Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji. No co se týká svatby a vše kolem. Koukala jsem i na polštářky pod prstýnky to jsem také nevěděla že se to používá, pořád někam koukám na nějaké inspirace. Asi si musím koupit podvaze že, musím mít s modrou barvou a nebo je to jedno? Jinak my budeme mít asi 25 lidí
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě se zeptám když bych si chtěla koupit podprsenku pod šaty tak jaká je lepší jestli korzetového tipu a nebo multifunkční zde je i na ní odkaz: http://www.venive.cz/?p=productsMore&...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: s tím podvazkem - je to taková tradice a spousta holek s tím řeší i něco modrého na svatbu(také tradice), ale jinak ho můžeš mít v jakékoliv barvě a třeba si někam našít modrý korálek. A co se týká podprsenky, tak já mám podobnou, jako jsi dával odkaz (stejná značka, ale jiný typ), mám ji v albu a pod ty moje šatky je super. Jde o to jaký budeš mít výstřih u šatů, v hlubokém výstřihu by ta co mám já byla vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
marsse: já bych ti spíš doporučila podprsenku balkonovou - přímo pod korzet..
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka: jj s tím podvaskem máš pravdu... spousta holek volí modrý ... já to ještě neřešila..
Odpovědět
Profilova fotka
Já už ho mám doma dlouho a pak jsem ještě jako dárek dostala růžový, ale ten asi nevyužiju.
Odpovědět
Profilova fotka
HOLKY CO SI NECHÁTE ZAHRÁT PRO PŘÍCHOD DO OBŘADNÍ SÍNĚ....?????
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my si můžeme vybrat pouze z nabídky úřadu, tak že zatím ještě nevím, ale bude to nějaký klasický pochod.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to už jsme také řešili asi klasiku musíme se ještě pořádně domluvit. Dostali jsme na výběr a máme si vybrat 4 melodie 2 klasika a 2 moderní. Jinak děkuji za odpovědi, ten podvazek si teda pořídím bílo modrý... :-) a s tou podprsenkou ještě kouknu a popřípadě si koupím obě.
Odpovědět
Profilova fotka
NO MY JSME DOSTALI ASI 100 MELODII ALE NEVÍM CO...
Odpovědět
eimmy: já dostala smetanovo - modrý podvazek od kamarádky (mám smetanové šaty) marsse: podprsenku bych volila podle šatů, já si třeba koupila prádlový korzet ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
eimmy: my budem mít cca 70 lidí UFF Dnes jsme byli objednat dorty. A miláček si dnes koupil oblek v OP Prostějov - světlý, béžový, za 2500,- Kc, SUPER :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rurunka: koukala jsem na Tvé fotoalbum a musím říct že je opravdu krásné. Myslím že je unosím i tak
Odpovědět
Profilova fotka
natrix: já si musím nějak koupit ale asi taky zůstanu u klasiky.. modrý
Odpovědět
Profilova fotka
evita: nooo tak to bude velká svatba... jejda....
Odpovědět
Profilova fotka
marrsee: děkuju ;-)
Odpovědět
Já budu mít také podprsenku bez ramínek a nechala jsem si uvnitř šatů našít poutka, do kterých provleču podprsenku, aby mi nebyla nahoře vidět nad šatama. Je to docela šikovné ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak já jdu zítra omrknout znova jedny šatičky, co se mi moc líbí (a tentokrát s sebou beru jinou kamarádku na zhodnocení), takže pokud to všechno půjde dobře, rovnou si je zamluvím. Juchů. A dneska jsem si celý den hrála s grafickým prográmkem a zkouším nejrůznější oznamka, je to legrace.
