Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @valiet @krizecek Holky moje, omlouvám se, že jsem nedala tak dlouho vědět. Nějak mě ten první týden zmáhal, přišla jsem domů a nedělala jsem vůbec nic, ani jsem nebyla na netu, akorát jsem občas mrkla přes mobil na FB. Koukám, že tady je ale stejně nějak mrtvo :-( čím to asi bude :-D :-D :-D Teď už jsem si docela zvykla, tak snad budu chodit zase častěji. Ikdyž máme před sebou ještě stěhování. Jinak u nás nového asi nic, akorát jsme se trochu bavili o svatbě s drahého rodiči (tchánovci, jak by řekla @krizecek :-)))) a zatím v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 no, ono je tu ted obecne dost mrtvo:-) @krizecek tak co Miso, zijes ty nebo tchyne?:-):-):-) Jestli obe, tak to by bylo na poradnou oslavu:-) @valiet a jak je v CR?:-) Taky tu ted moc nejsem, po Krkonosich jsme delali doma nove stropy a tenhle tyden jsem nakupovala, varila, uklizela - no proste zenusku a vubec nic jsem nestihala:-) tak doufam, ze se mate vsichni bajove:-)
Odpovědět
@rozzaarka ahojjj, tak žijem obě :-D v pátek na to děláme bečku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Já koukám, že jsem o moc nepřišla. :-D Normálně bych nestíhala ani číst a teď je to pohoda :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek a bylo to v pohode, nebo jsi skripala zubama?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, vcera jsem nam zamluvila svatebni cestu. Drzte se - MALEDIVY:-) myslela jsem, ze tam se v zivote nepodivam, ale kdyz se nejede pres cestovku, dá se to:-) Máme zamluvený hotel a rok na to sehnat výhodně letenky:-) Je to prostě báááááááájooooooooo:-)
Odpovědět
@rozzaarka v pohodě :-) jinak my pojedem do toho Abu dhabi, ale ještě to teda fakt objednávat nebudem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek ja jen zarezervovala hotel:-) u spousty hotelu uz mi to psalo, ze tento termin je jiz obsazen, takze cekat by se asi uplne nevyplatilo:-) rezervaci muzu zrusit zdarma az do 15.7., takze dokud nekoupim letenky, jsem v pohode:-):-) ale asi ti taky doporucim zarezervovat si vsechno sama a na CK se vykaslat, strasne usetrite. Abu dhabi je pry krasny. treba se tam porozhlednu pri mezipristani:-)
Odpovědět
@rozzaarka my vždycky jezdíme na vlastní pěst, s cestovkou je to na houby :-) navíc nnám je jedno který termín, prostě ten co bude volný, ten vezmeme, no stress
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to nemusite resit dovolenou? U nas je vyhoda, ze ji musi resit jen Honzik a tam je to v pohode:-) myslim, ze po svatbe mu tu dovolenou da kazdy rad:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak většinou kdy si řekneš tak tehdy nám ji dají :-) takže je to v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek tak to je dobre:-) nekde jsou s tim pekny problemy... asi dame Dubai nebo Abu Dhabi jako variantu pri prilis drahych letenkach na Maledivy:-) 40000 za letenky jim proste nedam:-) byla jsi tam nekdy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka Jani, mám velikou radost s tebou, budete mít krásnou svatební cestu ;-) :-) Ta cena je moc dobrá a podle odkazu jsi vybrala dobře ;-) Fakt mě překvapilo, že je to cenově podobné jako ta Mallorca. Musím mrknout na tu stránku od tebe, abych zjistila, jak vychází tam. @rozzaarka @krizecek Teda holky, já vás obdivuju. Nikdy mě ani nenapadlo ject na vlastní pěst bez CK. Asi jsem moc bojánek :-( :-D @krizecek S tou dovčou to máte dobré, že stačí říct :-) U mě to taky problém není, ale u drahého docela ano :-/ Musí jí hlásit už někdy na začátku roku. Jinak zlata moje, dělala jsem takový náš rozpočet, kolik nám asi zbyde a jsem docela překvapená a mám radost, jak to vyšlo. Takže pokud se to tak povede, můžeme si vybrat nějakou krásnou dovču :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 Evi tak zkus na pristi dovce treba jen zorganizovat sama vylety - uvidis, ze to nic neni a tu dalsi uz muzes zorganizovat celou. jediny rozdil je v tom, ze se musis z letiste dopravit do hotelu sama, ale to neni problem zjistit bud na netu, nebo dotazem do hotelu a oni ti poradi:-) a usetris majlant:-) na tech Male je to trochu komplikovany s temi trajekty, ale nejak to vymyslime:-) ale kdyz je to jen po pevnine, nevidela bych v tom nejaky velky problem, pokud to nebude 250km od letiste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vám už někde zamluvili ten termín? U nás na radnici o tom nechtějí ani slyšet, prý si mám počkat tak do ledna :( Ale o ten termín skutečně stojíme, nevim jak to udělat...
