se k Vám taky přidávám, máme to 25.8.2007 ve 12:30 v Jihlavě. Co se týče prstýnku měly jsme to docela zajímavý - já mám 48,5 a přítel 65... Vypadají vedle sobe docela srandovně...... Jako otec s dcerou :-) A máme je taky od Benettu - i když přes malé zlatnictví, byli jsme mile překvapeni, byli hodně brzy a bez problémů. Původně jsme chtěly mat a lesk - ale když jsem si je dala na ruku, tak to nevypadalo hezky, takže nakonec bílé zlato jenom s broušením - ono to totiž na ruce vypadá úplně jinak než na fotkách.
Odpovědět
Ahoj holky. My máme kombinaci bílého zlata a titanu. Já velikost 49, můj 67. Vevnitř vyryté jméno a datum. A jsou kráááááááááásnéééééééééé :-D
Odpovědět
pro lentillkaa: A jak to vypadá? Koukám, že máte ještě větší rozdíl ve velikostech než my.....
Odpovědět
claudiee1: být tebou tak bych ten blond zkusila...jak jsem se dívala do tvého alba, máš teď jakou hlavní barvu? Oříšková nebo špinavý blond? Z těch fotek se to blbě určuje...moje mamka je obdobný barevný typ jak ty, takže bych do toho rozhodně šla, jen bych si možná do toho nechala udělat velmi jemný melír oříškovou nebo zlatěplavou (nebo jak se to jmenuje). Pokud budeš mít šikovnou kadeřnici co používá kvalitní odbarvovače, tak bys s tím blondem neměla mít problém. Já ho neměla když jsem si nechávala hlavu zesvětlovat po tom co jsem měla 2barevný melír (tzn. jedny proužky tvamé a druhé zesvětlené na blond) a dávala jsem na to měděnou (která mi klasicky chytá na každý pramen jinak) a kupodivu barva byla jednolitá... jinak já mám objednávku ke kadeřnici až na 13.8...tak doufám že to vyjde, protože jinak budu muset hodně na rychlo měnit kadeřnici...jinak fotku jak se chci nechat učasat mám v albu, snad to pujde dohromady k šatům...už jsem ze všeho zblblá a už nedokážu posoudit co se k čemu hodí... :-)
Odpovědět
antynka: jsou fakt krááásné. Přiznám se že já takové zprvu vůbec nechtěla. chtěla jsem klasiku - bílé zlato s briliantíky. ale můj řekl že to v žádném případě nosit nic takového nebude. tak jsem se přizpůsobila a jsme oba moc mile překvapení. nechali jsme si je dělat na zakázku - se svým zlatem cena 4200,- v prostředku máme ten titan a po krajích bílé zlato.
Odpovědět
Ahojky.Tak jsem dneska si obarvila hlavu.Koupila jsem si zesvětlovač a melírované proužky jsou bílé jakoby a zbytek do jemně žluta.Bych to vyfotila ale nemám tady dneska foťák..Tak jsem tu hlavu trochu oživila..Jinak bych to do srpna nevydržela..až půjdu na zkušební ůčes.Zítra jedem na 3týdny pryč tak mi to tady bude chybět..Pořád tu hledám inspirace až z toho magořím ;-) a taky nevím co a jak?Kytku barvu nehty.Už jsme koupily aspoň bledě modré ubrousky. :-) Tak se tu mějte a užívejte zatímn svobody..Ahoj. :-) :-) :-)
Odpovědět
ahoj holky, taky se k vám hlásím. my to máme v tento den v 13:00 hodin na zámku v Mirošově. Už se moc těšíme. docela to letí, občas se dívám na svatební plánovač a nedávno tam bylo přes 100 dnů. Už aby to bylo a hlavně, aby nám to klaplo a počasí se vydařilo. My už máme vlastně všechno zařízené a teď už jenom čekáme. Nervy zatím nemám a co vy? U mě určitě přijdou jsem plašan a nervíky mívám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Zdravím. Mám stejné datum jako vy všechny. Svatba bude v Praze. Zatím teda koukám, že jsem spíš pozadu s přípravami, ale doufám, že to ještě všechno stihem. Hurá
Odpovědět
Článek se načítá
Táááák dneska jsem objednala poslední věc která mi chyběla a to dortíky a dáse říct že máme zařízené všechno teď už jen zkoordinovat ty zmatky kolem svatebního dne :-D
Odpovědět
antynka -ja jsem taky z Jihlavy, muzes napsat kde bydlis? ja na březinkach.že bysme se mohli sejit pokecat nekde na kafi.muzes napsat do IP.
