Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi - pistacia@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, tak to já už moc času nemám, v sobotu to všechno vypukne, ale v práci to bylo poslední dobou na ostří nože, tak jsem si vzala jen volno v pátek dle zákona a od příštího týdne dovču, abych si tady od toho odpočinula a jedeme na svatební cestu do Egypta
Odpovědět
Pistacia - ze zákona máš nárok na 2 dny, ale jen jeden placený a jeden musí být den obřadu.
Odpovědět
Profilova fotka
Elpa - já vím, ale bereme se v sobotu, takže mám nárok na pátek a nechtělo se mi brát neplacený volno. Bez tak šéf odletěl v pondělí na dovolenou, takže tady jsme s kolegyní a jeho zástupcem.... takže doufám, že mi to do 4 uteče, potřebuju zajít do květinky zajistit ještě něco kolem výzdoby
Odpovědět
Pistacia, já si taky neplacené volno neberu, místo toho jsem si požádala o dovolenou a jsem v klidu. Do jaké barvy budeš ladit výzdobu???
Odpovědět
Ahojky ahojky ahojky :-) jdu vás letem přečíst! Za chvilku razíme na obídek a vyzvednou šatičky :-) odpoledne se pustím do žehlení a balení a v pátek dopoledne tradá k mamince a na zkoušku účesu :-)))) Co vy sobotněnky? :-) Už za pár, co??? :-D
Odpovědět
tak čtu..poslední dodělávky finišují na sobotu :-) corsi čeká melírek, hmmm :-) Já včera byla konečně na doplnění nehtů. Paní se stihla vrátit z porodnice v úterý a slíbila, že mi je udělá. Měla jsem radost! Je moc hodná. Viděla jsem alespoň miminko a dala malý dáreček :-) Takže jinak my jsme komplet všechn hotovo :-) mám fakt radost, že to šlo skoro všechno takhle hladce. Ad ženich a výpomoc - já si nemůžu stěžovat. Jen s prupovídkama absolvoval zkoušku obleku, ale naštěstí hned první mu pásl perfektně!! Jinak ve všem pomáhal jak se dalo :-) roloval jmenovky, připravoval vlizelín, lepil čokošky :-)) tak ještě musí říct to ano!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
písničky zájemkyním pošlu večer. mám to doma na noťasu. doufám, že máte ve schránkách dost místa ;)) to volno v pátek před obřadem je neplacené? já myslela, že placené. se ještě radši zeptám naší mzdové.
Odpovědět
Corsi - jeden den je placený, pokud si bereš jen pátek, tak ten. Podle zákona máš nárok na 2 dny volna, z toho musí být jeden den obřadu a z těch 2 dnů je jeden placený.
Odpovědět
Jo, ve schránce si pro jsitotu udělám večer trochu pořádek :-) - bude stačit 5MB?
Odpovědět
Profilova fotka
Účes v poho, jen nevím, proč jsem si myslela, že máš dlouhé vlasy. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, 5MB je málo, pokud chceš všechny. jedna skladba má kolem 3 až 4MB
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Uffffffff, teď jsem tady toho měla nějak moc, ale už jsem to stihla nějak dodělat. Elpi, výzdobu budeme mít do bordó, tak doufám, že to bude povedené. Jinak co se týče toho volna, tak jsem se tady s nima nechtěla dohadovat a vzala jsem si jen ten pátek a pak dovču na svatební cestu.... Corsi, místa bych měla mít dost ve schránce.... moc díky.
Odpovědět
Kocka5 - no, fakt je, že jsme je před 14 dny zakrátili a včera taky dost zarovnali a protenčili. Ale stejně je to na mě dlouhé - dřív jsem nosila tak max 5 cm i míň, tak tohle jsou tedy moje dlouhé :-D Corsi - tak to tedy přesunu všechnu poštu, pak tam budu mít 20MG - to by mohlo stačit,ne??? :-) Pistacia - my budeme mít taky výzdobu bílou/bordó ;-) Před chílí jsem přinesla prstýnky ze zlatnictví - jsou náádherné. Taky jsem cestou koupila bublifuky pro děti a balonky ve tvaru srdce - to bude překvápko x-) x-) už se těším na ty pohledy.
Odpovědět
Profilova fotka
Elpa - no tak to budeme mít teda stejnou výzdobu, jen doufám, že nám to v té restauraci udělají dle našich představ. Prstýnky už máme od ledna hotové, takže se na ně chodím dívat a ženich je už chtěl od ledna nosit, no blázen, tak se konečně dočká, jsem zvědavá jestli ho to nošení nepřestane za chvíli bavit.... :-D O bublifukách jsem taky přemýšlela a asi je taky zajdu ještě koupit, balonky ve tvaru srdce asi u nás nemají škoda....
Odpovědět
Pistacia, zkus se ještě mrknout do papírnictví, já je tam objevila náhodou - šla jsem pro papírové košíčky na cukroví, co mi peče mamka, a bimho, měli srdíčka. Nejsou sice bodró, ale to bych chtěla moc. Stačí červneá :-N Možná by stačily obyč bílé nebo červneé balonky a srdce na ně nakresli fixou - já na mě budu taky ještě psát jména - aby to bylo trochu ososbní.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, to jo. tolik toho zas není. právě jsem se od mamky dozvěděla, že v sobotu chce přijdet s taťkou přímo na obřad. nevím teda. na jednu stranu je fajn, že nám do ničeho nemluvili, ale vůbec se nastarat o lidi, kteří se u nás budou scházet, když já nevím, kdy se vrátím z kadeřnictví a ženich bude lidi svážet, mě docela zklamalo :-( Šaty si asi budu muset zašněrovat sama. A otec se po půl roce plánování svatby rozhoupal ke koupi saka. ještě mu k tomu budeme muset asistovat. to abych vstávala o 5, chystala pohoštění a potom se můžu nějak zkulturnit.
