Svatba 11. května 2013 :D Přidá se někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky, plánujete taky svatbu 11.5.? pojdte pokecat. :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky máme termín 11.května, nádherné datum
Odpovědět
Profilova fotka
@meluhelu máme stejnou hodinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevěsty počasí od 7.května někdy do 20.má být slunečno a oteplení...kéž by to vyšlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak jste pokročily v plánování? já nic moc, ale včera jsme s přítelem koupili barvy do tiskárny a dneska řezačku na papír :) tak jsem začali vyrávět svatební noviny, pár hodin u pc a polovina novin hotová.. :) zítra se vrhnem na svatební oznámení. tak snad nám to půjde. aby jsem zase trochu pokročili v přípravách. :) tak nám přejte hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
@lauracont už mám :-D :-D :-D :-D 20 vývazku..mám 13 hostů:-),populnoční šaty,...jinak stále nic ,oznamku budu dělat až nám schválej svatbu uřady,svatební noviny bych taky chtěla zkusit ..prstýnky ještě nic,šaty ...jdu se podívat na jedny v sobotu uvidíme...kosmetičku musím vyzkoušet a kederničku taky..snad domluvím fotografku ..a oběd až pojedu na Slovensko...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já mám šaty, fotografa, dj.místo obřadu a hostiny, datum a hosty. :) jinak nic moc. kadeřnici a kosmetičku chci taky zkoušet a zbytek se uvidí časem, co se jak stihne
Odpovědět
Profilova fotka
tak co děvčata, jak jste na tom s plánováním? já nic moc, pořád zaostávám.. :(
Odpovědět
Já mám pocit, že se to pořád nikam neposunuje a starostí neubývá a to se člověk furt na něčem snaží... nevim, nevim... Kolik budete mít hostí na svatbě? :-) My teda hodně, nám se to vyšplhalo až na 100.
Odpovědět
Profilova fotka
@punticka Dobrý večer. Nebojte, to zvládnete v pohodě :-) . Zkusila jste si napsat co všechno je potřeba a potom to co je zajištěné odškrtnout? Jak to člověk někdy všechno nosí v hlavě, tak se bojí, aby na něco nezapomněl a přitom to tak vůbec nemusí být. Tím se to vše zjednoduší. Hezké a klidné přípravy. Milan Kraus
Odpovědět
Profilova fotka
@punticka Ještě přemýšlím o počtu 100 hostů na svatbě. Ono to zase není tak moc, obecně bráno je to z každé rodiny 25 hostů s partnerem. Pokud budou všichni na slavnostním obědu, tak je to úkol pro toho, kdo zajišťuje gastronomii. Někdy v diskuzích čtu, proč mají ještě platit obsluhu atd. Na rychlý průběh svatebního oběda je potřeba personál posílit. Někdy zase čtu, že personál nestíhal. Aspoň na ten hlavní nápor personál být musí. Budete-li mít potom raut, už to bude klidnější. Nebojte se ani počtu a proberte to dopředu s restaurací, abyste viděla, zda o tom uvažují stejně jako Vy, na vše se nebojte zeptat. Do 4. května je ještě hodně času. My na předchozích schůzkách se snoubenci chceme, aby se na všechno zeptali a nestyděli se. Chceme, aby oni byli spokojeni a svatba byla podle jejich představ - a ty má každá nevěsta (a někdy i ženich :-) ) jiné. Třeba Vám nepíšu nic nového, ale profesně mi to nedá..:-) MK
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky my dneska konečně domluvili satební menu :D a vytvořili konečnou verzi svatebního oznámení. :) jsem ráda že jsme konečně někam pokročili. :))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsme vybrali snudní prstýnky, a rovnou i objednali. :) vytiskli svatební oznámení.. :)) už zbývá jen pár věcí a může být svatba :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lidus25 Dobry den, rad bych Vam pro Vas termin nabidl zivou hudbu na svatbu. Vice info na webu
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj, holky. tak se nám to blíží. :) jak jste na tom? co nervozita? a už se těšíte?
Odpovědět
ahojky, tak nervozita zatím není, a jinak doufám že to všechno už tak nějak dokončíme a že t ovšechno klapne :-) popravdě už mně to organizování až tak extrémně nebaví :-) a jak vy ostatní?:-)
Odpovědět
:-) ahojte nevěsty, tak se k vám přidávám :-) taky mám ten velký den 11.května a máme to v 11 hodin :-p :-)
Odpovědět
Holky už se nám toho 11 května blíží :-D :-D :-D :-N
Odpovědět
no, popravdě už přichází nervozita,ani tak ne ze svatby samotné, spíš ze všeho co ještě musím zařídit a udělat, tak mám strach abych to všechno stihla. doufám že budeme mít takové krásné počasíčko jako je tedka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky už jsem pěkně nervozni,svatba doslova za dveřmi. a nervozita větší a větší. doufám,že vše vyjde podle plánu,a že zbytek věcí stihneme za těch 13 dní které zbývají zařídit. :) ale zároveň se i strašně moc těším.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?