Svatba 13.4.2013, která ji máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,která máte také svatbu 13.4.2013? Jak jste na tom s přípravami? Já mám zatím rezervovaný termín na obřad (v Kroměříži v Květné zahradě v rotundě), matrika ale vypíše termíny až v listopadu,tak snad to bude ok. Jinak jsem byla ve dvou půčovnách si vyzkoušet šaty,ale ještě nejsem uplně rozhodlá které. V listopadu mají mít nové kolekce,tak uvidím. Jinak se po netu rozhlížím po různých dekoracích, pár maličkostí jsem už i objednala. Jinak zatím nic nemám. Co vy?
Odpovědět
1
6
7
me jebne....
Odpovědět
Profilova fotka
Vsem preji hodne stesti a krasny den!!!!! Ja si beru svoje triko Nevesta - soukromy majetek zenicha a vyrazim na snidani nez mne zavrou na cele dopoledne do zkraslovaciho pokoje :-)
Odpovědět
tak game over:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak naše svatba se opravdu vydařila :-) nikdo nešílel, nikdo nebyl nervózní, jájsem při obřadu plakala (jsem dojímací normálně, navíc jsem těhotná a dojímám se o dost víc :-)), fotografky byly skvělé!, při obřadu byla teda u nás zima (Západní Čechy), ale na focení vykouklo sluníčko, když jsme obědvali, tak lilo jako z konve, dokonce spadlo pár krup!, před dortem jsme se šli ještě fotit a svatebčani šli na procházku, protože bylo krásně teplo, sluníčko svítilo a nebyla to žádná křeč 8-) a jako bonus, když jsme šli vypouštět lampiony štěstí, tak najednou rány jako blázen a kousek od hotelu, kde jsme to měli, byl ohňostroj jako blázen, miminálně tak 8-10 minut a fakt velkej, prostě super!!! a on si už manžel ohňostroj i přál, ale vyšel by na spoustu peněz.. Manželovi to slušelo, mě říkali že také, ale nejvíc jsem byla ráda, když všichni říkali, že ta LÁSKA, je u nás vidět.
Odpovědět
Naše svatba byla taky super, samozřejmě jsou věci, které bych udělala líp, ale bylo to skvělé!
Odpovědět
Naše svatba dopadla též skvěle. Nejhorší byla kytka. Květinářství absolutně nerespektovalo naše přání, dost jsem ten jejich amatérismus obrečela. Jinak ale vše nej nej nej nej nej! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se taky pridavam s podarenou svatbou :-) roli nevesty jsem si nakonec nad ocekavani uzila :-D az na to ze jsem byla uz od brzkeho vecera hrozne utahana a sla spat uz v jednu, tak to bylo naprosto uzasne.. od vsech dostavame same pozitivni reference, takze jsem stastna, ze se i hostum libilo :-) ted uz jen cekam na fotky od profi fotografky, snad nas jeste tento tyden bude cekat na poste balicek..
Odpovědět
ja kdyz vidim pocasi dneska, tak jsem rada, ze jsme meli termin minuly tyden. Dneska je zima a leje celej den. U nas vse probehlo v pohode, jen se asi na dve veci zapomnelo, jinak skvely. Hudba, jidlo, obrad, hry...perfektni. Spat sme sli v pul treti:-) DALSI projekt mame dekovny karticky:-) uz se tesim.-)
Odpovědět
Profilova fotka
i já musím konstatovat, že naše svatba byla perfektní. Vyšlo všechno, počasí v podstatě úplně stejné, jako popisovala @vetyver :D padaly i kroupy, když jsem se oddávali jídlu :D všichni si to pochvalovali a holky já se musím přiznat, že jsem šla spát o půl 1 a totálně vyřízená :D navíc hrozně přejedená a to jsem toho za celý den teda opravdu moc nesnědla :( ale bylo to nádherné, krásné, dojemné a uplakané !!! všichni nám říkali, že jsme překrásný pár a já si myslím to samé ..... :D
Odpovědět
tak tady sprchlo naposled v pul dvanacty a od ty doby slunicko a modra obloha..sem tam mracek..i jsem mela opaleny dekolt a ruce....nejvetsi drama dne bylo oblikani do satu:oDDDDDDDDD sme nevedeli, jak se sneruje...zda odspoda nahoru nebo od vrchu dolu:oDDDDDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaflo je pravda, že pri oblékání došlo na mírné nervy i u nás !!! hlavně jsme nemohly najít ani kudy do nich :D tolik spodnic :D a pak jsem musely šněrovat na dvakrát :D ale povedlo se .... no tak tady do půl 3 docela pohoda, pak hrozný liják a kroupy a pak až do večera pod mrakem :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidám,uteklo to strašně rychle,dnes je to týden a pořád vzpomínám.Hned bych si to zopakovala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
snerovani bylo nejvetsi drama dne. Dole cekal zenich na kolonu a ja jeste nebyla zasnerovana:oDD..byla sem nervni...ale pak jsem vysla z domu a vsechna nervozita pryc...zvlastni..mamminky, teticky, babicky brecely, a ja nic. A to brecim hned a vsude. Saty mi ted jeste visi na skrini a mrzi me, ze uz si je nikdy neoblecu:-((((((
Odpovědět
Profilova fotka
