Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, vidim, ze ste rozoberali temu solarko. Aj ja by som sa chcela ist trochu opalit, uz som biela ako stena :-), ale priznam sa, ze ja som v solarku este nikdy nebola!!!! Vobec neviem na kolko minut tam mam ist, ci sa treba aj natriet nejakym opalovacim mliekom, odlicit..., prosim dajte mi navod na pouzitie :-D Dakujem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoj!no ked chodim do solarka make up nepouzivam.ale co sa tyka tienov a spirale to si nechavam.ja pouzivam krem na opalovanie minimalne pol hodinu predtym.No ked si dost biela tak treba ist na par minut.najlepsie na dve minuty kazdy druhy den a tyzden aj nieco iba tie dve minutky ked si nechodila.ja som chodila uz aj minuly rok.teraz som bola tri krat na styri minuty a potom na 6.ja chodievam tak ze kazdy druhy den potom uz dva krat do tyzdna.ked zacnes chodit na viacej hned na zaciatku tak sa mozes trosku spalit.ze budes vecer cervene.niekolko hodin po solarku sa nemoze ani sprchovat.Ale to ti poradi aj solarku na kolko mas ist.ked povies ze si este nebola.kamaratka ta bola moc biela a ta chodila veru dva tyzden po dvoch minutach.zalezi ci ides aj do stojateho alebo lezateho
Odpovědět
Profilova fotka
Dakujem velmi pekne, no normalne mam z toho stres :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no nemas mat z coho.ako som spominala ked uz chodis na viac minut tak ja to vyuzivam aj ako saunu :-D ked pojdes treba povedat ze ides prvy krat.ale daju sa kupit aj pripravky co su urcene na solarko ako kremy na opalovanie a po opalovani
Odpovědět
kopca. zaleží aj od solárka, myslím že normálne sa chodí do solárka od 4 minút..aspon mne to tu v BA na začiatok tak pustili a pod 4 minúty by sa tu divili, keby niekto chcel solárko.. a treba sa dobre nakrémovať, odlíčiť a tak ako píše mona, nesprchovat sa 2 hodiny, potom už môžeš... a ja si okuliare nedávam, mám len zatvorené oči... samozrejmá je hygiena, pracovníci to musia vždy pred tebou utrieť a umyť takým postrekom, lebo ináč nevieš kto všetko sa tam pred tebou potil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja chodim do stojateho tam mi davaju pod nohy tiez take utierky.a okuliare si tiez nedavam,aj ked som uz rozmyslala ze si dam.no tu sa da aj pod styri minuty.radcej menej ked sa da a mam istotu ze ma nic nebude stipat alebo nebudem cervena vecer ako pisala andzi.ona musela zacat chodit hned na viacej minut.to iste som urobil aj ja minuly rok.a tento rok pohoda ked som isla na menej
Odpovědět
ja chodievam na striedačku, stojaté aj na ležanie... ale je to super relax... najradšej mám, ked si vo fitku zacvičím, osprchujem a potom sa vyhrejem v solárku.. to je úplne super...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ano.chodis do fitka?no ja som sa tiez strojila ale nejako to nevyslo.sem tam zacvicim na bicykli aj doma
Odpovědět
práveže už dlhšie nechodím, ale cez víkend idem, mám ho rovno tu pri paneláku, len som v tomto ešte nebola, predtým som bývala v inej časti BA a tam bolo perfektné... a do svadby chcem nejako vyzerat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to som si hovorila aj ja ale do svadby neni uz daleko
Odpovědět
ale ved ty si štíhla, tak tam nebudeš mat tolko roboty.. ja som dost pribrala, tlačia ma všetky rifle, ale už som sa začala stravovať zdravo, len to cvicenie, ale ja viem schudnúť aj do mesiaca, ked sa do toho pustím poctivo...
Odpovědět
Profilova fotka
sharmana a kde bývaš? lebo aj ja mám hneď pri dome fitko... :-.
Odpovědět
Článek se načítá
v ružinove, a ty? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby uz asi nemame ani co pisat co sme zariadili.lebo uz vsetky mame asi skoro vsetko.ja nemam akurat tie topanky k popolnocnym
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja :D a kde v ružinove? ... ja na ostredkoch, jak je konečná električiek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby nakonies zistite ze ste este susedky nejake :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chichi to by bolo fajn :-D ja idem do maďarska pozreť nejaké popolnočné šatičky asi budúci týždeň...
Odpovědět
Profilova fotka
nemas este popolnocne?
Odpovědět
Profilova fotka
ee =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nemam topanky
Odpovědět
Profilova fotka
ani to nemám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz trosku nervacim kvoli topanockam lebo nemozem najst pekne strieborne alebo zlate
Odpovědět
Profilova fotka
ja som tuším videla v humaniku u nás nejaké...aj v deichmane...ozaj, som našla v deichmane také milé balerínky, si chcem kúpiť na prezutie keď ma budú nohy boleť... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja si chcem kupit tenisky biele pod svadobne.ja neviem chodit v balerinkach :-D no ja som pozerala aj v humanicu a aj deichmane v nitre a nic take ake chcem take sandalkove ako sa teraz zacinaju nosit a ked som nasla tak nemali moje cislo alebo stali 1800 a to nechcem dat ked ich budem mat raz na nohe iba
Odpovědět
Profilova fotka
jáááj, no ja na cenu až tak nepozerám, vynosím niekde :-D uvidím ešte podľa šatov, najradšej by som bola keby sa mi podarilo zohnať bordové s bielym niečím...uvidím no... :-)
Odpovědět
barchee. ja som štrkovec, takže skoro susedky.... :-) ani ja nemám ešte popolnočné, bola som síce pozerat nejaké saty na obchodnej, ale samé turecké braky a ešte sa predavačky tvária ako by mi predávali robu od armaniho.. jedny sa mi páčili, ale boli mi dlhé, stáli 3600 Sk, ale fakt pekné.. predavačky ma prehovárali, nech si ich dám skrátit.. no tak ja budem kupovat saty na to, aby som s nimi mala ešte robotu? a ked som ich nekupila s tym, že ved do piatku ich určite nepredajú, tak predavačka len usta otrčila, že "neviie nevie, či sa nepredajú"... no a kupodivu dnes tam tie saty ešte viseli.. a budú visiet aj nadalej, lebo pokial viem, tak plesová sezona už skončila, takže neviem kto by sa tam teraz trhal o nejaké saty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to nemam kde vynosit.pred rokom a pol sme boli na svadbe.kupovala som bordove topanky za 1690.od vtedy som ich nemala na nohe.lepsie povedane raz tam.tak dalsie nemienim kupovat az take drahe.tak to mas pravdu ze plesova sezona uz skoncila
Odpovědět
no mne sa ponúkla kamarátka, že mi môže dvoje siat požičiat, tak sa na ne asi mrknem.. a ešte behnem aj do požičovne, možno si nejaké požičiam a aspon nebudem mat so satami robotu, len ich vrátim...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam jedny skrini este z tej minulej svadby.tak nechcela som aby mi tam stali dvojo.a ja som zase take ze keby ideme na dalsiu svadbu uz si ich nedam.Lebo z mojej strany nikto neplanuje svadbu.na keby ideme z mojej strany tak by som si ich este dala ale z tonkovej strany uz nie ked som ich mala na jednej svadbe od nich
Odpovědět
ja ani saty nemám, už tak dávno som nebola na nejakom plese... ak aj niekam idem von, tak si dám vždy nejaké nohavice a elegantnejší top, alebo cez leto suknu ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?