Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Ahoj Natrix :) Mám už jisté představy - co se týká výzdoby atd. Svatbu budeme mít v kostele a já stále hledám nějakou hezkou meldoii,která mě doprovodí až k oltáři a pořád nemůžu na nic přijít :-( Líbí se mi od Joe Cocker -You are so beautiful,ale nevím,jestli to na varhany bude znít dobře.A tak mě napadly housle,ale nevím nevím. A co ty? Máš už něco? ;-)
Odpovědět
jer: já už toho mám docela dost... ;-) :-D šaty, boty, košili, kravatu, oblek pro muže, věci ny výzdobu, vybrané místo na obřad a hostinu, zamluvená fotografka... Čekají mě státnice, takže přípravama na svatbu se odreagovávám... a taky je to lepší pro rodinnou kasu, tohle postupné nakupování... To abyses nevyděsila, máš spoooustu času... :-) Máš představu barvy svatby?
Odpovědět
Určitě bude světlejší:) Chci mít žluté tulipány ve vázách :-) Obřad budeš mít na radnice nebo v kostele? Já chci taky začít s postupným nakupováním,především výzdoby a tak.Šaty už máš zamluvené???
Odpovědět
Šaty mám koupené. :-) Obřad bude v kostele. Jdu si prohlídnout Tvoje album. :-)
Odpovědět
Jé, Ty tam ještě skoro nic nemáš... :-( :-D
Odpovědět
Už na tom pracuju ;-) Za chviličku se podívej :)
Odpovědět
Tak se teda nepodíváš ;-( Jsem v práci a obrázky mám uložené v jiném formátu,než se tady podporuje.Tak to zkusím potom doma:)
Odpovědět
Škoda, ale nevadí, já vydržím... :-) jestli se chceš kouknout na moje šaty, tak pošli maila do IP a pošlu Ti fotky :-) Moje momentální aktuální téma je závoj... nevím, jaký... ten, co mám je dokonalý, jen kdyby měl o 10 cm víc... :-(
Odpovědět
Jo no,ono se to nezdá,ale ten závoj bude taky problém :-(
Odpovědět
Na to by zase bylo potřeba vědět účes ... chci polorozpuštěné, nebo rozpuštěné vlasy, možná nějaké živé kvítko, ale závoj taky chci...
Odpovědět
Natrix - Máš opravdu nádherné šaty! Moc ti sluší !!! Já uvažuju o rožpuštěných vlasech s nějakou hezkou korunkou a nevím,jak k tomu bude závoj vypadat :-( A myslíš kytičku propletenou vlasy nebo jen květ?
Odpovědět
jer: děkuji :-) já taky chtěla korunku, ale závoj chci víc a asi i ty živé květy, tak korunka asi nebude, možná pár perliček do vlasů...
Odpovědět
Článek se načítá
Natrix - a nějaký náhrdelník budeš mít? :-)
Odpovědět
jersey: nevím, moc se mi nelíbí ty různé štrasy, navíc spíš než stříbro mi sluší zlato, takže jsem spíš přemýšlela jen nad řetízkem s křížkem, nebo madonou, nebo tak něco...
Odpovědět
Natrix - já chci šaty taky bez ramínek a nechci žádné výrazné šperky :-) a co popůlnoční šaty? =-) já nevím,jestli jsou vůbec třeba...
Odpovědět
jersey: mám dlouhou vlečku, takže budu mít v záloze šatky na převlečení, koupila jsem si teď takové letní, bílé s barevnými květy, princesového střihu, po kolena, moc hezké, ale speciálně popůlnočky si kupovat nebudu... navíc si nemyslím, že bychom to táhli nějak přes půlnoc, máme hodně starších příbuzných, nebo naopak rodiny s dětmi... co Ty? Kolik vlastně plánujete lidí?
