Svatba 22.9.2012 - Zlínsko

Tak kolik nás v tento den bude pod čepcem? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se přidávám je to krásné datum :-), akorát mi přijde že oproti ostatním v tomto termínu ještě nic nemám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já též holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my se v tento den bereme taky :-) ... @blanule2 - já na nějaké velké plánování a zařizování nejsem, takže lážo-plážo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kolik budete mít zákusků, volala jsem tetě, která peče na svatby, ale bydlí daleko. A ta mi říkala že počítá 20 kousků cukrovího na osobu a 10 ks koláčů, vždyť 30 ks nikdo nesní nebo jo? to je 900ks na 30 lidí. My zatím máme domluveno 300ks cukrovího, a původně 150 koláčků svatebních, tak to asi zvednu na 450 koláčků. A tomáme 25 lidí na oběd a 45 večer :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@blanule2 Mě se zdá myslím, že se počítá 10 ks cukroví na osobu, pak koláčky a pak ještě bude dort ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@blanule2 my budeme mít 60 lidí rodina a na večer ještě asi 20 kamarádů, máme objednáno 800 ks zákusků a 800 ks svatebních koláčků (+ dort), to počítám i do výslužek a někdo mě straší, že to bude tak tak :-|
Odpovědět
Já taky to je, ale krásné datum. Mě se o pečení stará maminka takže to mám z krku aspoň něco :-) :-)
Odpovědět
@blanule2 Žádnou paniku, taky mám stejný pocit ;-)
Odpovědět
My jsme se rozhodli jen pro koláčky a dort...praktikovala to tak sestřenice a sklidilo to úspěch, jelikož v rodině máme více-méně samé masožravce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme potřebovat spoustu koláčků a zákusků do výslužek, budeme dělat cca 35 výslužek, na to padne min. 350 zákusků a 200 koláčků. Myslím, že na hostině se toho sladkého moc nesní, ale co kdyby...
Odpovědět
Poslušně hlásím....dekorace na auta jsou hotové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Poslušně, hlasím... i já jsem jedna z oveček, co 22.9 na Zlínsku skončí pod čapcem ;-) Svatbu máme na Lešné a pak jedeme na UNO, kde bude hostina :-) . Přípravy u nás jsou už v podstatě hotové ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsty. Pokud jste se rozhodly dát dáreček svým hostům, jako poděkování za to, že s Vámi strávili Váš den - mrkněte do mého profilu nebo alb. Jsme malovinaři s vinným sklípkem ve Velkých Bílovicích a nebízíme možnost Vám svá vína nalahvovat jako minivínka s originální etiketou dle přání snoubenců. Nabízíme zhotovení návrhu naším grafikem - možnost Vašich fotografií na etiketě, Vašich prstýnků, motivu z Vašeho oznamka, atd emoticon Na přání nevěst mít ve stejném stylu i dárky pro děti nebo abstinenty emoticon jsme do své nabídky zařadili i belgické čokoládky s obalem na Vaše přání. Etikety můžete mít i na láhvích 0,75l - případně v dárkovém balení - jako poděkování tatínkům, svědkům, atd.. Pro nevěsty z okolí Českých Budějovic speciální akce - mrkněte k nám do fotoalb emoticon
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@lencza1210 Ahoj, jak jsi byla spokojená s hostinou v UNU?
Odpovědět
Profilova fotka
@kocile ahojky, maximálně, nemám výtek a manžel též ne. Jednali jsme s paní majitelkou a vše bylo perfektní, přesně jak jsme si řekli :-)
Odpovědět
@lencza1210 Aha, my jsme se tam právě byli podívat minulý týden a taky se nám tam líbilo, trochu mě tady ale zarazil komentář jednoho ženicha, že nebyli spokojení s porcemi jídla a s obsluhou, co se pití v ceně balíčku týče. A oobřad jste měli také tam?
Odpovědět
Profilova fotka
@kocile ne obřad jsme tam neměli, jen hostinu. Ale nemůžeme nic paní majitelce vytknout, vše bylo tak jak jsme se domluvili . Porce byli v pohodě stejně jako pití :-) Manžel tam měl ještě když jsme se neznali maturitní večírek :-)
Odpovědět
Děkuji moc za odpovědi;)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?