Odpovědět
Ahoj tak ja se vdavam take 25.8.2007 v Rakovniku na radnici ve 12 hodin. :-) :-) :-)
Odpovědět
ahoj holky, koukám, že to tu nějak vázne. Tak co třeba jak jste na tom s přípravami, co už všechno máte a co vám naopak chybí? já mám vlastně skoro všechno, teda alespoň myslím. Jen začátkem srpna budu muset upřesnit počet koláčků a minizákusků a těsně před svatbou musím dát kameramanovi naše fotky a oznamko (chtěla bych, aby tam naše fotky někam vložil). A pak ještě objednat asi 2 taxíky, aby mohli rozvést hosty. Nemáme totiž nikoho, kdo by rozvážel. A nechceme nikoho ze svatby, protože by nemohl pít. Jinak polštářek pod prstýnky, jmenovky a tak nechceme. Takže tyto věci neřeším. Jmenovky nebudou, protože tam bude jenom rodina, tak se určitě usadí. a pak se to stejně prohází. Já už se moc těším, ale na jedný straně to chci mít i za sebou. Hlavně teď, začala mě bolet lícní kost a je to možná od moudráku. Zubař mi řekl, že se to možná usadí, ať vyčkám. Jinak budu muset na chirurgii, mám ho totiž pod dásní kolmo k osmičce a můžu být oteklá na svatbě. fakt super vyhlídka. tak snad to přejde, jinak mi všechny přípravy budou na nic, když to bude bolet a ještě ke všemu budu mít oteklou tvář. to se taky může stát jenom mě. a to jsem nikdy problémy se zubama neměla. tak napište něco veselejšího, jak jste na to vy.
Odpovědět
Profilova fotka
No, my jsme na tom vtipně. Došly snubáky, ale ženichův je malý. Velikost totiž zkoušel jen na tom kroužku. Je úplně jasné, že by to chtělo minimálně o číslo větší, ale on tvrdí, že je to jedno, že ho navlíknul (ale vypadal jak buřtik), že to jeden den vydrží, a pak ho stejně nosit nebude, že nemá rád něco na ruce (zajímalo by mě, jak to může vědět, když žádný nikdy nenosil). Takže nálada na bodu mrazu. navíc se paní, která nám prstýnky objednávala nemůžu dovolat, aby je poslala zpátky, a svatba je už za měsíc a kousek. Tak nevím. Tvrdí taky, že do té doby zhubne, a myslí si, že pak by mu padal (chlapi mají někdy zvláštní představy). Já se teď víc než svatbě věnuju ročníkovce, příští týden mám kontrolu. Jinak nemám nic na převlečení, ani kalhotky, ani podvazek (asi ho ani nechci), ani nic na svatební noc, hotel je rezervovaný, ale ještě jsme tam nebyli, detaily budu řešit až bude čas (svatební noviny, tombola, hry, dárečky..) Mám pocit, že to nějak rychle uteklo. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Andelko, to bude dobrý, uvidíš. My máme, už také skoro vše, prstýnky máme od Retofi se slevou za 14 000,- miláček mi dopřál brilianty. :-) Chybí mi akorát koupit klukům boty(nastávajícímu a synáčkovi) a za živého boha nemohu sehnat bílé látkové rozkvetlé růže na dekoraci auta. :-( Jo a ještě sháním červenou vlnitou lepenku u nás ve městě je to asi nedostatkové zboží, jinak oslavu neřeším, protože jí kvůli tchánovcům dělat nebudeme( nevycházíme s nimi a bylo by mi to vůči nastávajícímu blbé, kdyby jsme měli oslavu a jeho rodiče by tam nebyli), tak jsme pozvali jen pár přátel do hospůdky.Tak snad i tak to bude pěkné. Jinak se nám to holky blíží,co? :-D
Odpovědět
Ahojda, já se vdávám také 25.8. a mám pocit, že pořád něco není zařízené, ale bohužel nevím co ... :-( Jen takový hloupý pocit... ale máme raltivně ještě dost času. Takže máme zařízené: prstýnky, koláčky, oznámení, oblečení, boty, hostinu, obřad, hudbu ... co ještě???? :-) já vím, asi začínám mít nervy .... :-(