Odpovědět
No právě máme spíš rodiny s dětmi. Celkově počítáme kolem 60,ale z větší části to budou hosté ode mě.Taky si nemyslím,že bychom to táhli nějak do rána ;-) A kolik lidí budete mít vy? :-)
Odpovědět
jersey: koukám, že máme hodně společného, to se bude hezky plánovat :-) Budeme zvát asi 65 - 70 lidí, ale už teď vím, že 4 nepřijdou... a taky většina ode mě.. Budete mít jiný počet na oběd a pak na večer, nebo stejný? A co hudba? Bude živá?
Odpovědět
No my budeme mít stejný počet na oběd i večeři. v podstatě jsou všichni rodina a nebudeme to nijak komplikovat. jak to máte vy? =-) Hudba bude živá - známý hrává na oslavách,párkrát jsem ho slyšela,ale nevím nevím.Bude se to prokládám naší oblíbenou hudbou:) Jak to máš ty? ;-)
Odpovědět
jer: taky stejný počet na oběd i večeři, pro kamarády uděláme prasátko na zahradě :-) na hostině bude hlavně rodina :-) Hudbu chceme taky živou, ale ještě nemáme vybranou, mám tip asi na 3, ale slyšela jsem z nich zatím jen jednu a je docela drahá... po státnicích je obejdeme a vybereme. Máš nějakou představu o šatech?
Odpovědět
No mám - tady do alba mi to zatím nejde dát,tak je pošlu na mail jo? :-)
Odpovědět
jer: ty první dvoje jsou nádherné, u posledních se mi líbí hlavně barva, jakou chceš barvu šatků?
Odpovědět
Děkuju :) Já chci šampaň nebo klasicky bílé :-) Je to těžké :-. A co budete mít k obědu?
Odpovědět
jer: asi klasiku, šunkovou rolku s křenem, knedlíčkovou polívku a svíčkovou, všechno jsou to naše oblíbený jídla ;-) :-) a večer bude rautík, co Vy?
Odpovědět
No my budeme bez předrkmu asi,knedlíčkovou taky a asi vepřo knedlo zelo nebo svíčkovou. Ještě před raut by chtěla maminka dát nějakou kuřecí kapsu a potom by byl raut :-)
Odpovědět
jer: no já taky chtěla večeři a až potom raut, ale i v restauraci mi doporučili, abychom vybrali třeba tři jídla, ze kterých si budou moct dát večeři a objedńal by si to jen ten, kdo by chtěl... no a raut, ale to nebudou jen sýry a šunky, ale různé ty plněné kapsy a tak, aby prostě hosté měli pocit, že je to výjimečná událost a ne, že šunku si normálně dají doma... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hledala jsem Vás a koukam, že se tu nic dlouho nedělo. koukám, že u Vás jsou přípravy v plném proudu, to podle přítele je na všechno brzo. ale z vlastní iniciativy už mám zamluvený místo na obřad a fofografa. jinak nic =-) příští týden se chystám obejít šatičky pro mě, tak jsem zvědavá, jestli mi nevyhodí, že jdu moc brzo. teď se rozmýšlím nad barvou svatby, přemýšlím o světle zelené nebo meruňkové, tak nevím, jakou vybrat :-N natrix: jak dopadli státnice? já jsem je teď dělala na konci srpna a konečně už mám klid a můžu se plně vložit do příprav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se přidávám k dubnovým nevěstám :-N, doufám, že nevadí... A jak tak koukám, už toho máte tolik zařízeného, a já téměř nic, prý je na vše dost času... Navíc ještě do toho píšu DP :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda ,tak se k Vám taky přidávám,datm už máme vymyšlený,ale na matrice budou až začátkem listopadu Jinak s přítelem už vybíráme oznámka,ale je to docela problém,jsme dost vybíraví : ))Za dva týdne se jdu s mamkou a se svědkyní mrknou po nějakých šatech,mám dost času,takže můžu vybírat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak se k Vám moc ráda přidávám taky máme naplanovanou svatbu na 25.4.2009 prozatím máme zamluvenou restauraci a kostel,nějak nevim kde začít jak jste na tom vy? :-N x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?