Svatba 13.4.2013, která ji máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,která máte také svatbu 13.4.2013? Jak jste na tom s přípravami? Já mám zatím rezervovaný termín na obřad (v Kroměříži v Květné zahradě v rotundě), matrika ale vypíše termíny až v listopadu,tak snad to bude ok. Jinak jsem byla ve dvou půčovnách si vyzkoušet šaty,ale ještě nejsem uplně rozhodlá které. V listopadu mají mít nové kolekce,tak uvidím. Jinak se po netu rozhlížím po různých dekoracích, pár maličkostí jsem už i objednala. Jinak zatím nic nemám. Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys tak co třeba nějakou pěknou kytku v květináči, nedávno sem kupovala kamarádce lucky bamboo-šťastný bambus a byla z něj nadšená. nebo nějaké pěkné fotoalbum, kam by si ji mohla už založit pár vašich společných fotek. nebo pokud ráda čte, tak nějakou pěknou knížku s věnováním a poděkováním za pomoc :)
Odpovědět
Profilova fotka
@myska79 jo no . nebo uz si nervozni? taky me to zacina srat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nervozní zatím ne....
Odpovědět
Profilova fotka
@myska79 Ja uz jsem vuci takovym poznamkam imunni, posloucham je od kolegu uz mesic, tak jsem se naucila je ignorovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gerys:Jéé,ty jsi ze Zlína :) já taky !
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys Jéé,ty jsi ze Zlína emoticon já taky !
Odpovědět
Profilova fotka
@myska79 jsi ze zlina? v profilu mas psanou prahu...:-) ja jsem ze zadveřic...cca 13km od zlina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys Já se přestěhovala do Prahy,bydlela jsem kousek od městského divadla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já holky kožíšek mám, ale i tak pevně věřím, že ho nebudu muset použít. Navíc z toho počasí mě už skolila nemoc a jsem děsně nachlazená :( a je to den ode dne horší. Takže se to do soboty snad zlepší :DDD ale prý má být okolo 12stupňů, tak snad jim vyjde aspoň tato předpověď a max. přeháňky .... snad to bude ok všechno !!! @gerys jinak já budu své družicce za tohle dávat orchidej v květináči nejspíš !!! lítá okolo mě pořád, protože moje svědkyně je v Praze, tak jí za to chci poděkovat !!
Odpovědět
Profilova fotka
nakonec jsem ji koupila italske glycerinove mydlo,krasne voni a balzam na vlasy z manufaktury :-) snad se bude libit...
Odpovědět
Huráááá, na poslední chvíli zařízeno, že budu utajená nevěsta. Juchůůůůůů chůůůůů :-)
Odpovědět
@ariellaida co to přesně znamená utajená nevěsta?
Odpovědět
Článek se načítá
@majanax ...že mě žeňuch uvidí až u obřadu při nástupu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mam taky v planu, snad to vyjde :-) vubec saty nenosim a ani do spolecnosti na nejake nobl akce nechodime, takze to bude uplne poprve co mne za celych 7 let uvidi takhle vyfintenou, tak snad se nelekne :-D
Odpovědět
Nějak se mi to přes víkend rozleželo v hlavě, padla na mě romantická nota a hned jsem začala spřádat plány. Paní manažerka byla moc ochotná, že není problém a vše ok, tak jsem na to zvědavá, jak to nakonec dopadne. Snad milej nepadne do mdlob. A ještě mám takový tklivý a romantický nástup, to bude dojetího... Já budu řvát určo. :D Závoj přes hlavu to jistí :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dnes jsem naposledy za svobodna v praci a konecne mi to zacina dochazet, ze se fakt budu vdavat! =-) Zenich jde dnes na zkousku smokingu kvuli poslednim upravam, ja zitra vyrazim na posledni "svobodnou noc" k rodicum, uz je to vazne tady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych vás oslovila ohledně diskutovaného tématu. Na stránkách vznikla možnost založení vlastní skupiny. Obnáší to přehlednější komunikaci, možnost vkládání fotek a jejich třídění apod. Taková skupina nese více zajímavých výhod jako je vlastní pojmenování a určení cílů a specifik skupiny např. lidé se stejnými názory, zájmy nebo společnými zážitky, životními situacemi. V tomto případě může vzniknout skupina např. Svatba 13.4.2013. Zakládající člen a dva další se stávají moderátory skupiny, kteří se starají o dobrou atmosféru a dohlíží na pořádek veškerých aktivit i interních pravidel skupiny (např. příspěvky, které jsou v nesouladu s cíli a pravidly skupiny mohou zablokovat). Skupina může být založena v minimálním počtu tří uživatelů, má vlastní komunikaci a sdílení. Ovšem pro ostatní je tu možnost se kdykoliv do skupiny přidat. Můžete se podívat na přiložený odkaz, kde je více popsáno, jak si založit vlastní skupinu. http://www.beremese.cz/fotoblog/jenny...
Odpovědět
@urbousinecka Jak ti je? Já jsem taky od pondělí nastylá, na ženicha něco leze taky, ale snad to bude dobrý. Nervózní jsem dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martaveg my teda spíme normálně spolu, bydlíme spolu 2 roky, čekáme miminko, tak se nechci ,,tvářit" jakože jsem ,,skoropanna" :-) navíc den před svatbou u nás budou spát rodiče ženicha a jeho sestra s přítelem :-) add počasí: uričtě bude hezky!!!
Odpovědět
My máme 13.4. s přítelem devítileté výročí :-) ale svatbu jsme dali 13.7.
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nám to krátí, co?? :-D ještě 2 dny ;-)
Odpovědět
chyta me uz svatebni horecka.....a pocasi ma byt pekne...juhuu
Odpovědět
Profilova fotka
@vetyver Ale ja noc pred svatbou budu uz zase s pritelem na hotelu :-D jen jsem jela vyrizovat k rodicum na druhy konec republiky poslednich par veci, takze dnes mam posledni noc jako slecna u nich, ale ne uplne posledni noc :-) to vubec nemelo vyznet jako nejaka tradice nebo tak neco
Odpovědět
mam pocit,ze nemam nic zarizeno =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@double_gradient no tak nemocná jsem pořádně :( ale nenechám si tím ten den zkazit, a je to divné, ale teď se nervózní necítím :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, chtěla bych vám všem popřát, ať se vám ten den vydaří tak, jak jste si to naplánovaly a vysnily. Počasí by nám prý mělo vyjít, tak doufejme .... budu na vás myslet !!! užijte si ten den
Odpovědět
Diky:-) Muj nastavajici ma zanet streva:oD ale tak nejak to rozdejchava. Ja uz nervni zacinam byt.Uz aby byla nedele:oDD
Odpovědět
mě se udělal předevčírem opar :-( podruhé v životě a právě teď. Ale teda už jsem se rozloučila s kožichem. Asi bude stačit jen šálek přes ramena. Pořád mi to nedochází. Mám pocit, jako když jedu na dlouhou dovolenou a pořád přemýšlím, na co jsem zapomněla :-) Určitě něco nemám...ale co? :-( těším se, až bude odpoledne a budeme pít a nic nebudu řešit:-D
Odpovědět
@ivannam Mejkap to jistí! Taky se těším, až budeme na oslavě a k řešení už nebude (skoro) nic. I když nastávající je nervózní z programu a svatebních her :D
Odpovědět
Profilova fotka
Máme to za pár 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?