Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
no veru, tie strasové veci sú na každom rohu... aj tu v BA som videla velmi pekné sety.. ale ja už som si kupila na veltrhu.. a nemáte v Čechách veltrh niekedy teraz? v BA bol 31.1. a práve obchodníci z Čiech tam predávali túto bižuteriu...
Odpovědět
ski: to je pravda, 7.-8.3. bude svatební veletrh v Brně ;-)
Odpovědět
skiasl. no tak máte veltrh, tam si určite nieco vyberies, ak by si aj teraz nic nenasla...ja som topanky kupila náhodou, objavila som ich v jednom zapadnutom obchode s obuvou a docela sú pekné... a majú bledú podrážku... a musím pochválit českých obchodníkov z veltrhu, boli ochotní zjednávat cenu a vychádzali v ústrety... slováci nevedia zlavit ani korunu=respektíve ani cent:)) radšej nepredaju, ako by mali dat niečo lacnejsie... :-|
Odpovědět
na veletrh se určitě nedostanu, tak musím něco vybrat ;-)
Odpovědět
Ahojte.....Máme termín 25.04., už sa velmi teším, budeme mať 100 hostí, takže celkom makačka a vela vybavovaní okolo všetkého, ale dá sa to zvládnuť. Chcela som sa spýtať, či sa nechcete so mnou podeliť s informáciami o všetkých prípravách, či som niečo nevynechala.....
Odpovědět
ahoj barborko:-) Tak napiš co máš a my Ti napíšeme, jestli něco chybí ;-) :-) jinak já mám vpostatě všechno v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Caute baby!mam bizutku konecne.Je to svarovskeho nakoniec aj celkom dost stala ale je super.potom neskor prilozim foto
Odpovědět
Profilova fotka
barborka, je založená téma aj na termín 25.4.2009 ... ;-) ja mám strieborné šperky so swarovski kamienkami...nemôžem mať bižu, lebo to na mne hneď zozelená... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
barchee.hento to je tiez so swarovskymi kamienkami,ale to mi bolo jedno ci su swarovsky.to mi povedala az potom ked som sa pytala na cenu.ale som rada a mam dusicku na mieste
Odpovědět
Profilova fotka
baby chcela som len tak trosku poradit.berete si na svadbu aj zasnubne prstene?bude sproste ked budem mat na jednej ruke zasnubny aj obrucku
Odpovědět
Profilova fotka
ja si dám zásnubný na druhú ruku predsa ;-) chichi
Odpovědět
Profilova fotka
no ved ja ho nosim tiez na druhej.len ja ho mam zo zlteho zlata a nevyzera to az tak pekne ked mam ten naramok a ktomu zlaty prsten
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte, pripájam sa medzi nevesty, ktorých veľký deň čaká 18. apríla 2009. Chcela som vás poprosiť o radu. Ešte nemám zajednanú žiadnu kyticu a chcela by som vedieť aké kvety sú v tomto období najvhodnejšie. Chcela by som nejakú peknú kyticu v oranžovej farbe. Prípadne oranžovú s bielou. Videla som už viaceré (mám ich aj v albume), ale neviem sa rozhodnúť. Možno bude musieť rozhodnúť snúbenec :-)
Odpovědět
mona: já stejně jako barchee, zásnubní půjde na druhou ruku a náramek žádný mít asi nebudu, ale zásnubáček mám stejně z červeného zlata mam: nejlíp Ti poradí květinářka, měla by ti říct, jestli sežene květiny, které chceš a kdyby mohl nastat nějaký problém s nimi, měla by Ti navrhnout jiné, které budou určitě... růže jsou pořád, gerbery, frézie... lilie budou (pro tu kombinaci s bílou) to spíš záleží, jakou máš představu... ;-) :-)
Odpovědět
mam: kaly samozřejmě jsou taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja som tiez najskor nechcela naramok.no ale to uz bolo spolu s nahrdelnikom.tak som to chcela vyuzit.len to moc nejde k sebe
Odpovědět
Profilova fotka
mam:no ja mam ruze.mas tu kyticku aj v albume.zda sa mi ze je to ta druha.je orangova a je tam aj pierko.len ja ju budem mat s ruzovych ruzi
Odpovědět
ahojte, tak uz mam konecne vsetko zajednane, aj vyzdobu saly... som taka rada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano,bola si sa tam opytat
Odpovědět
Profilova fotka
alebo si sa rozhodla niekde inde.Aku cenu ti urobila?
Odpovědět
holky, uvažuju, že pořídím tohle: http://www.beremese.cz/album/view.php... co myslíte? Jenže do kostela bych musela mít ještě kožíšek, nebo to saténové bolerko s fleecem, nebo umrznu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to bolerko je krasne.ja mam zajednane obycajne bolerko z dlhym rukavom take nazberkane.a ked by bolo teplejsie tak tiez berem take cipkovane ako mas ty
Odpovědět
mona: no já si chtěla půjčit to saténové s tím fleecem zevnitř, to teplé, jen do kostela, nebo na focení... jenže po autonehodě mám problémy se zády, hrdím se a taky mám pár jizviček na zádech od střepů a tak by to tohle bolerko vyřešilo, že by to trochu schovalo a nebylo by mi vedlo a hodilo by se mi i k šatům :-) Akorát nevím, jestli by se k tomu ještě hodil závoj...
Odpovědět
Profilova fotka
jaj ty by si ho mala stale.ja zase iba do kostola a na fotenie
Odpovědět
mona: jojo, asi bych si ho nechala celý den, jen do kostela by to chtěla zateplit, třeba takhle... http://cgi.ebay.com/IVORY-FAUX-FUR-BO...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja sa spolieham,ze uz bude teplucko a hrubsie nebudem potrebovat,ze bude aspon tych 20
Odpovědět
mona: já bych na to nespolíhala, když budu mít teplej kabátek, tak bude teplo, ale jak ho mít nebudu, tak bude fungovat zákon schválnosti a bude zima... navíc v kostele bude zima tak, jako tak :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja mam tiez take kozuskove bolerko a keby nebola taka zima, tak mam len take satenkove s kratkym rukavom... ale tiez sa bojim ze ako to bude vyzerat kozustek + zavoj ... :-N
Odpovědět
e.lle: to bude myslím v pohodě :-) spíš se bojím, kdybych měla to krajkové bolerkoa závoj, aby to nebylo moc, když ta krajka je taková zdobná... :-(
Odpovědět
mona. bola som na tom Juhu, a dala mi takú cenu ako tebe a bola velmi milá...takže som spokojná, akurát moje mašle ešte nemá, lebo ja chcem zlatú farbu, tak ju bude objednávať.. a ukazovala mi aj tvoje srdiečka, som jej spomenula, že aj ty máš svadbu a hneď vedela:)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?