Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, nastastie u nas je omsa v sobotu rano, ale ked je svadba tak omsa ani nie je, iba ta svadobna... takze tak co sa satkov týka - tiez som chcela zasadne len snehobiele, uzke a dolu trosku rozsirene a vlecka a nakonies mam tak trosku smotanove a suknicku nazbieranu s vlecko... v tych mojich vysnievanych som bola ako chudatko...
Odpovědět
e.lle: myslím, že je to čistě na Tobě, u nás(v rodině) spíš bývaly svatby dopoledne, nejpozději tuším v 13:00, ale myslím, že je to každého věc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ved jasnacka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
oznamenia uz neriesite?
Odpovědět
e.lle: jak to myslíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my už máme doma hotové :)
Odpovědět
Profilova fotka
no ze ci uz mate presne vybrane ake chcete a ci si ich uz objednavate... barchee: fuuu vy ste rychli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle:my mame sobas o 15.00h.my sme si mohli vybrat,ale nam sa zdalo o 16.00h neskoro,nakolko sme chceli aj s omsou.tak to by sme sa dostali na hostinu az okolo 17.45h a to sa nam zdalo uz neskoro.My sme zase rozmyslali este o 14.00h
Odpovědět
Ahojte moje buduce nevesty, skor som sa sem nedostala: mne sa ten nas sobas zdal skoro (14:00) ale o tretej je jeden a o pol piatej je hned vecerna omsa, takze sme nemali na vyber. My oznamka nemame ale uz asi treba zacat nie? a mam taky mensi problem, tak dufam ze poradite: moj nastavajuci ma chce vidiet az pri odobierke, ale fotenie chceme mat pred sobasom. ako dalej?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte. my planujeme sobas tiez na 15.00 a fotenie doobeda. no a oznamka chceme objednavat v decembri.dufam, ze budu hotove co najskor, bo my budeme pozyvat ludi uz v januari, bo to budeme na svk a dalsi krat prideme az tyzden pred sobasom
Odpovědět
Profilova fotka
genialitka:tak si urobte udobierku pred fotenim a kameraman to uz potom postriha.skuste sa dohodnut tak,lenze budete mat len rodicou pri odobierke.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame oznamenia uz objednane a mozno nabuduci tyzden by sme ich mohli mat doma.cakame na ne uz druhy tyzden.Tiez chceme zacat pozyvat niektorych ludi uz cez sviatky lebo dost ludi pracuje v zahranici a tak isto drahy a nestihala by sme vsetko potom obehat
Odpovědět
Článek se načítá
Moni mne to nejak nevadi, len mama si nevie predstavit odobierku bez hosti a ze kedy pridu oni a jakto ze pri tom nebudu a take kecy...mama moja si mysli ze ja nejaksi vymyslam :-( ale tu svadbu by som mala naozaj podla seba. kde ste si dali robit oznamka? kolko ste ich dali vyrobit? a cena?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som ich priamo objednavala cez stranku pamas,objednavali sme ich 70 a malych 32 a 55 obalok.to vychadza okolo 2700.uz neviem presne.Jasne svadba je tvoja a zariad si ju podla seba aj ja to tak robim
Odpovědět
A co tvoj drahy? tesi sa?
Odpovědět
Profilova fotka
veru ano,myslela som ze to bude tak ze necha vsetko namne ale je zlaty,robime to vsetko spolocne,uz sme hovorili,ze mohli sme svadbu urobit aj skor uz,pozerali sme obrucky a skusali a skoro ju zabudol dat aj dole :-)
Odpovědět
Profilova fotka
genialitka: no más teda peknu dilemu, len co je pravda... :-| ale na druhej strane, opytaj sa draheho ze ci nebude romantickejsie ked sa privykrat uvidite vo "svadobnom" a budete len vy dvaja, medzi štyrmi očami (max. niekde ukryty fotograf), myslim ze to je tiez romanticke... lebo moj drahy, je dost hanblivy, takze pocity a dojmy mi radsej zdeli medzi štyrimi očkami... :-) nebol by vo svojej kozi, keby nas druhy pozorovali, ze ako sa tvarime a co si hovorime. oznamka by som chcela zaciatkom decembra objednat, lebo s niektorými známimi budem cez sviatky, tak by som to hned jednym vrzom vybavila, bojim sa ze potom toho bude vela..
Odpovědět
Profilova fotka
mne dost ludi hovorilo,ze s oznameniami mame cas dat ich robit az nejak nakonci januara.No aj tak sme si urobili po svojom.Ale my tiez mame vela ludi z rodiny vonku a su doma na sviatky a potom na svadbu.Podla mna to je lepsie ich volat aj s oznamenim ako to posielat postou.
Odpovědět
e.lle: oznámka máme vybrané, pracujeme na grafické stránce, do konce prosince bychom je rádi měli - o svátcích budeme objíždět příbuzné, tak jim je zrovna dáme, ty co zveme na hostinu budeme zvát osobně :-) genialitka: no tak to je zapeklité... taky bych udělala odobierku teda před focením... :-) jo a ještě chceme oznamka z kyoprint
Odpovědět
Profilova fotka
my máme oznamká od škeráka, 100ks stálo to cca 2800 SK, cez december už chceme poroznášať rodine a pozvaným k stolu a v januári posielame poštou len oznámenia...
Odpovědět
Profilova fotka
genialitka:ono zalezi aj od toho ake oznamenia si predstavujes.Je ich vela ako urcite vies.Nas jedno vyslo 23 a male 8 ked sa nemylim.Ale urcite je lepsie si to priamo objednat na ich stranke.lebo co sme u nas pozerali tie iste,len to v salonoch posielaju do pamasu,tak v jednom staly 29 a v druhom 27 a priamo u nich 23.tak ono to uz dobry rozdiel urobi ked ich potrebujes viacej
Odpovědět
mona: to máš pravdu, je lepší zajít přímo někam, kde to dělají, salony, který to doporučí a tak na tom samozřejmě taky chtějí vydělat... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no ved to je jasne,preto sme to aj my zajednavali takto.u nas to robilo rozdiel okolo 800 korun ked sme to pocitali.Baby neviete kde sa daju lacno objednat balony?
Odpovědět
Profilova fotka
baby tak uz aj my máme presne zajednany obrad!! tesíííím... takze nasleduje riesit oznamka... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle: :) ja si idem budúci týždeň skúšať novú kolekciu šiat, som zvedavá, aké prišli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barchee: a kam ides, do akeho salonu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte.Ja mam zase uz pohare svadobne doma.Tak sa moc tesim. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle: no znova do Senca - salón Angel´s, tam mám rezervované tie prvé a idem vyskúšať nové, či sa mi nejaké nezapáčia ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby!! tak uz mame objednano oznamká..tesíííím
Odpovědět
Profilova fotka
e.lle: my máme tieto http://oznamenia.weddhouse.eu/index.p... ich číslo je B 30113 ... sú strašne krásne naživo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?