Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
co ti ukazovala,moje srdiecka?
Odpovědět
vyberala som si srdiecka, co chcem mat za nami na stene a ukazovala mi jedny s ružovými kvietkami a tie máš vraj ty zajednané.. ja som si vybrala také biele a dozdobím ich zlatou organzou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lebo ja som si ziadne srdiecka nezajednavala.preto som prekvapena.A ty si davas robit celu vyzdobu?a ako ste sa dohodli,kedy vam to pridu robit
Odpovědět
tak možno hovorila ešte o niekom inom, ale spomínala aj vašu výzdobu, že vy máte na ten istý den svadbu v Oponociach a výzdobu v ružovej farbe.. obom nam to budu robit v piatok, len jednej doobeda a druhej poobede, že sa dohodneme.. ja budem v kulturáku aj tak celý piatok... objednala som si návleky s mašlami, organzy cez stred stolov, banketovú suknu na hlavny stôl aj s tou organzou a srdiecka na stenu... kvetinky a girlandu budem mat na stole od inej kvetinárky, co mi bude robit aj kyticu a výzdobu auta.. a inač už len kupim sviece na stôl a biele kamienky+ baloniky biele a zlaté, tie ešte musím zohnať...a servítky
Odpovědět
Profilova fotka
no a vy budete v piatok vecer v kulturnom tam vam budu nosit dary?
Odpovědět
nie, mne nebudu nosit dary, tuto časť som vynechala, kedže každeho sme upovedomili o tom, že nechceme vecne dary, všetko už mame a čo nemame si kupime sami až keď budeme zariadovat naš byt...
Odpovědět
Profilova fotka
no my väcsinou dostaneme peniaze.Ale mi piatok na vecer budeme vsetci v kulturnom,tam sa bude davat pecene mäso,hurky a tak.Preto ja potrebujem mat kulturny do pol piatej hotovy,lebo potom uz budu chodit hostia
Odpovědět
však ti môže ísť tobit výzdobu od rána, to musí mat do 12tej hotové a potom môže prísť robiť mne.. ved čo ti budú robit? len návleky? alebo ešte niečo iné?
Odpovědět
Profilova fotka
ved to sa dohodneme.Mne robi len navleky.Ja som si nic ine nedavala robit.Mne to moze mozno prist robit uz aj stvrtok mozno.lebo ja budem mat kulturny uz od stvrtku.ved uvidime co povie
Odpovědět
aha, jasné, ved ona je inač velmi milá a ochotná tá pani... ja ked som sa pýtala v inej agentúre, tak mi hovorili, že celá výzdoba sály trvá nejaké 3-4 hodiny, záleží od náročnosti... oki idem papa, ešte som u rodičov v TO, ale o hodinku cestujem do BA.. pekný dník
Odpovědět
Profilova fotka
ok pa pa zatim.no veru je mila
Odpovědět
Profilova fotka
končne sme si vybrali obrúčky a ideme si ich dať spraviť :D juj, teším sa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jaj uz som konecne objednala popolnocne, tak sa tesim kedy pridu a dufam ze budu sediet ako uliate... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no u mna to zase vypada tak ze budem menit popolnocne
Odpovědět
Profilova fotka
ja idem v piato skúšať s babami družičkovské šaty a aj moje popolnočné... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moje druzicky maju 3 a 9 rokov ... takze nie je problem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
moje malé družiky majú 7 a 9, ale ešte mám 4 veľké družice :D
Odpovědět
Profilova fotka
no moje byt mat mesiac po svadbe 5 a druha ma sest aj nieco
Odpovědět
ahojte, nevesty, co nové? moni a prečo meníš popolnočné šaty? ja si pôjdem ešte len nejaké vybrať, zatial nemám žiadnu konkrétnu predstavu... ja družičky v pravom slova zmysle ani nemám, len jedno dievčatko, ale to sa odmieta obliect ako družička:) a potom už len chlapci..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam vyhodu ze baby male sa tesia ze budu mat pekne saty.Ale nervacim,lebo nemozem najst pekne topanky zatial a tiez by som musela kupovat aj dobru podprsenku,tak som vybrala ine,dam do albumu
Odpovědět
aha, no a ja mám problem zohnat tú nalepovaciu podprsenku, normálne to v obchodoch nemaju... vypredané a v TO to už dokonca nechcú objednávat..
Odpovědět
Profilova fotka
ja som tiez rozmyslala nad nou,ale kamaratka snou nebola zase spokojna,tak v regine mavaju tiez podprsenky aby boli pod svadobne saty,tak som si dala objednat tam a maju tam viacej druhou tak to vyskusam hned aj pod satami aby nebola zo zadu vidiet.rozmyslam nad tymi lososovimy co som dala do albumu a nad takymi kremovo oranžovimi
Odpovědět
jaj varím, periem.. nestíham xixi.. idem pozriet tie satky..
Odpovědět
Profilova fotka
no ja dnes nerobim nic,bola som len v meste lebo som si bola zobrat krsny list v meste na fare.no ale ja by som pod tie satky nedavala kruh
Odpovědět
mne sa pácia asi skôr tie, čo si plánovala predtým.... a tie šaty, ktoré si pridala do albumu si aj skúšala?
Odpovědět
Profilova fotka
nie este som ich neskusala.len zo zadu je velky vystrih.tak pod to musim kupit dobru podprsenku a teraz som ich skusala piatok.no ale chodim cvicit tak som trochu schudla aj do prs a ten dekolt uz tak pekne nevypadal
Odpovědět
no ja by som chcela tiez cvicit, ale nemam čas.. su to možno vyhovorky, ale aj teraz ešte varim a zároven dorábam pierka.. a vraj mi už prišli oznámenia, mamina mi volala, že došla dobierka, zajtra ju za mňa vyberie.. tak asi zas dojdem na víkend do TO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my chodime len dva krat do tyzdna na hodinku aj nieco.ale da sa to.teraz sa ti to aj preto nakopilo lebo si bola v To.tak urcite tam bolo dost aj na pranie a tak.Ja som uz aj zabudla ze oznamenia sme rozdavali.mne ich zo 75 ostali len 4
Odpovědět
Ahojte, no vraj už mám oznámenia, mamina prevzala moju dobierku, ale nerozbalila ich, čaká na mňa:))) Už sa neviem dočkať, všetci už čakajú na moje oznámka xixi...
Odpovědět
Profilova fotka
No my sme ich zacali skor uz roznasat uz cez sviatky.Lebo u kazdeho sme zakazdym stravili aj hodinu a teraz by bolo toho vela a tiez sme ich davali osobne obidvom stranam.tak sa nevies dockat kedy uz prides domkov
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?