Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luccy, co se ryb týká je to magor. škoda mluvit. skočím na oběd, zatím
Odpovědět
Corsi, odbrou chuť. Ne nadarmo se rybářům říká tiší blázni. :-D
Odpovědět
Teda holky, koukám, že je to všude stejné... Když se něco se*e, tak rovnou všechno... Polotovary, to je dobrý, to sedí:-D Tak střevní potíže zatím nemám, ale já nejsem zas tak velký nervák, to je taky fakt...přítel měl taky udělat jednu z mála věcí, nalepit etikety na vínečka, a výsledek? Dneska si je sem dovezu, abych to udělala já...
Odpovědět
Kat, ani mě to moc nepřekvapuje, ačkoliv musím poznamenat, že teda můj přítel se teď chová vzorově, možná se vážně už bojí. :-D Každopádně zodpovědně vozí pekařkám potřeby pro pečení, jel se svojí maminkou vybrat dárek pro mě (taky je to tak u vás? Dává tchýně dárek své nastávající snaše?), chystá loučení se svobodou, které máme společné... je to šikulka. Opravdu ho musím chválit. Ale ti vaši pacholíci jsou taky hodní, možná zlobí proto, že jsou už taky na nervy. ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy já mám svatbu tuto sobotu 21.4., takže už to mám opravdu za pár co se týče neposlušných ženichů, tak já tedy musím toho svýho taky pochválit opravdu se snaží, i když někdy u toho reptá, ale nakonec se nechá ukecat.... :-D je vidět, že se opravdu těší, akorát nemá rád být středem pozornosti jako já, tak nevím jak se trefíme vzájemně na prsteníčky s prstýnkama a jak se pak na obědě nakrmíme ... ha ha ha asi z nás budou mít všichni srandu jo, lucy s tím dárkem pro snachu to jsem opravdu neslyšela, takže nepředpokládám, že bych něco od budoucí tchýně dostala.. katwind - koukám, že je to u vás stejný, ten můj měl taky připravit ty etikety na vínečka a výsledek je takový, že si to musím zítra udělat sama .... no jo to jsou ty polotovary.. 8-) ;-)
Odpovědět
Pistacia, tak to máme stejně. Je fajn vědět, že v tom nejsem sama, že se vdává dalších x fajn holek ve stejný den. ;-) My oba nejsme moc rádi středem pozornosti, takže nervíky budou, to určo. Ale zvládneme to. Musíme. :-) V kolik máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy, já jsem taky ráda, že v tom nejsem "sama", je fajn si o tom popovídat s někým, kdo má stejné zařizování a problémy.. Jasně zvládli to všichni, tak my taky... :-) Obřad máme v 11 a co vy?
Odpovědět
Jéé, my taky v jedenáct. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je náhodička, tak to budeme mít pěkně spolu, to je fajn, aspoň nebudu nervozni v 11 sama ;-)
Odpovědět
:-) Jo, přesně tak. Hned nám bude líp. A kde to máte? Myslím kostel nebo radnice?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme to na zámku, takže ani jedna nabízená varianta a co vy?
Odpovědět
:-) My v kostele, včetně mše. Ale to ještě uvidíme, podle našeho momentálního stavu. ;-) A v jakým okrese?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hm, kostel chtěl ženich taky, ale pak si to rozmyslel, i když jsme teda oba pokřtený, tak v neděli do kostele nechodíme a přijde mi to zvláštní, když nejsme praktikující katolíci, brát se v kostele, ale to je čistě náš názor. Tak jsme se rozhodli pro zámek, je to tam pěkný. Jinak je to okres Rychnov nad Kněžnou a co vy?
Odpovědět
Corsicanka: mnooooo, je videt ze mas dobry vkus :) :) :) ty ubrousky jsou naprosto baaaajo, to plnej souhlas. Ale jooo, dala jsem jmenovky na kazde mistecko a hlavne tam mam mladsiho brachance, co dostal do ruky seznamy hostu, ve kterem aute kdo jede a kde kdo bude sedet...takze organizaci a trapasy typu : " teticko, tady nesedite, seditu naproti u strycka Fandy" nechavam plne na nem a v jeho rezii....vuuuubec, ale opravdu vuuubec si nedelam nadeje, ze tak budou do vecera....ale vymyslela jsem zajimava baviccska hnizda, u kterych by se lidi meli drzet, takze ty tendence budou minimalni.... Corsicanka...no vsak ty mas tyden naskok...tak ti pak dam echo, jak se to (ne)zvladlo , ju? :)
Odpovědět
Lucyy: jinak v sobotu si na tebe vzpomenu kocko :) ja to budu mit pul hodky po tobe :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
snajecka, tak my to budeme mít za sebou a ty před sebou....
