Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
to pravdaže ;-) aké vysoké podpätky plánujete? ja si asi kúpim dvojo topánok, jedny vysoké a jedny nižšie na prezutie na hostine...šak v tých vysokých umrem :-S frajer má 190 cm a ja ledva 160 cm :-D takže na fotenie a obrad musia byť vcelku vysoké...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam uz kupene topanky, a opätok tak cca 6cm, jak papucky... ja s vysokymi nemam problem, opätky mozem, len nech ma neodru :-(
Odpovědět
Mne sa velmi pacia topanky ktore maju 8 cm a vaham, pretoze mam tazke tie saty. mam to risknut? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja by som to neriskovala... lebo inak bude hostina pre teba makačka
Odpovědět
genialitka: no já bych na tom nedošla ani do klostela, a to je 100 m... :-p ale to musíš ty vědět, jak jsi na tom s podpatkama... jestli to vydržíš... možná by stálo za úvahu, jak dlouho vydržíš v těch šatech, jestli jsou tak těžké... jestli ne moc dlouho a budeš se převlíkat, tak si můžeš botky užívat do sytosti... no ale já bych do toho nešla...
Odpovědět
okez babenkz, lenpisti srdiecko po nich, ale skusim teda vymysliet nieco menej bolestive x-)
Odpovědět
genialitka: tak si takové pořiď na normální nošení a na tu svatbu zvol nějaký komprosmis... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajojte!ja som mala tiez problem s topanockami.U nas sa mi ziadne nepacili a chcela som nieco take co by som ked tak mohla mat aj na ine svadby.tie moje su cisto biele ale zase sa daju vyuzit aj k inym satam.
Odpovědět
holky, co máte která nového? Máme tu nějak mrtvo... My si za chvíli jedeme poslechnout ,,naši" kapelu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no my už pomaly začíname hľadať oblek, mne sa strašne páči taký ležérnejší štýl, peckový oblek mal Alinko v Maf-story - taký pieskový s pásikmi, špicatý dlhší golier...taký elegantný a zároveň ležérny...neviete náhodou a nejakom dobrom krajčírovi/krajčírke z BA? Nechceme vestu ani také tie kravatky špeciálne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby nejake sme tu zaspatééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
baby, idem budúci týždeň skúšať novú kolekciu šatočiek :) teším sa, možno si vyberiem iné ako mám rezervované ;-) a hlavne konečne sa rozhodnem, aká bude farba výzdoby, pierok, kytice a všetko okolo :-D júúúúj, teším saaaa x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte dievcence, som tu len na skok, v praci nemozem chodit na net :-( Ale mame zajednaneho fararka, a chcem vediet vas nazor na cas obradu: 14:00. neskor sa uz nedalo :-( Ale inak sa tesim, tesi sa aj moj drahy, az som z toho prekvapena. Inak nemam nic nove,topanky este nemam, asi uz treba zajednavat nejake veci ako oznamka - alebo nie? CO nove u vas?
Odpovědět
gen: a vy jste to chtěli později?
Odpovědět
No myslela som ze aspon o 15:00, ale uz mi to niekto vyfukol :-)
Odpovědět
gen: my zase chtěli v 11:30 a někdo nám to vyfoukl na 11:00, takže tím pádem budeme až v 13:00... máš už to nějak naplánované, jak to pak bude rpobíhat?
Odpovědět
Ahoj všem, taky máme svatbu 18.4.2009. Ten den spolu budeme 12 let a 70 dní :-) :-), tak už to chtělo nějak rozseknout...Jinak zatím máme domluvený obřad (13:30 zámek Červený Hrádek), zamluvenou restauraci, mám složenou zálohu na šaty (vyzkoušela jsem jich snad 30...). Ve čtvrtek si jdeme poslechnout 2 doporučené muzikanty, když se nám budou líbit, taky je zamluvíme. Jo, a taky mám udělaných 30 vývazků a koupený papír na jmenovky.
