Svadba v dubnu / apríli 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, asi je to předčasné, ale je tu někdo, kdo to má příští duben? Jen bych se chtěla zeptat, s kým bych mohla šílet a připravovat? A dělit se o dojmy, starosti, radosti, atd.... Chci si ,,pokecat" s někým, kdo se na mě nebude divně dívat - jako co šílím? díky za odpověď! Jste fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cosri, no je pravda, že to stačí, protože připavit tolik krabiček a ještě všechno oblítat bude nadlidský výkon :-D ale my jsme holky šikovný, takže to všechno zvládneme. Cukroví nám dělají taky na různých místech, takže se taky najezdíme a restaurace není v našem městě, sice hned vedle, ale i přes to se musí pořád jezdit a jezdit a jezdit...... květiny budu mít hotové až někdy odpoledne, takže doufám, že se bude vše líbit a že vše dopadne tak, jak si představuji.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a co se týče šatů a obleku pro ženicha tak pro to už jedeme ve čtvrtek po práci, takže aspoň že tak.... a to vlastně v pátek jdu ještě na doplnění nehtů, což jsou zase nějaký 2 hodky zabitý, no bude to sranda...
Odpovědět
Profilova fotka
pistacio, za týden už budeš jenom vzpomínat, jak to bylo všechno povedené a krásné ;)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, už v neděli to bude vše jen krásná vzpomínka... ;-)
Odpovědět
pistacia: no koukam ze to je fakt vsude stejne.....vyzvednout saty, davkovat vysluzky, udelat nechty na nohou a rukou, posledni solarko, navezt vsechno na misto kde bude obidek, rano se vcas vzbudit, nacesat chlupy na hlave, zamaskovat ksichtik, foháknout, nahodit usmev a výstrih...........a.......vyrazit do boje :)
Odpovědět
holky, vy jste šikovný a všechno to parádně zmáknete, v pátek večer si dáte nohy navrch a budete sice utahaný, ale vysmátý :-D Teda, já budu mít kytku hotovou až v pátek dopoledne, tak snad to bude v pohodě. Resp., hotová bude ve čtvrtek, ale vyzvednout ji pojede ženich v pátek dopolko.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já se pro dnešek s vám loučím, neboť se mi blíží konec pracovní doby a to sice 4 hodiny a já pomažu na nákup a vařit véču pro budoucího manžu :-D Mějte se krásně a zítra zase tady.... ;-)
Odpovědět
pistacia: pa pa, taky utikam... ;-) :-N
Odpovědět
Pistacia - krásný večer :-D
Odpovědět
Já dneska letím z práce před pátou - jdu na zkoušku účesu - budem barvit, melírovat a česat a čančat - mám s sebou foťák, tak sem - pokud to bude na koukání večer lípnu nějakou fotočku.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, ať ti to dobře dopadne. Taky jdu zítra na melír. o půl paté :-D
Odpovědět
Já budu kášná už dnes, přítel tam pro mě přijede a měl obavu, jestli mě pozná. Ať prý klepu na okýnko auta a volám: "to jsem já, tvá milovaná!" :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
elpo, to mě se stát nemůže. přítel nikdy nepozná, že jsem ostřihaná. to už musí být opravdu markantní rozdíl, prosvětlení si všimne za týden... a když si umyju vlasy a nechám je halabala uschnout, tak mi řekne, že mám dnes nějaké pěkné vlasy :-D
Odpovědět
Corsi - to jsou cleí oni - chlapi - to ten můj ze začátku taky dělal a já špulila pusu, že se mi to nelíbilo, jak je nevšímavý, ale poslední dobou se snaží. Možná je to tou svatbou. :-)
Odpovědět
já se pro denšek loučím, hezký večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se nedá říct, že by byl zrovna nevšímavý. spíš si všímá něčeho jiného, než si všímat má nebo si já myslím, že si všímá :))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny, tak my už jsme zpátky z naši mini svatební cesty, byli jsme ve Dvoře Králové, bylo nádherně... sic jen na jednu noc... ale stálo to za to :-D Jen jedna dost nepříjemná věcička: v pondělí jsem vrátila šatičky, bylo OK a odpoledne mi psala paní že v nich je díra a že ji to mám uhradit a teď po mni chce 4,000,- Tak jak budete šatičky vracet ujistěte se že jsou OK. A ještě jedna věc k samodržícím punčochám... ty silikonové pásky ke mně tak perfektně přilnuly, že jak jsem se z nich vyslíkala, tak jsem po nich měla 2 maxy plyskýře Jinak si ale nenechte ničím zkazit přípravy!!! Pa K.
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem absoblvovala zkoušku účesu, přidala jsem fotečky do alba, tak se mrkněte, jestli od mě neuteče od oltáře :-D Katiz, nedej se, při převzetí žádnou závadu nezjistili, tak nemají nárok. Tu díru tam mohl udělat kdokoli po tobě při zkoušení. Nic neplať, je to jejich problém.
