Svatba 18.8.2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Nevěsty, myslím, že toto datum bude velmi oblíbené. Přidáte se některá? My spolu s přítelem budeme 18.8.2012 8 let, tak nám to pro svatbu přišlo ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
něco k těm soukromým skupinám: Soukromé skupiny ve 4 větách... Témata v soukromých skupinách jsou přístupná pouze vybraným uživatelům - členům skupiny. Kterýkoli uživatel může založit soukromou skupinu a přidat do ní členy. Téma v soukromé skupině může vytvořit kterýkoli člen skupiny. Přidávat a ubírat členy soukromé skupiny může pouze zakladatel skupiny. takže je to na vás co jste to založily a budu ráda, když mě přizvete ;-)
Odpovědět
@apinka tak držim pěsti! :-) kdyžtak hoď fotky, ať se taky pokocháme ;-) @anitram82 @apinka holky bohužel diskuze zamknout nejdou.. jde vytvořit jen soukromá,a tam se začíná odznova.. @anitram82 no neni vůbec zač ;-) my jsme z té klasiky vybrali opravdu jen tu polévku.. drahoušek chtěl i rolku, ale to si nakonec (dokonce i bez mýho přičinění rozmyslel :-D ). S tím rautem, nechte si poradit od té restaurace, kde to budete mít, oni nejlíp vědi, na co stačej a co ne. Tohle rautový menu nám taky sestavil vlastně pán z restaurace, jen jsme mu řekli takovou obecnou představu, on nám poslal hafo jídel a měli jsme si vybrat co ano a co ne. No hlavně, co já jsem chtěla kapelu - tak vícečlenou, aby ty písničky byly co nejvíc realistické, jenže to jsou prostě pálky, že by jeden brečel... to bych musela vykrást banku :-S a přeci jen u nás ten DJ nějakých 6-8 hodin hrát bude.. a tady z diskuze toho našeho holky chválí, že skvěle moderuje a tak, už jsme se s ním i potkali na veletrhu a je moc fajn :-) na obřad bych zkusila toho varhaníka člověče.. to je přeci jen takové komorní, slavnostnější, víc se to hodí k situaci mi přijde.. no uvidíte, jak hraje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, snad se nebudete zlobit, všechny co jsme tady jsem nás dala do uzavřené skupiny: http://www.beremese.cz/diskuse/privat... Je nás fakt hooodně tady 16 nevěst jsem napočítala..a nevím jak..ale už se mi to plantá :-). Takže si myslím, že nás je již hodně a můžeme debatovat v kruhu a máme svůj "spolek" :-). Pokud by se Vám to zdálo jako špatný nápad, tak to prostě zruším, nic se neděje. Všechny máte přístup, kdo tu přispěl...takže kdybych nááhodou někoho omylem, nenapsal, tak stačí napsat, já vás to přihodím. Co vy na to??? x-) Tady to pořád bude otevřené.
Odpovědět
@apinka tak uvidíš, jak se to rozjede.. jestli vůbec :-) zas tahle skupina byla poslední dobou taková "mrtvá"... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mohu se přidat tady k vám? :-)
Odpovědět
@christienee no určitě! vítej mezi námi :-) a jak jde plánování?