Odpovědět
Profilova fotka
luccy, u nás tchýně dárek nedává. rodiče dávají dary jako ostatní hostě ženichovi a nevěstě. Ani jsme neobjednávali děkovací dorty (za syna, za dceru), přijde nám to zbytečné. bude jedna větší nazdobená dorta a dvě menší ovocné na osvěžení. snajecka, k ubrouskům mám i ty čtvercové ubrusy se stejným vzorem. Budeme je dávat na koso přes bílé látkové. Vypadají opravdu parádně. sice jsem chtěla ještě něco jiného od Duni, ale je problém vůbec nějaké sehnat. Ještě jsem se nerozhodla, jak je poskládat (výzdobu si děláme sami). Dívala jsi se na nový katalog na webových stránkách duni? prostě nádhera. doufám, že pak napíšeš dojmy :)
Odpovědět
pistacia : jooo jooo :-) je to sila damy ;-) Ousti se bude lamat v pase....az na radnici nabehne prtava, tlusta ale desne stastna nevesta :) Nejhorsi snad na tom celem aktu je to mnozstvi lidi co ocumuje nevestu, hruuuza :) statecne zakopnu, elegantne se postavim hodim rostacky usmev a poklusem nabehnu pred starostu :) Matrikarka mi otre spocene celo a v tu chvili spustui jecak mistni "zpevacky" :-S no a pak prijde nejhorsi, chytnu v zoufalstvy zachvat smichu a svedci do me ze zadu zacnou kopat at nedelam ostudu....ńo chce to predem poradneho Frťana, minimalne na odvahu a maximalne na ostudu :)
Odpovědět
corsicanka: Jasne ze joooo :) a napisu s hrdosti i to nepovedeneee na cele svatbe :) Katalog jsem si stahovala...proste krasa, opravdu fajne, ja se zamilovala ale naprosto! do svicek s dvojitou stenou a mezi jak se da treba menu vecere nebo obeda na barevnem papire, ktery pak svicka prosviti...kraasneee :) :-. :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda to je popis sobotních událostí, ale já mám pocit, že to takhle dramatický nebude.. všechno zvládneme. :-D No nevím nevím, taky nemám ráda, když mě někdo očumuje, tak to bude asi sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
ze soboty zatím strach vůbec nemám. jediné nervy si dělám z pátku. Jak stihneme všechno vyzvednout a přivézt do restaurace. Ale dobře mi tak. měla jsem výzdobu nechat na restauraci. jenže to bysme hostinu museli mít někde úplně jinde. Tady bysme se dočkali nejspíš jen bílých ubrusů.
Odpovědět
Holky, nestačím vás ani sledovat, jak jste tu dneska čiperné :-) Já přece jen ještě musím simulovat práci ;-) Před chvílí mi volala paní ze zlatnictví, že máme hotové prstýnky, tak je jdu zítra vyzvednout. Už se těším a jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme nechali výzdobu na restauraci, takže doufám, že to bude pěkný, ptali se mě jakou barvu mám svatební kytičky, takže to všechno budou dělat do té barvy jinak ostatní věci si tam vozíme samy a květinovou výzdobu si také děláme samy, takže to snad dobře dopadne, aspoň v to doufám. Taky musíme v pátek připravit do krabiček výslužky, tak to bude veselý. Já jsem tedy taky ještě v práci a ještě zítra tady budu v pátek mám volno, takže zatím taky musím pracovat.... :-|
Odpovědět
Tak my to budem mít kombinované, část výzdoby si dodám, část dodá hotel a hlavně mi jí udělají buď podle fotky nebo nákresu nebo jen podle dohody. Je tam fakt šikovná slečna, která se sama v červenci vdává - tak to bere trochu jako profesionální trénink. :-)
Odpovědět
Cha, mě docela v restauraci dostali, namyslela jsem si svoji dekoracku do zelenkavo smetanove, nakoupila kminky, listky, ubrousky, navrhla ikebany a celou koncepci dekoru. A v restauracce mi oznamili, ze at mam aspon nejake prekvapko, ze udelaji vyzdobu po svem....no letmo jsem se nucene usmala, jako jasnyyy dobrej napad, ale myslim ze me ten usmev prejde, az ty aktivni pipiny nabehnou a totalne prekopou mou dokonalou svatbu. Ale jak rika moje pohodova mamina, pak uz se jen vsemu smej janco, nenech si to zkazit. Tak myslim, ze tuhle jeji pamatnou vetu si v sobotu budu opakovat hodnekrat :) Treba se i zacnu smat :-S :-D
Odpovědět
Cha, mě docela v restauraci dostali, namyslela jsem si svoji dekoracku do zelenkavo smetanove, nakoupila kaminky, listky, ubrousky, navrhla ikebany a celou koncepci dekoru. A v restauracce mi oznamili, ze at mam aspon nejake prekvapko, ze udelaji vyzdobu po svem....no letmo jsem se nucene usmala, jako jasnyyy dobrej napad, ale myslim ze me ten usmev prejde, az ty aktivni pipiny nabehnou a totalne prekopou mou dokonalou svatbu. Ale jak rika moje pohodova mamina, pak uz se jen vsemu smej janco, nenech si to zkazit. Tak myslim, ze tuhle jeji pamatnou vetu si v sobotu budu opakovat hodnekrat :) Treba se i zacnu smat :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je fajn, v té naší restauraci jsou taky šikovní, takže si myslím, že to bude pěkný.
Odpovědět
muzu to posl(r)at jeste jendou? :-D 8-) :-( pajdooon :)
Odpovědět
Profilova fotka
pistacio, no šak to stačí. květinová výzdoba a cukroví rozdělit do krabic. zní to jako prkotina, jenže mám objednané levné gerbery a karafiáty přímo ze skleníku a musíme pro to zajet cca 20kiláků, pak cestou zpátky na zahradu, tam otrhat nějakou zeleň, cukroví nám pečou zase v jiné děnině, ale na opačném konci. koláčky pečou čerstvé už v místě, ale hotové budou nejdřív ve 3... prostě to bude lítání. ještě samozřejmě vyzvednou moje šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
snajecka to potěší :-D no třeba to udělají dle Tvých představ a když ne, tak si vzpomeň na památnou větu Tvojí maminky..... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?