Odpovědět
Ahojky.tak jsem z pět z dovolené.I když předčasně ale to nevadí ještě pojedu 10.8.Dneska jsme si vyzvedli v Benetu prstýnky,takže další věc zařízená.Ještě zbývá kytka,dort,chlebíčky zamluvit a i koláčky.Nic na stůl nepečem,jenom od tchýně kremrole,nejlepší na světě a pak koláčky na stole,dort svatební a pak melouny,a pak samozdřejmě jídlo atd.My na hostině budem tak 3hod,protože mám dítko malé-2letého synáčka a svědkyně 1miminko měsíšní a 2letou holčičku,a ještě některé dítka takže toho budeme mít tak akorát.Jo nemám vývazky a tak je jdu objednat tady z netu.Oznámení už také máme.jenom nevím co s hlavou se picnu... :-(
Odpovědět
ahoj holky, tak mám další věc - v pátek jsem koupila svatební album. je prostě senzační, prodavačka mi ho vymlouvala, ale já se nedala a pak z ní vypadlo, že objednali 4 a tuten je poslední a chtěl si ho možná vzít nějaký kolega (holt mi ho neměla nabízet)a to mi chtěla vnutit nějaký kazový (prý mi dá velikou slevu). Tak jsem ráda, že ho máme. Ještě nemáme košili pro ženicha. Jinak by to snad bylo už všechno. Jo, vůbec jsem nechtěla polštářek pod prstýnky a teď jsem v nějakém albu viděla stočenou kalu na takové podložce a byly na tom perličky. Moc se mi to líbilo. Tak jsem se domluvila s jednou květinářkou, že by mi to podobně udělala. Takže nebudeme mít jenom jmenovky (ty fakt nechceme), ale je ještě skoro 5 týdnů (bůhví co si ještě vymyslím). Já už se moc těším a nemůžu se dočkat, dokonce odpočítávám dny a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) já se k vám taky s radostí přidávám :-) Moc se tady ale nezdržuju, spíš okupuju modrého koníka :-D Svatbu jsme totiž pružně posunuli ze srpna 2008 na srpen 2007. Mám totiž v bříšku bobiška. Doufám, že vás někdy zastihnu a přeju krásné letní dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prsten už putuje zpět, dneska jsem tam šla, že je vemu a nechám roztáhnout ve zlatnictví, a najednou tam nebyl, že ho asi odeslali na reklamaci. To je zajímavé, že to jde. Tak proč jsem té babě měla volat?Fakt se modlím, aby to do měsíce stihli. Jinak na ženicha nemáme nic. Furt času dost. Dort jdu vybírat tento týden. Na stůl budeme péct jen nějaké slané pečivo a možná nějaké cukroví do výslužek, mamce se zdá, že jich máme objednáno málo. A pro kamarádky na rozlučku budu péct koláčky sama.
Odpovědět
Ahojky.Šílím,nemám nic na auto,pořád hledám.Už něco máte na auto? :-)
Odpovědět
claudiee1: ahoj a ty ses nedomluvila s martinkas? kdyžtak mě písni IP z jakých kytek bys chtěla mít ozdobu na auto. možná něco vymyslíme. mám toho doma dost, tak není problém něco vyrobit a pak bych ti poslala fotku jestli by se ti to tak líbilo. ale fakt záleží z jakých kytek a jaké barvy.
Odpovědět
a ještě já, holky já už začínám být nervozní. Vím, že je to ještě za 30 dnů. Stejnak pořád myslím jestli je opravdu všechno zařízené a teď mám ještě strach, abych vydržela s těma moudrákama (aby se to nerozjelo), tak i z toho. vy jste asi ještě v klidu, co? kdyžtak mi něco poraďte jak se odreagovat. dopadá to na mě hlavně v práci. já chodím ještě na diskuzi nevěsty v Plzni a tam jsou skoro všechny vdané nebo to mají už za 14 dnů (já jsem z nich poslední). Už chci taky.