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Myslím, že to nejdůležitější máme (šatičky, oblek, obřad, hostina, DJ, fotograf, líčení a česání), příští týden jedeme na prstýnky a zbytek budeme řešit až po mých státnicích :-) Barvu svatby máme do fialkova - vzhledem k prostorám, kde bude hostina. Už se nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
@christienee takže taky studentka :-) já už toho pomalu začínám mít plný kecky, tak jsem taky ráda, že to podstatný už mám vyřešeno, protože ještě ve zmatku shánět tohle, tak už jsem v Bohnicích :-p fialovou a její odstíny miluju.. akorát drahý jí není příliš nakloněn (respektive vůbec :-D ), takže tu jsem oželela, a nakonec po dlouhých dohadech jsme skončili u oranžovo / zelené kombinace - já teda spíš tíhnu víc k té zelené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jojo, taky :-) tak to já bych zase zařizovala ráda, jen ten čas jaksi není... oranžovo / zelená kombinace je zajímavá, oranžovou sice moc v lásce nemám, ale když se to vše dobře sladí, proč ne :-) já původně chtěla zelenou místo fialkové, ale místo, kde budeme mít hostinu, je samotné laděné do zelené barvy (závěsy, židle) a nechtěla jsem, aby tabule v něm zanikala... a drahý to vůbec neřeší, nechává to na mě :-D
Odpovědět
@christienee jj, to je přesný, času je zoufale málo.. a ještě ke všemu to tak strašně letí.. teda aspoň já mám ten pocit, jak nestíhám, že prostě to letí jak splašená kobyla. No drahý chtěl původně červenou, jenže tu zas nerada já :-| takže ta oranžová byl takový kompromis. Restaurace je taková přírodní / hnědá, takže tam víc beztak využiju té zelené, ta oranžová už tam tak trošku je :-) A je fakt, že ta barva bylo to jediné, co drahý ze začátku řešil, jinak to všecko bylo na mě, jen pak výběr dodavatelů schvaloval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
letí, je to už skoro měsíc co plánujeme svatbu a ten začátek mi připadá jako včera :-D Tak já taky červenou moc nemusím, ke svatbě se mi nějak nehodí, nevím proč... tak to jo, u nás drahý se mnou řešil akorát výběr restaurace - hotelu a příští týden jedeme na prstýnky :-) Koukala jsem ti do alba a všimla jsem si, že máš také šatičky od značky pronovias... můžu vědět, na kolik tě vychází půjčovné? :-)
Odpovědět
@christienee hele my plánujeme rok, a přijde mi to taky jako včera :-D Přesně, ta červená se mi prostě nelíbí.. sice je to teda asi významově k lásce ok, ale prostě se mi ta červená s tou bílou nějak tlučou či co.. A máte nějakou představu, jaké prstýnky? Nebo jen tak na jukandu? Jj, nakonec jsem vybrala Pronovias a nemůžu si je vynachválit - teda i přístup v salonu byl na jedničku s hvězdičkou. Půjčovné mají dost různé.. jak které šaty, některé i prodávají. Nejlevnější jsem zkoušela asi za 11tis. (ty bez vlečky, krémové, jednoduché), a nejdražší byly ty Georgie za 16 tis., jinak tak nějak mezi tím.. paní říkala, že mají nějaké výjimečně i za 20 tis., ale na ty jsem vůbec nenarazila, tak nevím, které myslela..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hannnahs Rok? ty jo... :-) u nás se přítel pozdě vyjádřil. Představu jsme zatím neřešily, já si myslím, že by byla nejvhodnější kombinace zlatá - bílá (zlato) + pro mě nějaký ten kamínek ať mi to ladí se zásnubním, ale uvidíme co nám nabídnou, myslím, že drahý bude chtít něco jednoduššího a určitě bez kamínků... chceme jet do Rožnova, přímo do Retofy, tak uvidíme :-) Tak já mám šaty za 14 tisíc, bílé a s vlečkou, sice nejdřív jsem uvažovala, jestli to není moc, ale vdávám se přece jen jednou, doufám (!) a myslím, že na šatech by se šetřit nemělo :-) Zajímalo by mě, jak vypadají ty za 20 tisíc, jak říkáš :-D
Odpovědět
@christienee no my už jsme zasnoubený tak 4 roky, jestli správně počítám, takže my jsme takový šneci :-D jinak s tím, že studuju a ještě pracuju, tak prostě ten čas není no.. takže jsem radši začla dřív. A ještě spolu s tím, že jsme vybrali 18. 8., tak to teprva šlo rychle, protože na tenhle termín bylo hodně zamluveno a to hodně brzy.. Prstýnky máme taky kombinované, akorát místo žlutého zlata máme červené :-) Já jsem taky uvažovala, jestli neplatím moc, mám za necelých 13, dostala jsem "přednovoroční slevu" :-D jenže jsem byla i v salonu, kde půjčují od 3-5 tis. a ten rozdíl byl opravdu znát. Zvlášť já jsem potřebovala opravdu hodně pevný korzet a to ty levnější šaty prostě neměly bohužel :-| a ty Pronovias mají gumu, dvojité uzavírání, prostě luxus.. myslím si, že to za to i vcelku stojí :-) no já bych ty za 20 radši ani vidět nechtěla, ono je to někdy lepší.. stačily mi ty za těch 16 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj plánujeme stejné datum, obřad venku, zatím se tento víkend budeme rozhodovat o místě, nemám ještě nic! :-)
Odpovědět
@berev tak vítej mezi námi! :-) tak čas ještě relativně je ;-) takže když budou volní dodavatelé, tak to bude v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
hannahs koukám že jste tuto diskusi založili před rokem :-)) to jste plánovali svatbu rok dopředu? To my jsme se dohodli teprve nedávno, už bych pomalu měla vybírat svatební šaty :-) a kde to holky tak zhruba máte? My plánujem obřad venku, ideálně v jednom penzionu ve středních čechách, na stejném místě hned hostinu, pro kamarády raut, večer grilovačka, bude tam i bazén tak snad vyjde počásko :-)
Odpovědět
@berev jj, jak jsem tu psala někde, tak já ještě studuju, a do toho pracuju plus plánujeme stěhování, do toho přítel má dost časově náročnou práci... takže jak finančně tak i časově je to hodně složitý, nezvládla bych to, kdybych měla začít třeba letos ;-) jinak my máme obřad v zámeckém sále na Berchtoldu, a pak oběd jen pro rodinu a večer raut s přáteli.