Odpovědět
@dadagas taky čekám do ledna, nicméně přítel tam chce zkusit zavolat ať si nás aspoň někam poznamenají, uvidíme co nám na o řeknou
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 já jsem dnes psala té paní co to má na starosti email, tak uvidíme co mi na to odpoví, kdyžtak dej vědět jak ti to dopadlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas u nas je to tak, ze to mame domluvene na zamku + jsme posilali in fo na matriku, kde nam rekli, ze svatby 2013 budou resit po novem roce. to si sednou s pani ze zamku a ostatnimi misty a daji dohromady koho kdy oddaji. Takze momentalne vim datum, ale nevim hodinu, jelikoz nase matrika oddava na 3 zamcich. Ale aspon vim, ze datum mame jiste.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, vytvarim svatebni web. Pekne to trva, ale snad to bude k necemu dobry. zatim jsou tam nastrely, protoze nemam presny harmonogram a podobne, ale az to bude, dam vam to na zkritizovani:-) @awe1 @krizecek @valiet @balalin a ten zbytek taky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet @krizecek @rozzarka @awe1 a všechny ostatní :-) Dlouho jsem to tady nepročítala, tak ani nejsem v obraze... Dneska jsem byla po dalších salonech... do jednoho jsem šla jen z recese, protože jsem věděla, že tam ty ONY rozhodně nebudou. Na schodišti mě nejdříve pobavily hoooodně nekvalitně vytisklé fotky šatů, které měli postahované někde z netu (určitě nepatřily do jejich nabídky), měli je jen tak na pas blind nalepené lepící páskou :-D. Uvítalá mě paní, sice příjemná, ochotná, ale úúúplně mimo mísu :-). Ukázala mi kde šaty visí a prej ať si vyberu, že by mě nasměrovala podle velikostí nebo poradila vůbec nic. Tak jí říkám, že bych ráda s vlečkou, tak je začala ohlížet které vůbec tu vlečku mají. Pak teda na mě něco navlíkla a ani trochu se nepozastavila nad tím, že je mám všechny krátké, zkrátka jí to ani nenapadlo, nemyslím si, že by chtěla za každou cenu prodat, jen byla mimo mísu :-D. A svatební rozpočet se nám slušně pokrátil, teď jsme financovali pro nás dost nákladnou, jelikož jsem na almužně mateřské, opravu auta, tak snad došetříme... Pomoc od rodiny nečekáme :-/. A svých snů, o kterých si myslím, že nejsou nijak přemrštěné se vzdávat moc nechci :-/. @rozzaarka určitě pak dodej odkaz na tvůj blog, myslím, že má svůj i @krizecek , jen nevím odkaz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi dnes paní z magistrátu odpověděla na email. Nechce ani slyšet o tom že si nás poznamená dopředu. Ach jo.. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas Neochota vládne světem... ! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin Svatá pravda, není to ale smutné??
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas nekde se to tu taky resilo. jedna holcina, co driv delala na matrice rikala, ze kdyz posles ofiko dopis na matriku, tak ti ten termin vypsat musi a pocitats tebou taky, ale radsi bych si to urcite bud tady nasla, nebo overila. uz bohuzel fakt nevim, kde to bylo... prijde mi to ujety. nebo si najdi jineho oddavajicciho, takovi jsou taky. nekdo to tak mel - matrika jim nevypsala termin, tak jim na miste rekli, at si sezenou oddavajiccio:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No ona mi to prý nechce zamluvit předem protože pry zaprve musi byt pro všechny stejné podmínky a zadruhé že matrika není jediná kdo používá obřadní síň liberecké radnice, a zatřetí, že prý neví termíny akcí při kterých se svatby nekonají vůbec, např Libereckého jarmarku atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas sme na tom úplně stejně ale naštěstí u nás je milejší že v prosinci se jí mám znovu ozvat a že nám ho zarezervuje ale dřív ani omylem taky o to datum moc stojíme tak snad to výjde i ten obřad ve 13.00 hod.
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 No já tam budu muset naklusat hnedka začátkem ledna, taky doufám že 13:00 zvládnem zarezervovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas tak držim palce já budu jen posílat maila a ona dá vědět kdy máme přijít
Odpovědět
Profilova fotka
@dadagas Je to smutné a hlavně úplně zbytečné, vždyť přece nemůže být takový problém si Vás napsat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@balalin No evidentně jo :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?