Svatba 18.4.2009. Co už máte koupené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte stejné datum svatby. A hlavně mě zajímá co už máte koupené, nachystané, připravené......Je to po velikonocích, chtěli jsme spíše 11.4.09 ale to jsou velikonoce :-S , tak jsme to museli změnit. Bude to přesně 10 let a 8 dní po tom co jsme se poznali a jsme spolu......., bude mi čerstvě 26 let :-D .
Odpovědět
juj ved aj ja by som uz nakupila, na veltrhu mali rozne kamienky, perlicky, organzy, masle a stuhy... len este neviem akej farby budu tie masle... a potom nabieham aj ja do obchodov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si mozes vybrat ty farbu.Tam ich je vela.ci chces ruzovu,zlatu,bordovu,zelenu,zlt.no vsetky.to je na tebe aku sa rozhodnete dat si farbu vyzdoby :-)
Odpovědět
no chcela by som zlatu, medenu alebo smotanovu.. len neviem ci este budu mat na moj termin... a kolko asi stoji pozicanie riasenej sukne=obrusa na stol pre mladomanzelov?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to veru neviem,kolko stoji ten obrus.na to som sa ani nepytala,co za to pytaju.ja som nakoniec farbu vyzdoby zlatila s popolnocnymi satami a kyticou :-D .ale vsetko je take bleducko ruzove iba.Tie farby tam maju asi.A kedy ides to TO?lebo co viem,tak uz su ale dalsie dve svadby v ten den v okrese.Aby si stihla potom zajednat nejake.Lebo o to je najväcsi zaujem.
Odpovědět
v piatok alebo štvrtok prideme... tak hadam maju viac navlekov ako len pre tri svadby.... a ak nie, tak sa na to vykaslem a budem bez navlekov, svet sa nezruti... keby som to mala v nejakej restike, kde su trosku krajsie operadla, ani by som navleky nedavala.. ale vies, v kulturaku to bude asi dost tuctove...
Odpovědět
caute baby neboli ste niektore na svadobnom veltrhu??
Odpovědět
Profilova fotka
no ved prave.U nas su tiez tie stare hnusne stolicky este za komancov,tak preto sme ich dali aj my.keby su nejake krajsie tak si dam na ne len masle aj sama.Ved uvidis co ako.Ja si myslim,ze urcite v niektorom salone budu mat ved ich je v TO dost.
Odpovědět
jasne, nieco poriesim... len ja som taka nedockava, ak nemôžem nieco vybavit hned, tak ma ide slahnut xixi... silvia1983: ano ja som bola na veltrhu, písala som o tom pred chvílkou
Odpovědět
Profilova fotka
ja som taka ista.Ja to chcem hned tak musim hned.Ak ked niekto povie ze je to este dva mesiace.ale ved to je uz len malo a ja este sem tam nachadzam co nam vsetko chyba :-) ok idem spinkat.pa
Odpovědět
oki, ved aj ja uz musim, zajtra pridu na navstevu svokrovci.... dobrúúú
Odpovědět
my jsme dneska objednali dorty do práce :-) a tatínek dal dneska oblek ke krejčímu, aby mu ho upravil :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky babule, no my sme boli na veltrhu a celko v pohode, Tomi si tam zajednal šitie obleku na mieru - fakt super bude :) a kúpili sme svadobné poháre pre nás :-D inak nič - lebo nič nepotrebujem...komplet výzdobu mi bude robiť vandadkor, ja si len kvety dorobím potom, vo vlasoch budem mať živý kvet, takže ozdoby nepotrebujem...ale bolo tam z čoho vyberať teda ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Barchee:a kolko vyjde asi tak vyzdoba saly?
Odpovědět
mona00: no ja ked som bola na trhu, tak som sa pýtala v jednej nitrianskej aranžerskej firme ci svadobnej agenture, tam si pytali za 65 návlekov s maslami, nariaseny obrus, organzy, giraldu a obrúsky+inšalacia a doprava, niečo vyše 7 tisíc... tak som sa len usmiala a odisla.. a to som na nej videla, že tie sumy hádzala len zbrucha...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je este dobre.Kamaratka tiez mala okolo 60 ludi tak nejako a ta za vyzdobu platila okolo 12 000
Odpovědět
no záleží na tom, aká svadba je to, co všetko tam chcela mat atd.. táto cena bola ešte bez kyticiek, sviečok a neviem čo ešte spomínala... no mne sa to zdá vela, chcem to zúžit len na požičanie návlekov a sukne na stôl...
