Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se taky připojím, i když sem asi nepatřím :-) Svatbu plánujeme na 1.5. - květnová diskuze moc neběžím, tak se zařadím k vám :-D Zatím nemáme ještě vůbec nic - svatbu chceme na zámku, tak tam alespoň zavolám, abych věděla, kdy si zamluvit termín a jeslti vůbec 1. 5. budou oddávat...
Odpovědět
verru: ahoj, klidně se přidej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už máte termíny? Já dnes volala do Libochovic, tam mi řekli, že první termín je až na konci května a dřív že určitě nebude. Pak jsem volala do Ploskovic a tam řekli, že 1.5. taky vypisovat nebudou a že jestli na tom trvám, ať si zažádám, ale že mi nikdo neslibuje, že mi to schválejí:-( Zámek tak asi padá:-(
Odpovědět
verru: termín máme vymyšlený a protože nám stačí normální radnice, tak doufám, že s tím problém nebude. Snad ne...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj. no my to budeme mat tiez na urade, uz sme sa aj boli informovat, no povedali nam, ze to je este skoro, ze este ani kalendar na rok 2009 nemaju :-D ze sa mame zastavit niekedy v decembri ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem ještě volala na úřad, tam říkali, že běžně moc obřadů na květen nedávají, ale když se v listopadu připomenu, tak že mi 1.5. vypíší, tak alespoň, že tak - úřad mi zbyl :-D Ale zase na druhou stranu byli moc vstřícní a řekli, že to nemusí být v obřadní síni, ale že v podstatě vyjedou "kamkoliv", tak se asi zkusíme zamyslet nad nějakým pěkný místem venku.
Odpovědět
ahoj holky, já k vám moc nepatřím, protože svatbu plánujeme na rok 2010, ale zatím na duben (na konec dubna) a možná venku - na zahradě penzionu, hostina uvnitř + pak možnost posezení i na terase a pobytu na té zahradě. Dost přemýšlím o počasí, jestli je pravděpodobné, že bude teplo. Došli jsme s přítelem k názoru, že na konci dubna už snad bude, ale mně teď došlo, že jsme řešili hlavně teplotu přes den. Ale co večer? To bývá v dubnu ještě dost kosa, ne? :-S Jako že možnost venkovního posezení by nám byla k ničemu a lidi si půjdou ven akorát zakouřit .. co si myslíte? Já si teď nějak vůbec nemůžu uvědomit, jaké je v dubnu večer počasí (ale teplo asi moc ne :-( ) Duben se mi pro svatbu moc líbí, ale teď nevím .. času máme ještě dost, ale nikdy není moc brzo řešit tyhle věci :-) Přítel říká, že to bral tak, že lidi budou mít možnost se jen tak projít, že jestli chci nějaké vysedávání venku, tak to musíme mít svatbu až někdy v červenci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,taky plánujeme svatbu na duben 2009 ,ale ještě nevíme datum,páč jsme nebyly na radnici.Odkud jste?Já z pardubic
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vypadá, že nám ta svatba před velikonocema nakonec fakt projde, takže konečně jsme se pohnuli z místa a máme nějaké to info. Ale to naše zařízení stavby je zase o 14 dní odloženo, geodet nemá čas :-(
Odpovědět
Ahoj, já jsem takový blázen:-) Plánuji svatbu na 24.4.2009, i když to bude jen malá svatbička tak už teď začínám schánět prstýnky, šaty apod. V září jdu zamluvit termín apod.Ľeoší obíhat vše teď když je teplo a krásně než se pak někde brouzdat ve sněhu a v zimě.
Odpovědět
petra.veverkova: v klidu, já mám šaty doma už 4 měsíce... ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se k vám konečně přidávám :-) Svatba je naplánovaná na 4.4.2009. Bála jsem se, že bude na zámku už plno, tak jsem tam volala tenhle týden, ale mohla jsem si vybrat i hodinu, není tam na ten den zatim nikdo. Kdyby to tak i zůstalo :-D Jinak jsem si i předběžně zamluvila svat.fotografa, jelikož jsou v Plzni hodně žádaní. Tak už to mam taky potvrzené, že čas mají. S přípravami jsem chtěla začít až v září, ale radši začínám dávat vše potřebné dohromady už pomalu teď. Včera jsme se byli podívat i na nějaké snubáčky, ale ty ceny teda :-N Rozmýšlíme se mezi bílým zlatem a chirurg.ocelí :-) Co plánujete vy za prstýnky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte. no tak my mame uz zajednanu salu, fotografa, video a dj-a. Neponahlala by som sa tak, ale kedze zijem v zahranici, vybavovat mozem vzdy len pocas tych par dni, co som na svk
Odpovědět
ahoj holky, já už bych datum taky nejraději zamluvila, ale nemůžu, u nás to jde jen 3 měsíce předem 8-( No snad to bude bez problémů... Prstýnky jsme původně chtěli z ocele, ale potom, co jsme 1 rok nosili ocelové prstýnky, tak už je nechceme, poškrábaný jsou stejně a navíc nám byly na prstě nepříjemný. Přítel z nich měl otlačky (a to mu byl trochu volný) a mě párkrát škrábl :-p Takže budeme mít zlatý, kombinací bílého a žlutého
Odpovědět
Profilova fotka
já u prstýnků pořád váhám. u každého mám pro a proti. raději bych měla prstýnky z bílého zlata, protože ta ocel mi přijde hrozně silná na prstě. ale zase se prý víc odře to zlato a dávat přes 10 tis. za něco, co bude skoro stejně odřené jako stříbro se mi moc nechce :-N zatím jsme byli jen ve 2 zlatnictvích, tak jsem zvědavá, jak nám poradí v dalších klenotech.
