Svatba 22. června 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Plánujete některá svatbu 22.června 2013? Pokud ano, buud ráda, když se přidáte ;-)
Odpovědět
@sweetest Neboooooooj, ty budeš určitě :-D)))))) :-D))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest ale jako jo těhotná jo, ale ne vypatlaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Jo tááák, tak to neboj ;-) To nebudeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 A jestli ne, čarodejnice, tak uvidíš :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 @chris_n @ivitko_22062013 Holky, mám otázečku....plánujete nějaký "vtipný" tanec novomanželů? Tomík s tím přišel...no co budu lhát - vyvalila jsem oči a krapet se vyděsila :-D :-D :-D Už jsem to probírala i s kámoškou...ta je pro, ať něco dáme :-) Jak to máte vy? Poraďte!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest já jsem si vybrala strašně seriozní písničku na první tanec. Jinak se ztrapňovat nehodlám. Kamarádka měla takovej jakoby vtipnej nástup na jejich první tanec a musím se přiznat, že mi to přišlo krapet trapný.
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No co se nás týká, nebude to nic "prvoplánově" vtipného.Spíš to ale k tomu vtipnému dospěje.Můj Ríša je netanečník a když trochu tak z donucení a já tanec vyučuji...tak myslím, že se tam budem trochu "tahat" :-D :-D :-D :-D Naše první písnička bude Heres come the sun od Beatles...taky "seriozní" Jestli bych Ti mohla taky poradit, dobře bych to rozmyslela....Pokud ale budete originální a zapojíte tam"nestandardní" věci, určitě se všichni pobaví....Kdybyste chtěli "trsnout" Macarenu (jako všichni)..to už by tak moc vtipný nebylo...spíš jak píše @chris_n Mátě už nějakej nápad?
Odpovědět
@sweetest Co?? vtipný tanec?? jakože budete tancovat např. jako kuřata??? :-D))) heh :-D)))
Odpovědět
@ivitko_22062013 Mám to stejně, vtipné bude už jenom to, že Michal ze sebe dostane něco jako že šlapání zelí u prvotance, takže to bude určitě vtipné až až :-D Zrovna včera se mě ptal, jeslti bych mu už neměla jako dávat lekce tance na ten první taneček :-D :-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Nemáme, to jen Tom měl návrh :-D :-D :-D To už bych raději spolu s družbou něco ve stylu harlem shake...prostě aby byla prdel :-D :-D :-D :-D Já zase nejsem pro ploužení a aby na nás všichni zírali ;-) :-p To raději zakřepčím v grupě, než jen my dva :-) @ivitko_22062013 @chris_n @silver2501 Ale děkuji za vaše názory !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest No není zač... ;-) Ale jsem zvědavá co nakonec vymyslíte..budeš mít video??? :-D :-D :-D
Odpovědět
@sweetest muck :-* Pokud ho budete chtít, mějte ho! šak víš přeci, jaký si to udělaš, takový to máš :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Jj, video bude :-D :-D :-D Snad ty trapné věci Honza prostříhá ;-) A udělá video za které se jako profi kameraman nebude stydět :-D :-D :-p Domluva ohledně tance bude teď v dubnu na oslavě a seznamovacím večírku "mláděže" :-D :-D Všichni jsme tam dost prdlí na to, abychom něco vymysleli :-p
Odpovědět
@sweetest Tak na video už se určitě nesmírně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 Přesně tááááák :-D Jen jsem tady chtěla rozvířit tu klidnou vodu a ticho ;-) :-p...se nudím, nooo. Tom je u zubaře :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 To mi povídej...walz vysvětluji vždy před plesem a pak ho tam stejně táhnu, obejde kolo a už ho bolí noha :-D :-D :-D Mám to kříž... :-D :-D :-D Valčík a polka, to nemůžeme, protože má koleno po operaci, má tam železa a bolí ho to..tak ještě tak rumbu se mnou dá..ale to je vše..Jo a ploužák..ten jo....
Odpovědět
Profilova fotka
@sweetest Já jen nakoukla holky a už zas musím pádit...strašně ráda bych pokecala, ale se slípkama v zádech to moc nejde :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivitko_22062013 Tak se měj kočko a někdy se zase ukaž ;-) Jj, slepičí úlet :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
sice opoždeně ale mužu jse k vám taky přidat?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@jakuje jistě :-)
Odpovědět
@ivitko_22062013 Já bych ho na tanec nikam nedostala :-D proto oblek pujčujem páč ho absolutně nevyužijem :-D
Odpovědět
@jakuje Ahoj, určitě můžeš :-) Takže další s naším kráááásným datumem ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 holky vy už to mááte za pár co? 81 :-o
Odpovědět
@chris_n 88 je taky super úúúžasné číslo.. počky jak to uteče :-)
Odpovědět
@sweetest A propo, kde je KZ 81 dní??? ikdyž na 81 tak nic nemám :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501 uteče uteče :-)
Odpovědět
jj další stim krásnym datumem:)co holky už jste nervozní z příprav?
Odpovědět
@jakuje My a nervoznííí??? :-D)) no kdeeee žeee :-D))) To teprve přijde, u mě tak asík až bude 3 dny do..?? :-D A jak jste Vy daleko s přípravami? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@silver2501Já už mám teda žaludeční nepokoje, když si vzpomenu...to víš, jsem trémista :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jakuje Ahooj a vítej mezi námi :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?