Svatba 13.4.2013, která ji máte také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,která máte také svatbu 13.4.2013? Jak jste na tom s přípravami? Já mám zatím rezervovaný termín na obřad (v Kroměříži v Květné zahradě v rotundě), matrika ale vypíše termíny až v listopadu,tak snad to bude ok. Jinak jsem byla ve dvou půčovnách si vyzkoušet šaty,ale ještě nejsem uplně rozhodlá které. V listopadu mají mít nové kolekce,tak uvidím. Jinak se po netu rozhlížím po různých dekoracích, pár maličkostí jsem už i objednala. Jinak zatím nic nemám. Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
S jakýma jste se setkaly cenama půjčovného šatů? Já ve Zlíně narazila na Salon kde byly šaty za 8tisíc a víc,což mi přijde moc. Ale ve Vsetímě měli od 3700 do 6000kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl ahojky, jen bych chtěla postrčit, že jestli chceš rezervovat ten termín na 100%, tak můžeš. Včera jsem s tou paní mluvila a už to mám domluvené !! :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@gerys tak tady v Přerově kolem 6 tis. a výš, ale v tom salona CAXA mají saty od 5tis. !!! jestli ti to nějak pomůže !!!
Odpovědět
@urbousinecka Už jsem tam včera volala a rezervovala:-) ale děkuji za zprávu, jsi hodná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl no vidím že obě operativně a rychle řešíme vše, co nemusí mít odklad !!! takže přípravy už asi mohou začít naplno viď :D ???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám teda svatbu až v květnu 2013 ale tak ráda se připojím pokud mohu... Chci se zeptat už víte kde si necháte uvázat kytičku? Já pořád hledám vhodné květinářství :)
Odpovědět
@urbousinecka :-D já už mám přípravy v plném proudu dávno, to datum už byla jen formalitka :-D
Odpovědět
@dashenka87 já si budu nechávat vyrobit tady "umělou" od lioness :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Mě se ta umělá líbí, našla jsem paní kousek od nás co ji dělá, ale partner s tím nesouhlasí...
Odpovědět
@dashenka87 tak pokud chcete dodržet to, že o květiny se má starat ženich, tak to jo, ale to bych pak měl on zařizovat i květinářství a tak, ne? mě je líto živé, že brzo zvadne...
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl ano tuto tradici chceme dodržet. Přítel ví jakou kytku chci ale já si chci zajistit květinářství které ji udělá kvalitně... no a příteli to naznačit kam má jít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 Ahoj,já si ji nechám udělat ve Zlíně v květinářství u Floristy.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@urbousinecka Děkuji,chci mít přehled,at si nepůjčím něco zytečně drahé...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to my asi moc neporadíte, kam si jít nechat uvázat kytičku v Přerově viď ???
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl takže to znamená, že moje přípravy už by měly asi taky začít :D já teď už dokončuji výběr svatebního oznámení, příští týden návštěva místa hostiny a už přemýšlím nad cukrářem a květinářstvím !!! tak snad to vše půjde jako po másle :D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a už máte prstýnky? Pokud ano odkud a jaké? My už máme, jelikož mám alergii na některé kovy, nemohu nosit nic jiného než jen chyrurgickou ocel, titanovou ocel a tomuto podobné...
Odpovědět
@urbousinecka tak víš co, svatbu stihneš přichystat třeba za 2 měsíce... Ale když mě ty přípravy táááák baví :-D Teď pracuju na svatebním blogu a novinách, vyplňuji si čas v práci, když mám :-D Oznamko nám budu vytvářet sama a kytky jak už jsem psala, budu mít umělé :-)
Odpovědět
@urbousinecka a budete to mít v Tovačově v obřadní síni, nebo venku?
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl no tak paní mi vzhledem k počtu svatebních hostů říkala do telefonu obřadní síň, ale chci se samozřejmě potom domluvit, že v případě hezkého počasí bychom to chtěli venku !!!
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 no my prstýnky ještě nemáme, ale tvá volba je mi velmi blízká. Přesně nad tímto uvažuji !!! taky proč ne ??? protože je velký výběr a jsou vážně krásný
Odpovědět
@urbousinecka no pokud by jsi to chtěla ale venku, tak oni s tím musí počítat a musíš jim to nahlásit, aby si na to nechali déle času. Já si vzpomněla že jsem jí to neřekla jak jsem zavěsila sluchátko, tak jsem volala znovu a byla ráda, že volám, že jsem to připomněla
Odpovědět
@dashenka87 @urbousinecka prstýnky nemáme, ale už se po nich díváme... zlato je na nás dost drahé, ale nakonec do něj asi stejně budeme muset jít... koukali jsme už na ocelové a většina těch prstenů je hrozně tlustých a titanové to samé a ty jsou navíc škaredě šedé... to na co jsme koukali na netu, že se nám líbí bylo ve skutečnosti hrozné :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl no já se tam jedu v sobotu podívat, paní mi říkala, že maji na 11:30 svatbu, ale oni tam budou už od 11, tak se na tom s ní kdyžtak domluvím !!! děkuji za připomínku
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@urbousinecka teď v sobotu se tam žení kámošky bratranec... a bude to venkovní svatba, nebo vnitřní nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl ty jo tak to netusim !! chtela jsem totiz videt i tu obradni sin, takze rekla, ze tam proste budou od tech 11 uz :DDD tak uvidime !!! jestli to budou mit venku, tak mozna po ocku mrknu jak to tam bude vypadat a dam vedet :D
Odpovědět
@urbousinecka tak obřadku my už jsme viděli :-) a z venkovní jsem viděla jen fotky, ale chceme tam na čumendu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl no my prave ne :D ja tam byla naposledy kdyz mi bylo myslim 14 :D a uz si to moc nepamatuji, taky jen z fotek to ted znam !!! takze to o vikendu dozeneme :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak pokračujete s přípravami ??
Odpovědět
Profilova fotka
@urbousinecka já jsem se ted o víkendu byla podívat na místo hostiny (na Bunč) a už jsme si to tam předběžně rezervovali. :-) Ted se poohlížím po naušnicích,a botech :-) A nemůžeme se rozhodnout jak vyřešit hudbu jesti živou,DJ,nebo vlastní... Co ty? Jak pokračuješ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?