Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
To je blbý... snoubencovu amminku ani nechceme finančně zapojovat, protože je sama a plat má minimální, navíc z něho neustále něco nakupuje skorošvagrovým dětem... Takže to bude hlavně na našich, v nejhorším si půjčíme a budeme doufat, že to splatíme ze svatebních darů... hmotné dary nepotřebujeme, naštěstí...
Odpovědět
ahojí holky, natri: jak dopadla zkouska? jinak my si svatbu platime sami, oba studujeme, oba nějaké penízky vyděláváme, není to moc, ale jakříká natri, dá sekupovat postupně a levnější...
Odpovědět
cir: za A! a dokonce jsem získala i certifikát osvědčení senzorického hodnotitele jakosti :-) Máš trvalé zaměstnání a studuješ dálkově, nebo denně?
Odpovědět
Už jsem si vzpoměla, studuješ dálkově, to se pak dá. Bohužel náš obor má jen denní studium... :-( Ale stejně jste dobří, že to zvládnete zaplatit...
Odpovědět
natri: certifikát mám taky:) mam par semiku na chemii potravin, tak se mi to podarilo ziskat. predchazela tomu zkouska z HAACP, ale dneska to vůbec nevyužívám ani nevimkde to mam :-| jj dalkove, jinak pracuji jako personalistka.... holky uz mate vymysleny prvni tanec? Ja se snazim snoubecnce dokopat do hrisneho tance, aleasi to neklapen.... ale tohlo by mohlo... http://www.youtube.com/watch?v=QujA8Y...
Odpovědět
hříšnej tanec miluju, i jako film, ale asi budu ráda, když drahého dokopu do tanečních, aby uměl apsoň šlapat zelí... :-|
Odpovědět
my byli v tanecnich kazdy zvlast na stredni skole, pak letos spolu v tanecnich pro dospelaky, ale tam jsme to po par lekcich vzdali, pani vedouci mi pekne lezla na nervy...MNo nejak uz to spolu zvladneme.... heh, treba prijemne prekvapi a bude z nej gentleman a tanecnik jak ma byt:)
Odpovědět
já byla i v pokračovacích tanečních, ale drahý se na ně vykašlal... a já mu řekla, že když se nenaučí tančit, tak si ho nevezmu... ;-) :-)
Odpovědět
Ahojky. Taky plánuji svatbu na den 25.4.2009 a vůbec si nepřipadám jako blázen, když se o to starám tak brzy 8-) . Jsem zvědavá, zda se mé plány uskuteční či nikoli :-o .
Odpovědět
ahoj hajenko, top je super, taky jsem z Ovy a máme to 25.4.:), tak aspoň budu mít někoho s kým to můžu probírat:) Jasně, že se tvé plány uskutečním, pokud člověk něco chce, tak to dostane, jen se nenech zdeptat kecama ostatních, které zákonitě příjdou.... natri: já letos řeklamilému, že pokudmi nepostaví máju, že si ho nevemu...a ejhle, mája je na zahradě od 1.máje :-D asi to, že si je nevememe, je silná výhružka :-p
Odpovědět
asi by nás nežádali o ruce (případně o jiné části těla s vtipnými prupovídkami...) kdyby nás nechtěli... ;-) :-D
Odpovědět
milá Cirrusso :). Kecy ostatních mě už deptat začínají.... Například co se týče šatů... Chtěla bych jinou barvu než bílou. Respektive vínově červené :-D . Ale budou to muset překousnout ;-) . Toho se vzdát nechci. No, ale pokud nebudeme mít dostatek financí, tak mi přeci jen nezbyde asi nic jiného. Ale snad to dopadne, tak jak chci. A kdepak plánuješ svatbu? Máš už něco vyhlídnutého ? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
hajenka: mě vadí zase spíš kecy typu:,, a to už nakupuješ na svatbu, když ji máš až za rok? To jsi divná, ne?" atp. Celé vínové? Máš nějaký obrázek? A už jsi zasnoubená?
Odpovědět
Milá Natrix :) . Jo, to taky slýchávám :-| . Furt koukám na net, vymýšlím, plánuji - a pro ostatní jsem divná :-D . Ale tady se cítím jako mezi svými ;-) . Zasnoubená jsem již přes dva roky. Co se týče šatů, zkusím je tady nějak přenést 8-) . Nejsem v tom moc učená :-o .
