Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 a přemýšlela jsi nad tím,kdyby nám třeba nevyšlo hezké počasí?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Jo..kapela je drahá..my původně mysleli, že se do 5.000 musíme vejít..nakonec jsme vzali kapelu za 10.000,- To mě taky málem složilo, ale chceme to, zaplatíme si to..a vdávám se jen jednou..jak jsi psala ;-) Na prstýnky bych měla tip..My jsme si je nechali dělat v Brně u p. Kouřila,je schopen vykoupit starý zlato a cenu potom odečte.Tak jsme to udělali a ve finále nás prstýnky vyšly na 2.500,- A mimochodem, tak slušný jednání jsem dlouho nezažila, opravdu seriozní člověk.Jen se koukám, že jsi z Jičína..to je do Brna daleko....
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Hmm..my jsme se tuhle o tom s drahým bavili....Pokud to bude jako před dvěma lety, kdy se vdávala moje svědkyně..pařili jsme tři dny...tak na svatební noc budu potřebovat tak vytahaný bavlněný triko a teplý fusekle, aby mě to nikde nešktrtilo :-D :-D :-D :-D :-D ..nevím nevím, jestli z toho něco bude...ale hecnout bysme se měli co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Jasně že jo..máme totiž svatbu venku..na louce...Ve mlýně kde to máme je sál, kam se dá případně přesunout a už mám nadřeknutý nůžkový párty stany pro kapelu a pro tančící..a kdyby pršelo na obřad, tak se vezmeme ve mlýně ve špejcharu..pán to tam má moc pěkný..sice je to tmavý místo a na fotky to asi nic moc nebude, ale jinak to nejde vymyslet. Ale červen mívá celkem stabilní počasí, proto jsme si ho vybrali ;-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 To je dost daleko :-) o prstýnky nemám strach,ty seženeme. Kapela co se zamlouvá nám oboum je za 16000 a hrají od 7hodin do 3hodin do rána,časově to mají určený takhle oni. Nevím jak to mám vše zkloubit. Obřad máme u Jičína,hostinu jen pro rodinu(místo ještě nevíme) a pak večerní zábavu s prasátkem to zase máme u Nové Paky,kde bydlíme. Jestli u oběde s rodinou máme mít nějakou muziku,živou kapelu nebo tak něco nebo až večer ..vůbec nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D Já se tedy hecnu...mám to takové složitější, beru prášky a nesmím alkohol (leda pár skleniček,ale bojím se) a nwm jak dlouho je budu brát :-( Doufám, že je budu moct na jaře začít vysazovat..uvidím. Tak jsme se s drahým dohodli, že pokud to bude v jeho silách, nějaký ten sexík proběhne ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias K obědu bych nic nedávala..jeďte na oběd a přátele převelte do místa mejdanu..vyber někoho spolehlivýho, kdo Ti to tam trochu pošéfuje, než přijedete a kapela ať hraje od 19:00...Jen by to chtělo lidi v mezičase nějak zabavit, aby se nenudili.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias My máme stejně jako Ivitko obřad, oslavu i spaní na jednom místě...tak jsem to prostě a chtěla a přes to vlak nejel ;-) A to, že by mělo být ošklivé počasí o tom ani nepřemýšlím...to už bych si fakt myslela, že jsem tam nahoře někoho nas*ala, že by mi zkazil svatbu deštěm a zimou :-D :-D Vždyť už bude má poslední, tak musí být krásně!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Hm..asi se nad tím budu muset zamyslet..ani nepočítám že budu nějak moc pít, to ne..to by byla ostuda..ale spíš mám strach z celkové únavy..