Odpovědět
evavor: taky mám v plánu nechat na šatech udělat drobné úpravy - paní v salonu mi teda říkala, že by to bylo asi druky, ale taky přidělané k šatům (korzet) aby nevykoukl.. ale moje noční můra je, jak jsem někde viděla foto nevěsty, zvedala ruce, házela kytici nebo co a šaty povolily a ona byla do pasu nahá... tak toho se děsím, aby se mi nestalo... i proto korzetek, když spadnou šaty, ten by ,ěl zůstat ;-) :-) =-) :-N :-D eimmy: my zveme 72 lidí (s náma 74), kolik dorazí netuším, myslela jsem 50-60, ale vypadá to spíš tak na 65... :-N :-D
Odpovědět
natrix: Tohle je moje noční můra, ale nedá s tím moc dělat, nemám nahoře do šatů co dát :-D. Jediné, co mě uklidňuje je, že mám uvnitř šněrování jak na korzetu a teprve potom zip, tak by to snad mělo držet. To je prostě strašné :-(. Kolik nám dorazí lidí taky nevím, zveme snad celou armádu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
natrix, evavor též mě děsí, že by mi šatky spadly - proto budou šaty na ramínka:-D holt mi to nemá na čem držet hudbu u nás vybírá ženich - no ještě nezačal, ostatně není ani žádná hudba domluvená, takže si asi nachystám CD i na tohle
Odpovědět
No mi v práci vyhrožujou, že si pronajmou autobus a přijedou se všichni podívat. Jenže já se bojím, že do obřadní síně nenacpu ani svatebčany, co pak s náma jdou na hostinu :-D
Odpovědět
Svatební síň, to bude taky legrace, salla terena v Buchlovicích není nafukovací :-D. Počítám s tím, že kamarádi dorazí až večer :-p a bojím se toho, aby po obřadu nevyvedli nějakou koninu, jsou toho schopní :-D. Zakázala jsem všechny tradice, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No my asi budem zařizovat autobus na odvoz svatebčanů od nevěsty do kostela a z kostela do restaurace (13km), nevíte holky,kolik takové půjčení autobusu může stát????? 8-)
Odpovědět
evavor: my to máme v kostele, tam je místa dost ;-) :-) jinak můj drahý je hasič, a to jak profi, tak dobrovolný (u jiné jednotky) takže kluci hasiči na 100% něco vymyslí a dojedou s autama a něco bude a bude jich určitě spousta... nejhorší je, že nevím, jak dlouhý čas jim mám vyhradit v časovém plánu ]-( :-p :-( :-D evita: kamarádka ze Slovenska se vdávala před rokem, taky měli bus, taky jen kousek, ale jak daleko přesně nevím, myslím, že do 20 km určitě a platili 600 Kč... ještě se můžu zeptat na aktuální cenu mikrobusu pro porovnání...
Odpovědět
Profilova fotka
já se obávám ženichova svědka - ten určitě něco vymyslí:-D na svatbě přátel objednal koně pro únos nevěsty:-D jen z toho byl málem malér, nevěsta měla hodně drahé hedvábné šaty jako z 30. let a pravila, že jestli ji unesou, tak se zase hned rozvede:-D no tak se aspoň u koňů fotili;-)
Odpovědět
evita: aktuální info ze středečního pronájmu mikrobusu: 15 Kč/km, ale minimálně 3000 Kč ta suma musí udělat, takže i kdyby to kilometrově bylo míň, tak prostě pod 3000 by to nedělali... záleží určitě na místě a na dopravci, možná, že to bylo pro firmu, tak se snažili z toho dost vytřískat... tož tak...
Odpovědět
Můj nastávající je fotbalový trenér, takže je vám asi jasné, jakou z toho mám hrůzu :-D :-D :-D. Původní nápad byla svatba přímo na hřišti před zápasem (hosté na VIP tribuně!!!), tak si to dovedete představit (musela jsem mu to zatrhnout, alespoň jeden den nechci o fotbalu ani slyšet :-D). 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nat: díky moc!!!! zavolam si v pondelí na mistni CSAD a zeptam se :-) DIKY!
Odpovědět
Profilova fotka
evavor taky jsem drahé půlce rozmlouvala svatbu v jeho kanclu:-D a v paternosteru taky:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?