Odpovědět
bona: ahoj, vítám Tě tu s náma :-) 12 let, teda... :-) a šaty už máš teda vybrané?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme obrad na 15:00 ... to je tak akurát si myslím, aj fotenie stíhame doobeda a aj večera vychádza na akurátnu hodinu ;-)
Odpovědět
barchee: vy se budete fotit před obřadem?
Odpovědět
natrix: jojo, vybráno. Zkoušela jsem v Deltě v Mostě novou kolekci San Patrick a odjížděla jsem rozhodnutá, že šaty Figueras a žádný jiný...a nakonec je všechno jinak...ještě jsem zašla do Delty tady v Chomutově, při mojí výšce 180 cm všechno max. nad kotníky...jako když čekám velkou vodu :-S. Ale nakonec paní řekla, že vzadu má jedny, co jí zrovna vrátila jedna těhotná (!) nevěsta, že ještě nejsou komplet vyčištěný, že si je mám někdy přijít zkusit...a když jsem je na to ramínku uviděla, tak mi to nedalo a vyzkoušela jsem si hned...a bylo vymalováno :-) Původně jsem chtěla bílý, jednoduchý, bez zdobení, s ramínkama a s vlečkou......a mám šampaň, krásně nabíraný, bez vlečky a bez ramínek!!!!!!!!!!!! Jen přítel se poté zeptal, jestli šampaň je taková ta "zapraná"...tak nevím, chci se vlastně vdávat :-):-)
Odpovědět
bona: a nebyl by obrázek aspoň na modelce? :-) No ale tu zkušenost mám taky - představa: jednoduché, elegantní, champagne, meruňkové nebo tak... no mám ,,jenom" smetanové, s kruhy a vlečkou... jenže když jsem je oblékla, bylo jasno :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix - áno, u nás sa to tak väčšinou robí. Ráno je kaderník, vizážista, potom fotenie, potom odobierka u mojich rodičov, potom obrad a nakoniec hostina - fotenie bude medzi 10:30-13:30 :-)
Odpovědět
natrix: jmenujou se liliana a bohužel nejsou od nějaký známý značky, tak jsem je nikde na modelce nenašla. Ale pošli do IP mail, pošlu ti tam svoje foto ;-)
Odpovědět
barchee: a nevadí Ti, že Tě uvidí vlastně už před tím, než bude odobierka?
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojte!My mame tiez obrad o 15.00h.To je tak najlepsie na vsetko.A tiez mame fotenie pred sobasom. ako barchee.Je to lepsie lebo aj to pocasie je trosku lepsie ako keby sa ideme fotit okolo piatej.A zase budem este pekne namalovana a nebudem mat make up rozmazany.
Odpovědět
mona: fotografové naopak říkají, že nejlepší světlo je v podvečer :-) je pravda, že je to bez stresu, co svatebčani a s neposkvrněným líčením, ale po obřadu, když už to má člověk ,,za sebou" jsou prý fotky uvolněnější... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa fotky na vecer pacia,ale aprili nie je este take svetlo.ale nam zase vsetci hovorili,ze sme taky uvolnejnesji uz aj na sobas
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte... my sa budeme tiez fotit pred obradom a sice sobas este nemam presne zajendany na hodinu /idem tento tyzden za knazom/ ale chcela by som tak o 16. .. je to podla vas neskoro?? ja neviem, zatial som bola tusim väčšinou na svadbach o 16 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: vôbec mi to nevadí :D myslím, že bude mimo tak či tak :-D e.lle: my sme si mohli vybrať na 15:00 albo 16:00, ale v našom kostolíku majú o 17:00 omšu, takže geriatria z okolia sa zvykne začať obsmŕdať v kostole už hodinu pred omšou a to som nechcela. Ja si chcem obrad v kľude vychutnať s rodinou a známymi a nie aby tam občumovali senilovia bársjakí ]-( takže my máme na 15:00.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?