@myska79 souhlasím, jedno opáčko bych si dala .... @ivaflo šněrování bylo opravdu drama, ale vše se naštěstí obešlo bez časového presu :DDD bylo to ale nádherné, škoda, že se to nedá zopakovat
Odpovědět
Profilova fotka
Mne je tak hrozne lito, ze uz je po svatbe a ze uz nikdy nezaziju ten krasny pocit navic v tak nadhernych satech :-( musim rict ze tyden po svatbe stale citim takovou prazdnotu, pul roku mne zamestnavalo pripravovani svatby a probirani veci kolem svatby a ted je to pryc :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg proto se těším, že mě to teprve čeká, kdykoli vidím něčí fotky ze svatby :-)
Odpovědět
mne ted ceka projekt dekovny prani...takze aspon neco...a co budu delat pak, to netusim....fakt prazdno:oD
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaflo Takovy projekt nas jeste taky ceka, tedy az konecne dostaneme komplet fotky.. mame pripravene flashdisky ktere pak chceme s vyberem fotek rozeslat hostum... ale i tak je mi to hrozne lito ze uz je to za nami a ostatni nevestam naprosto sproste zavidim a nestydim se to priznat :-D
Odpovědět
davate flashky jo?.....my asi maximalne poslem DVD...:-)
Odpovědět
hele, tady si mrak nevest porizuje populnocni saty na prevleceni...to nechapu...ja se ze svych satu nechtela svliknout a abych je dobrovolne po pulnoci svlikla, to ani omylem!!!:-)..jak ste to mely vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaflo Objednali jsme hromadu flashek z Ciny, jedna vysla na necelou stovku, 4 nebo 8GB (ani presne nevim, zarizoval manzel :-) ), nedavali jsme hostum zadne darecky na svatbe, misto flasky vina dostanou flashku :-)
Odpovědět
:-)))) flasku nebo flashku..:-)) to mas fuk:-))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaflo Byla jsem celou dobu rozhodnutá, že si popůlnočky nekoupím, že mě ze svatebních nikdo nedostane, ale nakonec jsem 2 dny před svatbou koupila jednoduché krajkové světlé šaty v obchodním řetězci s tím, že když je nepoužiju, vrátím je zpátky. Ale pak jsem za ně byla ráda, asi ve 2 ráno už mi bylo ve svatebních šatech hodně nepohodlně, hlavně při tanci.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem nakonec tyden pred svatbou kupovala saty v F&F, cerny podklad a pres cele bila krajka, takze bych je mohla vyuzit i jindy nez na svatbu. Puvodne jsem si je vubec nechtela vzit, ve svatebnich jsem byla do pul dvanacte, pak jsme sli s manzelem na pokoj omrknout svatebni dary s tim, ze ja uz pak pujdu spat (byla jsem neskutecne utahana). Nakonec jsem se rozhodla jeste na hodinku do salu vratit, takze jsem byla za nahradni saty rada :-) ale rano kdyz jsem svatebni saticky davala do vaku a pripravovala je k vraceni, tak mi bylo lito, ze jsem v nich snad i nespala a nesla i na snidani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
počasí vyšlo krásně, když jsme jeli na obřad svítilo sluníčko, pak po obřadu když jsme se fotili ve skupině to bylo akční,začal mega slejvák,tak jsme všichni letěli se schovat do kolonády. Déšt trval jen asi 15 minut a mezitím jsme v kolonádě nafotili skupinová fota. Pak zas vylezlo sluníčko a my se fotili nahoře na kolonádě, kde mraky a slunce udělaly nádherné fotky,daleko lepší než kdyby byla obloha buď šedá nebo čistě modrá bez mráčků. A pak už bylo celý den hezky,večer u ohňostroje svítili i hvězdičky,takže maximální spokojenost :-) Co se týče popůlnočních šatů,tak koupila jsem si fialové z bonprixu a měla je už na rozlučce. Na svatbě jsem nechtěla se přeslíkat,bylo mi to líto,ale měla jsem odřené podpaží od korzetu a dýchat už jsem taky moc nemohla,tak jsem kolem 1-2 hodiny se přeslékla...takže jsem byla ráda,že jsem si je vzala :-)
Odpovědět
tak my sli spat v pul treti a vydrzela bych v nich do rana... ted mi visi na skrini...a uz je nikdy neoblecu:-( jedina utecha je, ze jsou moje...asi bych nemela srdce je jit vratit ci prodat:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivaflo No prave, kdyby byly moje, tak bych je nedokazala nikomu prodat :-( u tech pujcenych mne netrapilo, ze je bude mit i nekdo dalsi a nevracen iby se mi tezce prodrazilo :-D navic vim, ze je uz dve nevesty maji rezervovane na leto, tak to bych jim nemohla udelat, ze bych si je privlastnila :-) vlastne mam za saty radost, ze jeste nekomu udelaji takovou paradu jako mne :-) ale hrozne mne stve, ze ja uz takove nikdy neoblecu :-( jedine ze bych prekecala manzela ze kazdy rok pujdeme na nejaky luxusni ples, na ktery si budu muset pujcit robu a nechat se ucesat :-D
Odpovědět
1
6
7
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?