Menu Forum

Svatba 1.9.2012

20. črc 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
misulenka_pepousek (29 r.)
9
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 1. září 2012
    Dětenice, Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
misulenka_pepousek (29 r.)
9
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 28 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 1. září 2012
    Dětenice, Region Jičín
 Ahoj holky,
tak jak jste na tom s přípravami? Co už máte a co vám ještě chybí?emoticon
My se chystáme příští týden na prstýnky (to je pro nás nejtěžší, protože se nám líbí každému něco jiného, ach jo emoticon) ), jinak ještě sháníme kameramana a fotografa na obřad, na hostinu máme, a chybí nám ještě kytičky. Už týden píšu obálky s adresami na oznámení, ale dneska už fakt musím, takže podle potvrzených účastí budeme moci řešit vývazky, mašličky na auta a podobné sarepetičky emoticon
Držím vám palečky a přeju pevné nervy... já bych už potřebovala nové, u výběru hudby na obřad jsem se vyvztekala tak na 30 let manželství :D
Hezký den emoticon
15. črc 2012 ve 12:17  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
partymania
Regionnet s.r.o.
Petr Ježek PRO

Hudba a zábava - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
partymania
Regionnet s.r.o.
Petr Ježek PRO

Hudba a zábava - Region Praha
 Dobrý den.
Pokud by jste ještě něco potřebovali zkuste kouknout do našeho profilu,popř na náš web.
Dodáváme kompletní párty, ohňostroje ale i jiné věci.
Hezký den.
Petr Ježek
20. črc 2012 v 08:24  •  www.partymania.cz/pg/svatebni-party/?iddir=325&lang=1  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".