Svatba 13.7.2013 - kdo se ten den vdává? :-)

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, kdopak se vdava? Mame zamluveny zamek Berchtold, zbytek zatim v projektove fazi:-) Jak jste na tom vy?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deniikd a jaky budes mit rozpocet? Urcite se da vymyslet nejaky kompromis. my jsme uca a policajt s hypotekou a taky budeme mit cca 80 lidi. Na obradu je mi totaln fuk kolik prijde lidi, na obed budeme mit cca 30, ten chceme vylozene rodinny a vecer pozveme kamarady, kteri s rodinou daji dohromady cca tech 80:-) Jestli to nechces rozebirat verejne, klidne pisne do ip:-) neco urcite vymyslime, teda pokud nemas predstavu hotelu plaza a kaviaru za 100 na osobu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek @valiet @awe1 @balalin a zbytek:-) Zlata moje jsem zpet. Bylo to bezvadny, lepsi, nez jsme cekali. pocasko nam vyslo naprosto uzasne, dneska rano akorat zacala prutrz mracen, ale to nam bylo fuk:-) Po, út, st bylo takove polojasno a vcera byly tropy, az jsem si spalila ramena:-) vydrapali jsme se na Snezku (otresny:-)), byli jsme v parku miniaturnich zamku, vcera jsme se drapali na Cernou horu - fakt to bylo super:-) vcera cestou dolu jsme si i nacesali nejaky ty boruvky, takze bud s cukrikem, nebo knedliky nebo tak neco z nich dneska vytvorim:-) a co vy? jak tu valcite?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka no konečně jsme se někam pohli. udělali jsme kompromis kolem 40 lidí. Jsou tam převážně mladí, takže jsem se přestala bát o zábavu. rozpočet máme nějakých 50 tisíc.naši nám chtějí něco dát, ale na to nechci moc sahat, už tak nám moc pomohli s cestou do anglie. takže jenom my můžeme do července našetřit nějakých 50 tisíc. vybranou máme restauraci přítelova kamaráda, všechno tam má nové takže to dobře vypadá a má tam normální ceny. takže se pomaličku dostáváme k našemu společnému vysněnému cíli. chvilku to vypadalo, že na svatbě budeme snad jen my dva :-D ale teď už jsem spokojená. Teď vybíráme fotografa, ale malinko se mi protáčí oči nad cenama. Sama jsem vyučená fotografka, ale asi se těžko nafotím. Tak nevím.
Odpovědět
@rozzaarka Přítel je ze Slovenska a má prostě jinou výchovu a jiné smýšlení. Už se dost změnil. A já ho už chápu a vím, že to nemyslí zle, u nich je to běžné, ale tady to vypadá že je nezdvořilý. Neumí si vážit věcí. Přijel v nových riflích a šel měnit olej v autě. Neumí šetřit peníze a má samé dluhy. Je bordelář. Z různých pomluv je i za lháře. A měli výměnu názorů k čemu mi bude vysoká škola, když se v dnešní době hledí jen na znalost jazyků a praxy. U nich už dost znamená maturita a na VŠ z jejich kraje skoro nikdo nejde, natož z rodiny. A pak jsou tu rodičů předsudky: že si mě vezme, on bude jezdit do vydělávat všude možně a já už se do světa nepodívám, bude jen rodit děti, stát u sporáku a starat se o celou rodinu a hospodářství, takže ani do práce nebudu chodit a když nebudu poslouchat tak mě začne bít. Podle jejich zvyků už teď jsem pozadu a mám být dávno vdaná a mít už minimálě 2 děti. A také že je nespolehlivý. Kolikrát se bez ohlášení objevil u nás a mamka si dost potrpí na to, aby měla uklizeno, nakoupíno a navařeno a měl připravený nocleh, což se za večer nestíhá. Nepřemýšlí nad ničím, najednou má nápad a hned to tak udělá. Minule jel do bytu, dala jsem mu věci co mi tam má vzít, včetně marmelády, za hodinu volal, že je u jeho tety a dryhý den zase jinde. Takže s ním budu mít nejistý život. Je zapomnětlivý. Ještě se nestalo aby přijel a měl všechno (ručník, kartáček, mýdlo...) naposledy to završil tím, že jsme měli stanovat, připravil si spacák a sedl do auta a u nás zjistil, že ho nemá. Zrovna dneska á za mnou přijet a že zavolá až vyjede, tak všichni čekáme, že až bude volat, tak už bude stát u dveří.
Odpovědět
@deniikd S fotografováním mě napadá, že jde pořídit skoro zdarma. Svatební focení můžete "vybártrovat" se spolužačkami fotografkami ze školy. Jde o nafocení. Následné zpracování materiálu si udělá každá své. Dobří svatební fotografové jsou si své ceny vědomi, takže je to opravdu pěkná pálka.
Odpovědět
Profilova fotka
@deniikd tak usetrit se da na hodne mistech, ted jde o to, jake mas priority a kde jsi schopna a ochotna usetrit. Jestli si pujcis saty za 10000, tak je to petina rozpoctu pryc... ten fotograf je mazec, taky jsem na ty ceny koukala jak z jara. Nakonec mame na 10 hod za 6,5 a je fakt dobry:-) ale jestli jsi fotografka, nemas nejaky kamaradky nebo spoluzacky? my jsme s rozpoctem kolem 80-85. taky jsem puvodne myslela, ze 50-60, ale to v nasem poctu nejde... ono nejhorsi je, ze kdyz se sectou takove ty "nutne" veci jako saty, prstynky, misto atd., tak uz to je pekna palka a pak je to o tom, kolik je toho na to mimo. Svatba za 200 ma v tomhle smyslu skoro stejny zaklad (kdyz neberu, ze si nevesta necha usit special saty za 50) jako ta za 100, jen ta za 100 tam nema tolik kravinek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
šaty si nechávám šít za 5000,- chci je pak prodat takže si myslím že to bude lepší než si je půjčovat. nemám moc konfekční postavu a aspoň budu mít takové co mi budou slušet. domlouvám se z holkama ze školy akorát říkám, že ta cena mě opravdu nemile překvapila. Přesně my když jsme právě sesekávali ty hosty tak jsme zjistili, že ani tolik neušetříme, že největší položkou jsou ty drobné věci.