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs jjj jak jsem koukala ty už máš i vybraný šaty, moc hezký :-) to mě všechno teprve čeká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Má tu někdo z vás taky obřad venku??? Jde mi o hudbu a příp. jak to budete mít s ozvučením?? Vše teprve vymýšlím tak uvítám jakékoliv rady a nápady :-) Já mám vymyšleno že půjdu na hudbu od Eny http://www.youtube.com/watch?v=hHjRJp...
Odpovědět
Profilova fotka
@berev ahojky, a kde přesně to budete mít? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Plánujeme to mít v Hulíně, penzion u Sedlčan :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janina_sun ale zatím se teprve rozhodujeme, o víkendu se tam jdeme podívat tak uvidíme jak to na nás tam zapůsobí,,ještě máme v plánu Mlýn ve Starých Mitrovicích a příp. Červený Hrádek u Sedlčan...u toho hrádku ale nemáme dohodnutou nikde hostinu ani raut...protože varianta Monínec nám vybouchla
Odpovědět
Profilova fotka
Jen si tak říkám když tu sedím v kanclu a paří mi sem sluníčko jak jsem úplně spařená že v tom srpnu to bude asi taky masakr, chudák chlapi v sakách...
Odpovědět
Profilova fotka
@berev Kéžby to byl masakr :-) Hrozně se bojím, že bude pršet :-. Máme svatbu naplánovanou venku a jsme tak trošku smolaři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terelmisa tak to my jsme na tom stejně... :-) Když jedem na vodu vždycky prší ale teď nebude bylo by fajn kdyby bylo takových příjemných 25 stupňů :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@hannnahs Jojo, rozumím ti :-) To mi povídej, já volala hned jak jsem se to dozvěděla do Staré vsi na zámeček, a skoro vše v rozumnou hodinu bylo plné, a to dlouho dopředu... Je to takové pěkné datum. Přesně, lepší si připlatit za kvalitu, přece jen je to jenom jednou. Navíc mě se ty levnější šaty ani nijak zvlášť nelíbí (ty, na které jsem koukala jinde), nemůžu si pomoct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berev My máme obřad na zámečku a hostinu s rautem plánujeme v jednom hotýlku... uvažovali jsme o hostině venku, ale přece jenom je to risk, nikdy nevíš, jaké zrovna bude počasí :-)
Odpovědět
@berev děkuju :-) vybírání bylo boj. Původně jsem si chtěla nechávat šít, když jsem to viděla... ale naštěstí jsem našla perfektní salon :-) @christienee přesně tak, ty osmičky dost lákají :-) tak jako věřím i tomu, že ta cena trošku nadsazená je, kvůli tomu, že je to "značkové". Ale i tak je tam ta kvalita dost znát... takže zatím toho nelituju a doufám, že ani po svatbě nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@berev Myslím, že ani v jednom případě (DJ, kapela) by nebyl problém s ozvučením i v průběhu obřadu venku...my budeme mít taky obřad venku a i když nakonec bude při obřadu hrát harfista, tak pro DJ by to prý problém nebyl, většinou si umí poradit :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?