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ..správně...Můžu jen souhlasit.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Kolik ti je, že nevíš, že sex uvolňuje napětí, stres a odhání únavu ?? :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
My to takhle roztahaný mít musíme,nenašli jsme to správný místo,kde by se odehrálo úplně všechno..většinu známých máme z okolí našeho bydliště,nechtěli jsme jezdit 50-100 km od baráku na místo,kde by to mohlo být od samého obřadu až do rána i s noclehem,sice by to bylo fajn,ale jelikož máme 85 lidí tak by jsme se asi nedoplatili za ubytování a potom ještě za svatbu..takže to budeme mít takhle..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuzias Jak tak koukám, tak se s vámi děvčata asi přestanu bavit...ty i Ivitko tolik lidí (megasvatby), to mezi vás nehodím se svým počtem 30-32 ks :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Dobřeeee..teď jsi mi to parádně vrátila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ...Lidi to řikaj, že uvolňuje...to jo..ale já se teda uvolním až už sexuju, ale když jsem utahaná tak je nejhorší vůbec se k těm legračním pohybům donutit :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Ještě poznámka...má část svatebčanů jede 170 km na svatbu ;-) ;-) Já jezdím za drahým skoro každý week ;-) tuhle dálku.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Neblázni, my budem mít z rodiny tak do 15 ti lidí dohromady..zbytek jsou motorkáři co přijedou na prase a pivko... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Hele to není možný...my jsme se taky s mým Richardem našli 170 km od sebe...A máš pravdu, že kdo Vás chce vidět..tak přijede i kdyby jste to měli na Marsu...berem to stejně :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 To jsem měla v úmyslu, ti to vrátit :-D :-D :-D :-D :-D Jojo, já chápu, že občas je to fuška se přemluvit, ale stačí pár pohlazení a polibků od drahého a jsem připravená :-D :-D :-D :-D Tak teď aby byl připraven on ( snad mi ho tam kamarádi moc neopijí :-S ), aby to nebylo fiasko :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest ale prd :-) taky bych byla pr nějakou menší svatbu,ale nemůžeme,máme dost kamarádu a prostě neříct jednomu z nich..udělalo by to pořádnej bordel mezi náma..to nechceme ani jeden,takže jiné východisko není..na samotnej obřad ať se jich přijde podívat třeba 200 :-D to mi je jedno... na oběd jedeme jen s rodinou a se svědky(25 lidí) a večer nás je celkem 85(+,- )
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No rozhodně bych řekla, že se o to budou snažit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Já jsem koukala, že jsi ho poznala v Hořicích, já Tomíka ve Velichovkách, když jsem si byla užít wellness víkend :-D :-D :-D :-D A já jsem z Berouna...takže vztah na dálku,ale parááááda ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Právě, to je mi jasné, že se o to budou snažit...bídáci !! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No bylo to hodně těžký..víkendy jsme praktikovali 2 roky..a to navíc si můj Ríša přivydělává focením a jezdí fotit autocross..tak je každej druhej víkend v sezoně na závodech...Bylo to fakt smutný..hrozný....teď bydlíme rok spolu, přestěhoval se za mnou...určitě mě pochopíš, když Ti řeknu, jak moc si jeden druhýho vážíme...Jak jsme šťastný, že se můžem v posteli držet za ruku a jak se radujem z každý drobnosti...
Odpovědět
@ivitko_22062013 ten můj zase jezdí autocross :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky za chvilku budu muset valit..musím nakoupit....Dneska jsem teda v práci udělala prdlajs, ještě že tu mám tento týden klídek.Nejradši bych s váma tady drbala do večera...ale muším taky něco dělat... Zase zítra holky..mějte se pa
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias No nekecej...Jak se jmenuje?????
Odpovědět
@ivitko_22062013 a budeme to mít ve štikovské rokli v Nové Pace ten večerní mejdan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzias Tý jo..nejpěknější trať...My jsme uvažovali o Humpoleckým závodišti,že bysme to tam udělali.Ale nakonec ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tady je dneska teda živo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Supeeer!! Už jsem si říkala, jestli se dnes ukážeš ;-) :-D Já jsem tu od rána, ale ticho po pěšině, tak jsme také mlčela :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?