Odpovědět
Profilova fotka
@deniikd Ono pak na tom usetris, kdyz si treba oznameni, jmenovky a podobne "blbosti" vyrobis. 5000 za saty je super:-) Co ti tam tak naskakuje? Me fakt vetsinu delaji ty velke polozky...
Odpovědět
Profilova fotka
jee, ted koukam, ze behem toho, co jsem psala mela pani od prstynku podobny napad jako ja:-)
Odpovědět
@rozzaarka Zlatovlásky jedou na stejné frekvenci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prstýnky máme najité za 7000,- všechny ty tiskoviny si budu dělat sama za prvé mě to baví a za druhe jak říkáš rozhodně na tom ušetřím. ale když sečtu kytky, výzdobu, oblečení pro ženicha, tomu chceme nechat taky šít oblek, protože žádný nemá a nebojím se že by ho nevynosil, teď tu hostinu a ubytování a to máme jak levné tak ne pro moc lidi, jenom to nejnutnější.No prostě se to naskládá. Jsme se vším všudy na nějakých 45 tisících a zatím jsem spokojená snad to tak vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
@deniikd tak jestli ti to takhle vychazi, tak je to super:-) ja jsem na 75 a to nemam obleceneho zenicha, piti a nejake organzy a tak:-) a ze bych si nejak vyskakovala se rict neda:-):-) ale jen misto na obrad mame za 11, pronajem hospody, abychom mohli mit vlastni piti a catering taky bude neco stat...jestli to v tehle relacich vyjde aaspon tobe, bude to super:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
11 tisíc za obřad? a kde to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Huráááááá, konečně tě tady máme zpátky zlato :-) Hned jsem slídila po fotkách a chválím, chválím :-) Měli jste super dovču a ještě jste se trochu zrelaxovali ;-) Takže teď zase bakalářka? :-( My tady ani moc neválčíme, je pořád nějak klid. A já tu budu odteď míň, víš co mě od pondělí čeká jo? :-( :-( :-( ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 ty uz jdes do prace, jo? Ty blaho... to bude sok:-) no, Honzik je jeste tyden doma, takze budeme delat stropni desky a pak zase bakalarka. uvidim, jak to pujde... poslu ji snad teorii, praktickou uz pak dodelam v klidu...snad... ale strasne me to nebavi:-(:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@artemis3 Jo hold jiný kraj, jiný mrav... Na jednu stranu rodice asi chapes, ale dulezite je, jak to vidis ty:-) ty ho znas mnohem lip:-) predpokladam, ze jsi zkousela s rodici mluvit a vysvetlit jim, ze to neni tak horky... Ale treba bordelar je kazdy temer chlap, temer zadny nechape, ze my zeny rady na navstevu "pripravime" a podobne... No, nemas to jednodcuhy
Odpovědět
@rozzaarka jeeee ztak to muselo být bomba....:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Přesně tak:-( a šíleně se mi chce :-( Tak alespoň ty ještě hezky relaxuj :-) Takže holky moje @rozzaarka @valiet @krizecek zítra už jdu zase na to. Držte mi palce, ať to nějak zvládnu :-) Doufám, že mi na vás zbyde nějaký čas a nevyčleníte mě z kolektivu kecalek :-( :-) :-D Jdu si lehnout, tak papa a dobrou noc.
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 dobrou zlato, dobre to zvladni:-) a neboj, tyden dva a jsi zpatky v rytmu:-)
Odpovědět
@awe1 neboj to zmákneš....:) jsme všechny s tebou....:)
Odpovědět
tak po dlouhé době tady.. u nás celkem nic nového, přišel nám návrh placek co chceme místo vývazků a objednala jsem si boty na obřad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek jaky botky?:-) taky uz nejaky chci... bez nich to moc nepujde:-):-) tady je nejak mrtvo posledni dobou:-)
Odpovědět
@rozzaarka dala jsem fotku do alba..chtěla jsem originály, ale v téhle barvě jsem bohužel nesehnala, stará kolekce :-( no a jinak vytvářím a vytvářím a obepisuju dodavatele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek hele jak dlouho ti trval ten jeden pom pom??? :-D
Odpovědět
@phuskova tak 8 minut ani né hele :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek prima,takže mě jeden 15 min :-D To budu dělat sto let!
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova to chce cvik:-) kolik jich delas?:-)
Odpovědět
@rozzaarka @valiet @awe1 dneska jsme se byli podívat na svatbu kamaráda, mají dokonce hostinu na stejném místě kde to chceme my.. no a potkali jsme švagrovou , ještě že se kyselé výrazy nedědí ;-) jinak by Kuba vypadal otřesně
Odpovědět
Profilova fotka
@awe1 zijes jeste?:-) dej o sobe vedet, takhle to vypada, ze te ten prvni tyden v praci zabil:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valiet balis balis?:-) uz to mate za par:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?