Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @ivitko_22062013 zdarec... tak jsem tu
Odpovědět
chris_n @sweetest Ahoj, no kde jste všechny??? oteplilo se a tak už tady na ten chlívek kašlete????? :-D :-D :-D @ivitko_22062013
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jsem tu, snažím se pracovat :-D
Odpovědět
@chris_n Jo jo, to se taky snažím celý den, le zatím výsledek nula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ooo paní prodejkyně :-) sem tě objevila v bazárku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Ahojky....vařím uklízím, peru....prostě hoňka před odjezdem na 5-6 dní za drahým ;-) Jsem orvaná jako kotě a to mě u něj čeká další kolečko.......uáááááááááááá!! Ty dvě domácnosti mě zničí :-( Co prodáváš v bazárku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest hehe, co tvoje zásilka? prý tu ta babuše lajkuje profily a nehodlá zmizet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Ahojky, dobré, dnes Tom říkal, že balík dorazil.....konečně ;-) No vidíš...a přitom mě psala, že požádala adminkyy o zrušení.
Odpovědět
@chris_n kde ?? tu? MK? hergot, ty detektive :-D :-D :-D @sweetest Jeeejej, to to uteklo a už odlet za drahým, dobrýýýý... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest @silver2501 @chris_n KUKU.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Kuku...už jsi střízlivá,ju?? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsme koukali na Argo
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest joooo..už dáávno :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ivitko_22062013 @chris_n @sweetest AAAhoj děvčátka, tááák se nám trošku ochadilo,a le frurt je to luxus :-) Jinak včer ajsem se dokopala u ordinačky a udělala si konečně ten hřeben do vlasů, tak pak Vám ho musím vystavit :-) A samozřejmě přijímám dobrou i špatnou kritiku :-) Ted musím něco popracovat páč děti jdou dnes po obědě dom a zasejc jsem dnes ještě nic neudělala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 u nás vedro už od rána :-)
Odpovědět
@chris_n Se máte, tu poprchá, ale vubec neva.. mrznout už nebude a to je hlavní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ono to přijde :-) i k nám. a mě to může být stejně jedno, protože už jsem zase nemocná. Jen s tím rozdílem, že chodím do práce
Odpovědět
@chris_n Jejda, to ten tvůj neví, že jsou meze ještě ledové??? :-D)))
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 simtě, jsme v neděli srovnávali hlínu před plotem u tchána a já blbeček se svlékla do trička. Takže mě bolí v krku a smrkám.... a u nás v práci samé smrkání, atd... :-(
Odpovědět
@chris_n Heled, to je divné, já v neděli sundala tričko a i jsem se přispálila :-D))) Bylo kráááásně.... :-) To máš za to, v neděli se neděláááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jeje. ja nevim no. my mame lazaret v praci, tak na me mozna neco prskli
Odpovědět
@chris_n twl, hnula se mi žluč... hledám foťak jak blázen půl hodiny.. koukám fakt všude páč v noci jsem s ním ještě nafocovala... přemýšlím kam to drahý mohl dát - že by v ledníci, jako obvykle?? (už jsem tam našla ložiska, sůl i diář :-D ) nic, nikde nic.. tak mu volám a ON, já si ho dal do batohu a batoh mám u sebe promiň lásko grrrrrrrrrrrrr ... takže mi práce do práce stojí :-(( aaach jooooo..... fůůůůůůůůůůůůůůůůha, ale musela jsem se vypsat ... :D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @ivitko_22062013 @sweetest no ženy, kde jste????????
Odpovědět
@chris_n Tadýýýýýýýý... vyhlééédám tu každý den a s vylezajícím sluncem odtud prchají snad všichni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 jsem tu teeez
Odpovědět
@chris_n JJ viděl ajsem tě na FB, odhalena :-D PS: mrkni do alba na hřeben vlastní výroby a prosím kritiku :-D)) nevím, zda to bude tento, musím nějak vyřešit ještě líp ten střed.. ale jako první pokus v poho... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 ty dlouhy veci jsou fajn. ta masle se mi nelibi ;-)
Odpovědět
@chris_n To je část kytky, které budou i ve svatební kytici, tak jsem to chtěla nějak sjednotit. Bude to mít i ženich v klopě a družičky na rukách.. takže blbé, jo? nevadí, určitě budu dělat ještě nějaké navrhy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 nevím je to takove nehotove. nebo nevim, nějak se mi to nepozdava
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?