Odpovědět
Profilova fotka
no oniy mali aj kvetinky a sviecky uz :-) teraz neviem kde mam pisat,
Odpovědět
však píš tu xixi... dnes sme mali na návšteve rodičov priatela, skoro odpadli, ked sme im ukázali aké obrúcky sme si objednali. myslím z ceny, lebo oni si mysleli, že také obrúcky stoja ešte stále nejakých 3-4 tisíc... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co?to si niekto aj mysli ze tolko stoja obrucky?a kolko stali vaše.My sme našli za 8600 tak nejako hovoril,ale s tym,ze sme boli pri Trencine.Lebo v To vychadzali okolo 10 000 az hore
Odpovědět
juj, tak to ste dobre kupili.. ja neviem ci to mam aj napísat kolko stáli :-) ale my sme sa nevedeli dohodnút na žiadnych, no a ako je u mna typické, ja si vyberiem vždy to najdrahšie... objednali sme značkovu kolekciu z rotaxu, nejakej nemeckej znacky za 1125 eur, a to sme zjednali ešte zlavu priblizne 7 tisíc korún... Cesi mali totiž zlý kurz oproti euru a my sme žiadali sumu, ktorú uvádzajú na web stránke+10% vystavnu zlavu...
Odpovědět
Profilova fotka
no pekne.Tak to by sokovalo aj mna.Ale zase tam mas diamanty a tie byvaju vzdy najdrahsie.Moj tiez rozmyslal nad tym nech si dam ja do obrucky ale ja som nechcela ziadne kamienky.Tak to sme sa zo zaciatku nevedeli dohodnut ani my? :-) No ja som tiez pozerala niektore obrucky od nich.
Odpovědět
jasné, ja zas nemám snubný prsten... ked sme ho isli vyberat, tak som ukázala na jeden krásny s diamantom z alo, ale nemyslela som si že je až taký drahý, vyzeral pekne a jednoducho, len stál 75 tisíc :-) tak som mojmu drahému povedala, že ho nechcem, lebo takí boháči zas nie sme.. tak sme sa dohodli, že na obrúčkach nebudeme šetrit a to mám zároven aj zásnubný prsten..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to potom ano.Ale vyberas dobre vysoko :-) ja mam na vsetkych prstenoch kamienky a strasne mi lezie na nervy ked mi trosku z chudnu prsty tak sa mi tocia a musim ich stale tocit.Preto som povedala,ze nic nechcem.Ja zase zasnubny mam a ze vraj stal dost.
Odpovědět
Profilova fotka
mona: moja výzdoba výjde cca 8500 sk ale ešte bez kvetín...kvetinky si beriem zvlásť a tie si naaranžujem do vázičiek sama... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to co mas?len navleky a obrusy?
Odpovědět
no my sme vlastne hladali už aj predtým nejaké obrúčky.. v sheparte v auparku sa nam jeden vzor páčil a tam boli ešte drahšie, takže vlastne sme zlavili z našich nárokov:) ale obrúčka je aj tak to jediné, čo si človek vezme zo svadby a má to pri sebe celý život... ozaj, budete mat nevestičky aj nejaké malé družičky či družbov? ja mám malého 3 ročného synovca a na veltrhu som videla ohromne chutne male kravaty.. viem si to na takom maličkom predstavit... zlatučké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja budem mat 6 ročneho chlapčeka,ktorý mi bude niesť vankušik z obručkami a za nim pojdu dve dievcatka co budu rosypat lupienky.Jedna ma styri a ta druha sest a nakoniec pojdem ja z ocinoum
Odpovědět
jej to je úžasné.. ja to mám na úrade, takže nebudem mat lupienky... kto by to tam aj upratoval, ked hned po mne pôjde dalsia svadba:) ale pacilo by sa mi to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to sa musim najskor opytat este pana farara ci mi to dovoli vlastne
Odpovědět
a ma niekto po tebe svadbu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?