Odpovědět
Corsi - nemůže ti pomoct někdo ze svatebčanů, sousedka nebo kamarádka? To přece nemůžeš v pohodě zvládnout. Co to mamce takhle předestřít, třeba to pochopí a naběhne ráda ráno a bude pomáhat. Nesmutni a braň si svůj den.
Odpovědět
Profilova fotka
Elpo - ještě se podívám, třeba na ně natrefím.... díky Corsi - no já teda nevím, u nás je to teda jiný, mamka s taťkou se budou věnovat hostům, abych se v klidu mohla obléci a pak přijít už celá připravená mezi svatebčany.... vstávat budu taky brzy, neboť už v 6 dorazí fotograf, který se mnou jede ke kadeřinici a ke kosmetičce, 6:30 kadeřnice a pak líčení, takže domů dorazím počítám tak kolem 8:15-8:30 a pak se musím rychle ustrojit, protože před 9:00 mají začit přijíždět svatebčané a v 11:00 máme obřad
Odpovědět
Nám se tedy budou sjíždět hosté také rovnou do hotelu, ale půlka je jich tam ubytovaná a druhá půlka to má asi 10 min. autem a my se budem chystat z hotelu, takže mi to nepřijde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem dodala fotky do albíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, máme hodně kamarádský vztah a řekla jsem jí to na rovinu. že je "svatební mamka jak sviňa" o to víc mě mrzí, že by jí nebylo blbé nebýt u příprav a prostě rovnou na obřad. klidně prý přijde, jenom to prý nevěděla. to mě štve. už dřív jsem jí říkala, že potřebuju pomoct s oblékáním a dneska mi začala cpát sestřenici, aby teda mohli jet přímo. a to ostatní kolem vůbec prostě nedomyslela. doprošovat se teda nebudu. u nás to taky nejdřív vypadalo, že většina pojede přímo. jenže se někteří budou muset přivézt na 2x, aby je pak vzal někdo s volnými místy... no, je to složité. takže už někteří budou u nás čekat. a kdo jiný by je tam měl vítat? může se stát, že ani přítel ani já nebudeme doma.
Odpovědět
Profilova fotka
Corsi, no tak ji to tak nějak opatrně nadhoď, aby ji to docvaklo, třeba to jen nedomyslela...
Odpovědět
Profilova fotka
Blíží se konec pracovní doby, tak se s vámi loučím. Zítra zbývají poslední dodělávky a v sobotu hurá na to!!! Přeji všem nevěstám, aby se jim sobota vydařila a doufám, že nám bude přát počasí. Krásný zbytek dne a po svatební cestě jsem zpět s dojmy ze svatby....
Odpovědět
Profilova fotka
napsala jsem mamuši dlouhého mejlíka. třeba to konečně pochopí. pořád si mele svoje, že nechápe, proč nemůžou jet všichni přímo na obřad. jenže tak velké auto prostě nemáme, abysme všechny odvezli od jejich bydliště tam. takže se svezou k nám a pak se rozdělí do dalších aut. snad to není tak nepochopitelné. Už jenom v autě, kterým pojedu, bude sestřenice s manželem, teta a děda. dojedou dřív, aby se mohlo auto nazdobit, takže někdo u nás stejně bude muset být. teď já se vrátím akorát, abych se začala oblékat a jestli ženich odjede, budou u nás sami? Mamka u nás sice nebydlí, ale přece jenom to tam zná nejlíp. a kdy by se vůbec svatebčanům dali myrty? dělám se s mašličkama, sháním zeleň... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
apfele, pěkné fotky. Svatba jenom se svědky je opravdu super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se konečně taky dostala na net. V práci je blázinec a když si chci vzít příští týden čtvrtek, pátek a pak v pondělí dovču, tak musím mít všechno hotové. To aby tu neměla šéfová moc práce ]-( . Ale moc mi to nejde, jedu tak na 40% max! :-) Včera jsem byla taky na melírku a na zastřižení, tak doufám, že nebude kadeřnice ke které jdu na účes remcat, že to mám kratší. Už to fakt potřebovalo. Zítra máme s kamarádama štando, tak doufám, že budu v sobotu dopoledne schopná jet na zkoušku šatů ;-) , musí mi je upravit podle bot. Taky si snad přítel už konečně koupí boty, košili a kravatu. To bylo jediné co měl na starosti a jak to dopadlo ... ]-( Holky všem co se teď o vikendu budete brát držím palečky, ať to vše klapne a vy si ten den pořádně užijete!
Odpovědět
Apfele, krásné fotečky, konečně jsme se dočkali :-) Corsi, hodit za hlavu to nemůžeš, ale brala bych sestřenici )každá pomoc dobrá), jen bych mamce nadhodila, aby ji to třeba později nemrzelo, že stála na tvojí svatbě trochu stranou, to by jí mohlo postrčit správným směrem.
Odpovědět
Kri - užij si štando i víkend. Holky, já mám zítra dovču, tak nevím, jak se sem dostanu, tak hezky taky finišujte a užívejte si to ;-) papapa
Odpovědět
Ahojda Holkyyyy :) tak uz mam doma satecky, jsou baaaajo...visi si tam na stene jako by nic, ale poooockejte v sobotu, ty dostanou zahul :) Muj milacek me dnes po dopolednim pobihani donutil jit do bazenu pouze na výrivku, holky boziii to nema chybu ... proste krasnej relax a chvile klidu v tom silenem organizovani. Vrele doporucuji!!! no a zitra uz jen dorty, vysluzky, nechtiky a jit co nejdriv spat :) At jsme ty nejkrasnejsi ... ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?