Svatba 14.9.2013, kdo to má stejně?

Zobraz úvodní příspěvek
x-) Je tu někdo, kdo má stejný termín?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak to vidíte s počasím.. Předpověď nevypadá nic moc.. Jak budete řešit focení, pokud bude pršet a bude promáčená tráva? Deštníky a holinky nebo focení jen někde vevnitř?
Odpovědět
Profilova fotka
No z počasí mám teda taky strach, moc nahradních mokrých variant nemáme.. tak doufám, že nebude :-)
Odpovědět
já nemám žádné mokré varianty, to je hnus, proč nemůže být jako tenhle víkend :(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jestli bude pršet, tak to je v hajzlu :D Plánujeme motorkářskou svatbu a drtivá většina lidí měla přijet na mašinách včetně nás :D
Odpovědět
jsem ráda, že se tu můžeme podpořit navzájem, a že v tom nejsem sama, protože to počasí mi hodně kazí náladu a celkovou radost ze svatby. čtyři měsíce intenzivně vše chystáme, chci vypadat perfektně a v dešti se špinavýma šatama (mimochodem za 15 tisíc, mám strach,abych je nezničila a celková jejich krása za ty peníze prostě pak nevynikne) a splihlýma vlasama to bude velké zklamání...
Odpovědět
Klidně ať je zataženo,jen at neprší:(((Když jsem plánovala svatbu,myslela jsem si,že v září bude hezky(téměř vždy tak bývá).Mokrý varianty na focení nemáme.Jsem neštastná,splihlé vlasy,špinavé šaty a fotky budou stát za nic,přitom jsem měla vybrané tak krásné místo...
Odpovědět
taky nemáme žádnou mokrou variantu už jsem z toho nervní teď. a to jsme se původně měly brát 7.9. a šouply jsme to o týden, teď toho teda hořce lituji. Gumačky a deštník povinná výbava. Jsem ráda že v tom nejsem sama...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?