Odpovědět
mě ta cena taky nenadchla, ale na druhou stranu, je to jedna z mála věcí, která ti už zůstane na pořád, tak proč na ní šetřit. Šaty jsou taky šíleně drahá záležitost a to jsou jen na jeden den. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to určitě, ale když mi ve zlatnictví řeknou, že ocel vydrží déle než zlato, které je několika násobně dražší :-N tak pak váhám, pro co se rozhodnout.
Odpovědět
to jo, to věřím ;-) Nás ocel nepřesvědčila, tak to máme jednoduchý. Jen teď dát dohromady ty peníze na zlatý prstýnky, to už je ta horší část :-|
Odpovědět
my budeme mít zlaté prstýnky, kombinaci minimálně dvou barev, zatím ale vedou trojbarevné se třemi kamínky, co mám v albu, budou ale asi jenom s jedním kamínkem, ale větším a pokud to bude možné, tak s brilianty (chceme oba stejné prstýnky) navíc jsem úplně náhodou zjistila, že snubní prsten je jedna z mála věcí, které nemůže zabavit exekutor, takže je to opravdu dobrá investice... ;-) :-) :-D
Odpovědět
nat: který prstýnek to je? Já tam nějak nevidím trojbarevné se 3 kamínkama =-)
Odpovědět
nat: ještě jedna věc, píšeš v albu, že nemáš s matem dobré zkušenosti, v jakém smyslu? Prstýnky co máme vybrané jsou v matu, tak nevím jestli je tak nechat nebo udělat lesklý
Odpovědět
beth: tyhle, ta červená je špatně vidět, je tenká uprostřed http://www.beremese.cz/album/view.php... no a prstýnky s matem máme zásnubní (v albu na fotce na rukách), ale za půl roku se nám mat oleštil, půjdeme to reklamovat. Když jsem se ale ptala na snubní, tak jsem byla v jiném zlatnictví a paní mi říkala, že jejich mat se neoleští, že je dělaný laserem...
Odpovědět
nat: tak to abych se pak taky zeptala jak ten mat dělají. Mně se lesk líbí, ale zase ten prstýnek se nám líbí tak jak je. Tak ještě uvidíme co bude lepší. Nerada bych měla prstýnek co za pár měsíců bude vypadat úplně jinak. :-| Tak ten prstýnek není vůbec poznat, že tam má ještě jinou bravu, není to škoda? Že je to tak uzounký? :-N
Odpovědět
beth: ony ty fotky docela klamou, viděla jsem ten prstýnek nejprve v reálu a pak ho našla na netu (na rozdíl od těch ostatních) líbí se mi, když tam jsou všechny barvy, dá se k tomu pak nosit i žluté i bílé a tím, že té červené je tam míň, ale je tam, tak to není jako cirkus... nám se prostě líbí :-) Netušila jsem vůbec, že se mat vůbec může oleštit... dokud se nám to nestalo...
Odpovědět
nat: v reálu je to zase jiné, to věřím. :-) Kamarádka má snubák v kombinaci červeného a bílého zlata a vypadá to moc pěkně, ale to mít nemůžeme, protože mám prstýnky ze žlutého zlata a už bych vypadala fakt jak od cirkusu :-D Ale moc by se mi ta kombinace líbila x-)
Odpovědět
beth: mně se právě líbí nejvíc bílé zlato, ale sluší mi žluté a zásnubáky máme z červeného. A barevné kombinace se mi nejen líbí, ale jsou i praktické. Moc se nám líbí i ty žlutobílé prstýnky, co mám v albu, ale neladí právě ani trochu s červeným zásnubákem... Když jsou všechny tři barvy ve stejném poměru, tak to není ono, tenhle prstýnek je právě super, že ta červená to projasní, ale je jí málo, takže neřve ;-) :-) A nemusela bych řešit, že nemůžu nosit stříbrnej náramek, protože mi barevně neladí... ;-)
Odpovědět
nat: budete nosit i ty zásnubí po svatbě?
Odpovědět
beth: jo :-) já určitě a Alešek velice pravděpodobně taky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Ráda se k vám přidám :-) Svatbu budeme mít 25.4.2009 ;-)
Odpovědět
Ahoj jersey :-) Vítám Tě mezi námi, tak nám o vás něco prozraď. A k chystané svatbě. Máte už něco? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?