Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jannyu Tak to je všude...Taky tam budu mít lidi bez kterých bych se obešla...Ale to se nedá nic dělat..rodinu si člověk nevybírá...
Odpovědět
@ivitko_22062013 jééé tak to je škoda, no nemohla jsi si na mě vzpomenou a koupit taky??? copak jsi tehdy nevěděla, že se tu potkáme ???????? heh :-D))) Jedu ted sama na "ozdravný dámský víkend", ale hned jak se vrátím tak příští týden tam fakt jdu... snad už látka dorazila, a třeba jen ztratila na mě tel, číslo no :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak to je blbý, ale určitě máte jasný představy a všecinko klapne, neboj. Akorát já bych byla bez našich a ségry svědkyně "manažerky svatby" v čudu. Je to má záchrana O:)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Viď?..Jsem totálně ale totálně to...hloupá..Měla jsem vzít do zásoby :-D :-D :-D Jé ozdravný víkend..dala bych si říct..jsem teď v jednom kole..volno už jsem neměla strááášně dlouho..závidím... Tak si říkám..ale Tys tuhle taky někde byla ne?Taky jsem Ti psala, že závidím..nebo jsem mimo?
Odpovědět
Profilova fotka
@jannyu No jo..nedá se nic dělat...Ona otěhotněla asi 14 dní po té co jsem ji požádala o svědčení...A nemyslím si, že by bylo vhodné měnit svědka, kvůli tomu, že je těhotnej....Snad pomůže alespoň s organizací..tajně doufám...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu do sprchy..za chvilu jsem tu.
Odpovědět
@ivitko_22062013 Byla?? mě přijde, že už jsem nebyla léta páně :-D)) Poslední sraz byl v září, ale to jsem tu ještě nechodila :-D)) Možná sis to spletla, že jsem jela do Prahy? ale to bylo pravocně...tak jinak nevím nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ty se tu zas vykeckáváš :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 byla si na nějakym wellnessu ne? v Praglu...
Odpovědět
@chris_n hih, vííš že jsem komunikativní tip :-D :-D :-D :-P Nooo v Praze to byla čistě pracovní cesta ;-) ale ted si jedu užívat do Hluboké :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ale někde si byla na nějakém víkendu, wellness či tak, nekde v čechách? ja myslím, že jooooo
Odpovědět
@chris_n Nééééé, nevím o žádněm :-D A nebyla to @sweetest, ta byla na ozdravném pobytu s příťou u nás přece :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@chris_n Že jo?Nebo jsem uplně sklerotická...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 jsme asi blbé obééé :-) ja si to taky myslela :-) že byla v Praze pracovně a pak na nějakem supr odpočinku v čechách
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Bestak kecáš...Myslím, že Tě budem muset s @chris_n v září podrobit zkoušce "alkoholem" :-D :-D :-D :-D ..ve víně je pravda..ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak jsem zmatená jak Goro před Tokiem :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 tak na to září se fáááákt už těším :-D)))) dobrovolně se podrobím vínové léčbě, nejraději s odrůdou rulandy bílé či šedé :-D :- D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 :-D :-D :-D goro bílý peeeeees :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Já mám na tuto terapii nejraději Ryzlink Vlašský...ale myslím, že tak po třech kelímcích mi to bude jedno..hlavně když to poteče a bude supr parta. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ja budu v září asi pod obraz... jestli budu moct pít :-D dneska trénuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Správně..Máš bludišťáka :-D :-D :-D Taky si ten seriál pamatuješ?
Odpovědět
@ivitko_22062013 No myslím, že budeš mít na výběr ze stovky vín a vích :-D
Odpovědět
@chris_n @ivitko_22062013 Takže děvčátka, těhotnění nechte až po zaří, ju??? @sweetest se to povoluje páč ta už má věk :-) (myšleno v dobrém drahušo! :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Taky budeš těhu???Abych nakonec nekalila sama :-D :-D :-D :-D Taky bych potrénovala, jen kdybych nemusela ráno tak brzo vstávat...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 hehe, ani moc ne :-D ale sjížděli jsme staré seriály cca rok zpátky. Jen jejich znělky na youtube. Hrozná prča. Takhle jsem si třeba pouštěla http://www.youtube.com/watch?v=HvarvS...
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 to nevím. Poslední prášky beru 14 dní před svatbou někdy.
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 No já těhu určitě nebudu..teda minimálně to neplánuju..to bych musela dá potomkovi jméno"Zapomenutá pilulka" , nebo "Honem prodat parcelu a šup do bytu" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 my dopíjíme pálavu, co nam přivezli v neděli... zapíjíme žal :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 Tak sama kalit určo nebudeš, já už to mám taky se třema děckanama za sebou určitě :-D
Odpovědět
@chris_n žal proč? kvuli te bance? nestresuuuuůůůj, nějak to dopadne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?