Odpovědět
Profilova fotka
elpo, co ještě nespíš? :)) Účes ti sluší, pěkná barva. na sobě máš svatební šaty? jde vidět jen vršek, ale pěkné :) hledala jsem ještě nějaké písničky na netu, na které bysme mohli tancovat. Některé skladby najít byla fuška. Kočky, jestli si na hostině budete pouštět z CD a ještě hledáte, mám pár želízek: True Colors - Phill Collins /Cindy Lauper Show me heaven - Maria McKee (název možná nic neřekne, ale všichni to znají. je to staré jak jochy a náádherné) Girl, You´ll be a Woman soon - Urge Overkill (z Pulp Fiction) Flipsyde - Angel Find me by your side - Dwyer můžu poslat v mp3 a už jdu radši na kutě
Odpovědět
ahoj holky, po delší odmlce se opět hlásím. Všem novomanželkám dodatečně gratuluju. Doteď mi svatba nějak nedocházela, postupně přichází nervozita a přijde mi, že je o to větší. Retsauraci, kde máme mít hostinu, nám zrekonstruovali, je studenější,ale co se dá dělat. Cukrář se mi neozývá :-( 8-) kravatu pro ženicha nemáme... Čekali jsme na barvu kytky a teď nic nemají. No co když tak nebudeme sladěni a nějaká kravata se vždycky najde ;-) Jinak se mi většina lidí snaží na poslední chvíli něco vnutit a nejvíce remcají ti,co tam vůbec nejdou. Rodinný oběd bude fakt zážitek. Jinak meníčko už máme objednané, výzdobu necháváme na restauraci. Holky držte a nebojte se, ono se zase oteplí
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, tak se hlásím při posledním dni v práci a vůbec se mi teda tady nechce být až do 4, myšlenkama jsem úplně mimo.... :-D Corsi - prosím Tě mohla by jsi mi poslat ty písničky v mp3? Elpo - moc pěkný účes, já byla v sobotu na barvení, stříhání a zkoušce účesu, ale bohužel fotátk jsem sebou neměla, takže nic...
Odpovědět
Dobré ráno holky. Corsi, Pistacia - dík za názor na účes - mě se vždycky uleví, když slyším i od někoho jiného, že je to OK, doma se taky líbil. Ve skutečnosti to budu mít na temeni ještě víc nahoru (budem víc tužit a tupírovat :-) a vzadu víc zvednuté ven. Corsi - ten vršek je od šatů - on je to tedy samostatný korzet a sukně k tomu, ale barevně stejné. Ten korzet je báječný, že ho můžu tahat s sebou a nic se mu nestane - zítra vyrážím lovit boty a kabelku - mám dovču, tak na to bude dost času. Prosím, pošli mi tu mp3 s písničkami. Díky předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Halooooooo holky, jste dnes tady...?
Odpovědět
Holky, mrknětě na předpověď počasí: http://aktualne.centrum.cz/pocasi/ sobotu sice jen16, ale bez deště. Je tam předpověď až do středy.
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem to taky študovala jaký bude počasí, ale na jiné stránce: http://www.e-pocasi.cz/pozitri tady hlásí až 18....
Odpovědět
Pistacia, jsi ještě v práci nebo máš volno a užíváš si poslední dny příprav doma ??
Odpovědět
Profilova fotka
Elpa - účes je super. Fakt moc hezký. Katiz - souhlasím s Elpou, v salonu si to měly zkotrolovat při převzetí. Takhle tam opravdu mohl díru udělat kdokoliv. Jejich blbost, že se na to vykašlaly, kdyžs jim to vracela. Zítřejším a sobotním nevěstinkám přeju hoooooodně štěstí, ať se všechno podaří!!!! Dneska mi kamarádka poradila, že jestli budu mít na svatbě děti, tak ať jim nechám na místě hostiny připravit dětský stoleček, dám tam třeba bublifuky, Jupíky, gumové medvídky, hračky. Děti se zabaví a rodiče jsou rádi, že se na chvíli nemusejí starat. Přijde mi to dobrý nápad, tak hned posílám dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pistacio, dej mi mejla. mám práci, ještě se ozvu
Odpovědět
Profilova fotka
Elpo, já jsem bohužel ještě v práci a budu tady tvrdnout až do 4, ale pak si jedu pro šatičky, takže se moc a moc těším a co Ty?
Odpovědět
Pistacia, já mám ještě týden čas :-), ale zítra mám dovču - budu lítat po nákupech a pak jen PO a ÚT a pak zas volno, tak to snad všechno v pohodě zvládnu. ALe v práci jedu max. na 40% .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?