Odpovědět
Profilova fotka
No pokud jde o mě, tak já jsem nervní jak sáňky v létě.Dneska se mi zdálo o klukovi, do kterého jsem byla zamilovaná na základce. Neviděla jsem ho 9let, nechápu. A odehrávalo se to ve středu. Ve středu mám rozlučku, asi to byla reakce na to, že už zbývá jen měsíc. Když na to pomyslím, je mi blbě od žaludku.Jako před zkouškama. Ale to hlavní zařízené je. Dneska jdu vybírat dort,doufám, už jsme to odložily 3krát.Včera jsem obula boty, jestli v nich můžu existovat. Vypadá to, že když je ještě rozchodím, tak jo. Kupodivu jsem se na 6cm podpadcích na koberci nezabila. Mamka si včera od švadleny vyzvedla upravené oblečení, furt nevěděla co na sebe. Já dodnes nemám nic na převlečení.Ani na noc. Panenka se šije, kytky jdeme zařizovat příští týden, zatím jsem si jen v květnu zadala termín.Noviny, program, tombola, jmenovky apod.se budou řešit až poslední týden, kdy si dám oddych od ročníkovky. Strašně rychle to uteklo. Ale protože jsem svatbu řešila už dlouho dopředu, aniž by byla šance že bude, nemám pocit, že bych si to za 3 měsíce neužila. Kontakty, nápady, časáky, jsem sbírala dávno předtím.
Odpovědět
andelka: já mám podpatky 7,5 cm a to chtěli v salonu abych měla 9 cm, ale to jsem odmítla. to se fakt nedá. jsem totiž prcek. my budeme minizákusky a zbytek koláčků objednávat až 13.8. už aby to bylo zařízené. a ještě jsem si vymyslela polštářek pod prstýnky (nejdřív jsem ho vůbec nechtěla, zdálo se mi to jako zbytečnost, ale pak jsem objevila něco originálního) a teď mi odepsali, že by stál 750,- tak to si můžou nechat. domluvila jsem se s jednou květinářkou u nás a ta by mi to vyrobila a pochybuju, že by to bylo takhle drahý. tak uvidím. taky sháním bryndáky, ale nikde na ně nemůžu narazit a za 300,- je fakt nechci. v práci mi říkají ať neblbnu, že mi v restauraci přepůlí ubrus (že to tak mělo plno svateb) tak asi holt jo. Jediný co fakt dělat nebudeme jsou jmenovky a menu. Zdá se mi to zbytečný, budeme jenom rodina a ty se usadí. Nebo myslíte, že bych měla menu udělat, jak jste na tom vy? Kdyžtak mi sem hoďte odkaz jak vypadá to vaše. jinak to uteklo fakt strašně rychle, vždyť úplně nedávno bylo za 100 dnů pak kolem 80 a teď za 30. Fakt síla. Moje mamina si včera koupila oblečení na svatbu. Budoucí tchán a švagr mají obleky. Jenom nevím jestli můj brácha má už oblek, prý ho nemám nervit. Jde mi totiž za svědka. A ještě druhá mamina (tchýně) nemá kostýmek nebo v čem vlastně půjde. To asi budu taky muset oběhnout butiky s ni (jako s mojí mami) - byl to ale maraton, už jsem necítila nohy. Vzala jsem si frajerka podpatky, sice ne vysoký, ale úzkej podpatek. No, hlavně, že jsme něco koupili. Tak ještě košili pro miláčka. Chci to mít už všechno nakoupený abych mohla být v poho.
Odpovědět
ahoj holky, mám dotaz taky jste si v práci řekli co byste chtěli za svatební dar? Nás se teď ptali a my nevíme co máme říct. Dáte mi nějaké typy? A také v jaké cenové relaci. dík
Odpovědět
:-) JÁ jsem si neřekla ,ale má kamarádka která jde mimochodem za svědka všem prozradila ,že mám ráda keramiku a tak dostanu z keramiky obrázky zhruba za 4500,- ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?