Menu Forum

Svatba 19.9.2015 - je nás tu víc? :)

29. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
wiwi92 (23 r.)
1
Registrovala se 5. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Jihlava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
wiwi92 (23 r.)
1
Registrovala se 5. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Jihlava.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Jihlava
 Ahoj holky, je tu někdo kdo se taky bude vdávat 19.9.2015? Prosím vás, pište mi, co a JESTLI už něco zařizujete, popřípadě kdy se k tomu chystáte, vyveďte mě z paniky, že to všichni zařizují s předstihem, já nechci bláznit tak brzo, ale bojím se, že pak už na mě "nezbyde" (kadeřnice, DJ, vizážistka, restaurace), no zkrátka že ty, co zařizují s předstihem mi všechno zamluví a já pak budu muset brát co zbyde emoticon Vím že je to asi úplná hloupost, ale po čtení některých diskuzí prostě mám ten dojem emoticon My máme vybrán zatím termín+místo (kostel) a jen předběžně sepsaný seznam hostů, barvy na svatbě a kytky (ale o tom přemýšlet nemusím, mám oblíbeny gerbery celý život). Spíš mluvím o obvolávání, placení záloh a zkrátka věci co se domlouvají napevno emoticon
18. led 2015 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
renulin
Registrovala se 22. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
renulin
Registrovala se 22. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
 ahoj, máme stejný termín emoticon rozhodně nepanikařit, září je daleko, ale záleží z jakého si města, pokud jsi z měnšího města jako my, oblíbené bude brzy obsazené. Vše podstatné (matrika, místo, fotograf, kosmetika, květinářství) jsme už museli objednat, protože ti nejlepší mizí jako první.... Rozhodně doporučuji, pokud máte něco v merku, tak s rezervací neváhat. Držím se zlatého pravidla, co můžeš, udělej hned. To že už máme vše podstatné objednané, je super, protože teď se můžeme soustředit na maličkosti a celé to skládat do sebe ...... emoticon
22. únor 2015 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nemlenka
Registrovala se 5. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Beroun.
  • Svatba byla 19. září 2015
    Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
nemlenka
Registrovala se 5. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Beroun.
    Region Beroun
 Ahoj, taky máme svatbu 19.9. 2015 a máme zamluvenou matriku, místo obřadu a hostiny. Taky se mi zdá že je na všechno dost času a i pani na matrice říkala, že je to ještě daleko, ale jak píše renulin, jestli už máte něco vybraného tak neváhej a rezervuj, radši dřív než pozdě emoticon
26. bře 2015 ve 21:14  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kilken
2
Registrovala se 28. března 2015 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Praha.
    Horní Počernice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kilken
2
Registrovala se 28. března 2015 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Praha.
    Horní Počernice, Region Praha
 Ahoj, taky plánuji toto datum, ale začala jsem s tím teprve včera, jsem z toho trochu v jiříkově vidění, co všechno je potřeba zařídit. Zatím nemám zamluvené místo, tak snad už nebude plno =O
29. bře 2015 ve 12:36  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monus124
93
Registrovala se 4. října 2014 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 25 přátel. Havířov, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
monus124
93
Registrovala se 4. října 2014 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 25 přátel. Havířov, Region Ostrava.
 @kilken ahojky přijd za námi do skupiny září
29. bře 2015 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí