Svatba 16.6.2012, Opava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, pokud máte některá termín 16.6.2012 v Opavě nebo jejím okolí, přidejte se. Jak jste na tom s přípravami? My už máme rezerované místo - zámek Loděnice, fotografa a už mám vybrány svatební šaty. Takže to nejdůležitější je myslím hotovo a teď bude čas na spoustu dalších věcí kolem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlina_sv Ahojky,Ja nevim,jestli jsi si to opravdu cetla nebo ne,ale ja jsem psala,ze jste se rozhodli pro jine misto a ze jste to tim padem nam prenechali na te Setine!!!!!!!!!Ale nikdo nepsal,ze nam to pan provozni pred vami uprednostnil!!!!!!!!Ja uz se k tomu tematu nechci vyjadrovat Vsem nevestam co tam budou mit svadbu PREJI JEN TO NEJLEPSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
16.6. 2012 v MIchálkovicích chrám narozrní přesvaté bohorodice :-D
Odpovědět
Milé dámy a nevěsty netušila jsem jaké peklo se tady rozpoutá kvůli jednomu příspěvku do diskuze.Ty co si to stihly přečíst ujištuji, že netuším kdo co na jaké akci vykonával po chodbách,ale já rozhodně ne! Majiteli se tímto znovu omlouvám, a opradu jsem prostě chtěla upozornit na možná negativa. Nic víc nic míň, žádné špinění jména apod.. nebylo mým záměrem. Pocity si nechám pro příště pro sebe. Všem přeji happy svatbu.
Odpovědět
Ahojky holky, koukám, že to od toho exempóre, nebo jak se to píše, tady nějak utichlo. Tak jak jste daleko? My už kromě dortu a ještě nedořešených detajlů s květinami máme všechno. Tak se nebojte a napiště aspoň řádek.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky pridavam, svatbu 11.8. V zamecke reatauraci Stablovice. Po vsech peripetiich s mistem, ktere jsme taky z jistych duvodu menili, nakonec uzasna volba!
Odpovědět
Profilova fotka
@kimmi1 taky Loděnice doporučuju, bylo to fajn a pro nás ta nejlepší volba
Odpovědět
@finezuza tak to jsem rada, ze mám další reference. Jen ještě musíme poresit hudbu na venkovní obřad a ozvucneni, to pry si musíme zajistit sami.
Odpovědět
Profilova fotka
@kimmi1 tak s tím ti neporadím, my měli obřad v bezručáku, nejdřív jsem se tomu bránila, ale bylo to krásné a aspoň jsme nemuseli hudbu řešit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak my máme svatbu 8.9. v 11hod v kostele sv Kateřiny ve Štěpánkovicích a hostinu v Restauraci Azpek Bolatice
Odpovědět
@michaela82 Ahojky, taky máme svatbu ve Štěpánkovicích v kostele, tak pak můžu poreferovat:-) Restaurace Azpek je moc pěkná, dobře tam vaří, skvělý parket, koutek pro děti, jen ty schody. Ale jinak vše super
Odpovědět
Profilova fotka
@kaidra jeee tak to je super moc děkuji za informaci :-) doufám, že to vše klapne :-)
Odpovědět
Holky, nemáte tip na nějakou šikovnou vizážistku? Díky za info
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
holky chci se zeptat kdo mi doporučí nějaké dobré hudebníky na svatbu,v tomhle hodně tápu,děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka65 ahoj ,my budeme mít hudbu právě z Opavy a to duo Leon a Hanka, podívej se na jejich stránky, mají tam i ukázky. Zpívají krásně :)
Odpovědět
Profilova fotka
a nevíš jaké mají stránky?Ale jestli jsou to ti co myslím já tak ti už jsou obsazení :-|
Odpovědět
jo ti už byli v únoru obsazení :-D taky jsme zkoušeli..
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep Já je můžu jen doporučit, nejen, že je znám osobně, ale budou hrát i na naší svatbě!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojííííííík všichni :-) My máme svatbu 8.9.2012 v Kravařích na zámku a pak oslava bude v Kravařích v kavárně :-) Už se to blííííííííížííííííííííííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 1.9.2012 v kostele sv. Václava v Opavě a hostinu U tří jabloní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ještě nějaký tip na hudbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanka65 ahoj, tak se zkus podívat ještě na kapelu BRODWAY ze Šumperka, ty jsem objevila až později ,kdy už jsme měli naše hudebníky zamluvené, jinak bychom je určitě oslovili. Mají tam,že hrají všude v okolí, třeba budou mít ještě volno :)
Odpovědět
@zuzanka65 taky záleží kolik do hudby chceš strčit..my třeba budeme mít pětičlennou kapelu http://www.kapela-lord.cz/ prtže jsme už v únoru nesehnali žádné pořádné duo (chtěla jsem mít právě to duo leon a hanka nebo primissimo prtže nezpívají falešně jak ostatní)..
Odpovědět
Profilova fotka
nevím no,slyšela jsem že si berou od 800-1000 za hodinu
Odpovědět
tak my budem platit za ty Lordy desítku, ale já miluju jejich zpěvačku-má úžasný hlas a nenašla jsem lepší..prvně jsme si říkali že pět lidí je dost ale aspon to bude pořádný "koncert" :D
Odpovědět
@zuzanka65 jo ještě mě napadla jedna kapela-taky pět lidí ale berou jen pětku..zpívají taky na plesech atd..tak jesli bys chtěla tak najdu kontakt..
Odpovědět
Profilova fotka
jo budu ráda :-)
Odpovědět
tady je jejich stránka: http://majsterek.webovastranka.cz/wik... ale upřímně nic mi tam nefungovalo (ukázky hudby)..jinak tel: +420 774 914 040..všichni si je vychvalují že zpívají hezky (chodí hodně na svatby) ale ten pán se kterým jsem se bavila je trošku nerozhodný a tak jsme vzali nakonec ty Lordy prtže tam jsem znala tu zpěvačku...
Odpovědět
Profilova fotka
holky máte ještě nějaké tipy?
Odpovědět
@janule23 Mohu poprosit o webovky na tu paní vizážistku prosím prosím?? :-) děkuji :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?