Svatba 16.6.2012, Opava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, pokud máte některá termín 16.6.2012 v Opavě nebo jejím okolí, přidejte se. Jak jste na tom s přípravami? My už máme rezerované místo - zámek Loděnice, fotografa a už mám vybrány svatební šaty. Takže to nejdůležitější je myslím hotovo a teď bude čas na spoustu dalších věcí kolem :-)
Odpovědět
@janule23 počkej a to svatbu měli dole nebo na tom mírném kopečku, kde vevnitř to je až do stropu dřevěné respektive strop tam není?většinou se svatby dělají myslím tam a navíc nás by mělo být do 40 takže se tam v poho vlezeme snad...a kde chtěli mít ty stany?
Odpovědět
Profilova fotka
Svatbu měli pro 80 lidí...v tom mírném kopečku, jestli si to dobře vybavuju, jak je venku před tím ta terasa, tam se miochodem grilovala kýta ;-) Nevím, říkala, že někde venku na louce... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak to tedy nevím, se mnou i s mým přítel mluvil velmi mile a byl ochotný, dokonce měl plné termíny a takže máme svatbu v pátek a dal nám na ni 15% slevu i dokonce na obřad, ten by nás vyšel 5tis.jako všude jinde, ale mi máme v Raduni. Jinak nás na osobu vyjde asi 1000kč a říkal, že vše záleží na tom, co si sami zvolíme, taková bude cena...tak teda nevím, ale byl opravdu milý, poradil nám i fotografa a kameramana a kapelu, fotografku dokonce stejnou, jakou jsem si našla já:) A kapela je výborná:)
Odpovědět
A jinak má webové stránky, kde má ceny, takže není možné aby vás na něčem obral:) Tam si napočítáte, co by jste asi tak chtěli a vidíte to sami:)
Odpovědět
Holky a bavíte se vůbec o Setině v Pusté Polomi?:)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
to jsem fakt v šoku, s námi už je dohodnutý a opravdu vše bylo podle nás a v naprostém klidu, jako kdyby jsme každá psala o jiném člověku:)
Odpovědět
@luucik Kdy jste to s ním domlouvali?
Odpovědět
@martella A co ty Deniso, jak ses s ním nakonec dohodla ty, v pohodě nebo se ti to také nezdá? Napiš, napiš, jsem nějak nervózní z toho, co se tady píše:(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Možná, že fakt záleží, co mu hned na začátku řekneš, řekli jsme mu sumu a co chceme a co ne a bylo.Takže jsme nečekali, až nám napočítá něco on. Řekli jsme mu jak to chceme mi a ne jak to chce on:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Noo, je to tedy blbé, ale asi to tak bylo:(
Odpovědět
Profilova fotka
@luucik U nás zatím probíhá vše v pohodě, jelikož nám poslal svatebního průvodce s cenami, tak myslím, že těžko půjdeme někam jinam. Poslal nám i menu rautu, kde jsou dány taky přesně ceny. Psala jsem si teď s jednou slečnou a ta tam měla oslavu a byla nadšená, a přítel má taky známého co tam byl a byli moc spokojení. Vem si to tak, že Mlýn dole v Třebovicích, má taky milion negativních zkušeností a pořád se tam svatby dělají. Já doufám, že to nebude tak zlé :)
Odpovědět
I já si to myslím,:) A těším se tam.Mě stejně nejvíce těší to prostředí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@luucik Prostředí je tam okouzlující, a tím že víme i negativa, tak si dáme na to pozor! Ceníky a menu máme, tak myslím, že ty ceny taky uhlídáme. Musíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dnes jsme měli schůzku s Djem Tomášem Boldim...přijemný mladík a moc nás oslovil...ale hlavně jak jsem se dozvěděla, nedělá už jen hudbu a zábavu na svatby, ale je schopen doporučit od cukrářů, pekařů, dekoratérů...cokoliv...taky kdyby jste se některá nevěděla s něčím rady, stojí za oslovení.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Takove weby by nemely ani existovat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je drsné.
Odpovědět
Bohuzel jsem si nepřečetla co mi mily penzion setina napsal.... tatkže pokud někdo ano ..tak mi to tlumočtte....jen jsem prostě napsala svůj zážitek, pocity a dojmy z akce, kterou jsem tam zažila...a od toho to tady snad je...takže nechápu
Odpovědět
.....nicméně administrátor můj příspěvěk zablokoval, takže už dále nikoho nepohoršuje, penzionu Setina se omlouvám....a nevěstám přeji jen pozitivní zkušenosti...
Odpovědět
@terdis jake?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kavulenka Já jsem to stihla přečíst...:-) A tak nějak mě to pobavilo.... :-|
Odpovědět
Čaute holky, ráda bych se vyjádřila k rešenému tématu. Chtěla bych se podělit o svou zkušenost a uklidnit ty z vás, které chystáte svatbu na Setině. Pan vedoucí je velice milý a působí jako férový člověk. Měli jsme s přítelem zájem konat svatbu právě zde. Krátce po tom, co jsem se mailem ujistila, že je termín volný, mi pan vedoucí volal, že je o náš termín další zájem (slečna s přítelem z Německa) a že by potřeboval, abychom se přijeli podívat co nejdříve a rozhodli se co nejdříve - což naprosto chápu a jeho jednání mi přišlo naprosto v pořádku. Neměla jsem pocit, že by nás chtěl odmítnout jen proto, že nejsme z ciziny. Několikrát mi zdůraznil, že jsme se s přítelem ozvali jako první a tudíž máme přednost. Dokonce nám počkal, než jsme mohli přijet (s přítelem teď žijeme na druhé straně republiky a nemůžeme si dovolit "jen tak" přijet). Uznejte, že v dnešní době, by tohle neřekl člověk, který se honí za penězma a vidí v cizinci možnost většího přivýdělku. Samotné setkání a osobní jednání bylo příjemné a dobře jsme si popovídali. Dopředu mi pan vedoucí posal podklady (cenové i ohledně designu celé svatby) - tímto mi udělal velkou radost, protože jsem již kontaktovala mnoho penzionů a nikde mi nenabídli takhle podrobně zpracovanou nabídku. Klobouk dolů ;-) Takže holky, nedejte na drby, starosti hoďte za hlavu a těšte se na ten den D ;-) Mnoho příjemných zážitků při zařizování :-) Zdraví Pavlína :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?