Odpovědět
já právě teď mám trochu času, pak musím napsat bakalářku, učit se na státnice... takže pak se tomu budu moct věnovat až na podzim a svatbu chceme 25.4., takže sbírám inspiraci a rady, stahuji obrázky, občas něco koupíme na výzdobu... navíc je to podstatně příznivější finančně, kupovat takhle postupně. ;-)
Odpovědět
V tom s Tebou plně souhlasím. Máš recht, když člověk kupuje věci postupně, aspoň se ti nepřetočí panenky :-D . A ten datum je naprosto nádherné, jelikož ho mám taky vybrané :-) .
Odpovědět
já vím, máme ho tady všechny tři :-) A proč jste vybrali zrovna tohle datum?
Odpovědět
jako tři i s cirrusou
Odpovědět
Myslím, že už jste to tady vysvětlovaly a já jsem jen přikyvovala :-) . Dříve je zima, a později je pro nás moc horko :-) . Takže vyhrála poslední dubnová sobota v měsíci. Kdyby náhodou nevyšlo toto datum, tak květen. Ale už jsem volala do obřadní síně a neměl by být problém. Jen se divila, že volám tak brzo :-| . Zase trochu exot :-D .
Odpovědět
já jen, jestli třeba k tomu datu namáte nějakou významnou událost, ajko třeba seznámení, zasnoubení nebo tak. Kdyby bylo tak jak tento víkend (toho 25.4.2009) to by byla paráda. :-)
Odpovědět
haslim se po delsi dobe - ted boxuji se skolou, tak nestiham... hajenko, vem si saty jake ty chces, je to precitva svatba...ja taky nebudu mit asi bile, ale kremove a kecy uz jsem hodila za hlavu...Jinak my to mame v kostele ve Stare Bele....jsme oba odsud, tak to byla jasna volba...uz jsem byla v salonu se juknout na saty v Parisu v centru a uplne super.....doporucuji...
Odpovědět
cir: zápočty, zkouškové, že? Taky teď nějak vůbec nestíhám. A za dva měsíce mám odevzdat bakalářku, mám 3 strany a poteřbuju 30! :-|
Odpovědět
natri: jeste ze ja mam na ni jeste tak pul roku cas.....jinak ty zkousky jsou des a hruza - mam v to mzmatky a nic jineho ted nestiham:(
Odpovědět
Hoky :-) , já zkoušky nemám, patřím mezi pracující lid :-D . Dnes mi odepsali o ceně mých vysněných svatebních šatů.... No, a musím se smát, plakat se mi nechce ;-) . Suma 15.000 kč je pro mne naprosto šílená za půjčení šatů, takže budu muset vyhrát ve Sportce :-) . Ještě mi chybí jeden svatební salón a pokud i tam budou šaty za nerozumnou cenu ]-( , tak se budu vdávat v teplákách :-D .
Odpovědět
cir: zítra mám zápočet z genetiky a je to mazec. :-( hajenka: a jsou to některé, co máš v albu? To bych za půjčení nedala, ale já jsem vzácný případ, mám koupené nové a vlastní za 6 tisíc... a krásné...
Odpovědět
hajenka: a kde si se ptala? Ja zatim sehnala za 9000 z toho Parisu, ale nakonec to mozna budu resit asi jinak....Ukaz foto, jsme zvedave:) A jinak, ja taky pracuji, studuji dalkove.... natri: jak dopadl, povidej....jinak ja jsem ted z toho uplne odvarena, nestiham skolu, natoz praci, cela svatba ted musela jit do ustrani, vratim se k oraganizaci az po zkouskach...nechci videt ty statnice...zitra jdu konzultovat bakalarku, uplne se desim, ze to po me bude chtit jeste ted ve zkouskovem...uff, nemame to ale lehke, ze?:)
Odpovědět
cir: zápočet mám ! :-) bakalářku nemám ským konzultovat, vedoucí práce je zase měsíc pryč... ]-( 19.5. a 28.5. mám ještě zkoušky, snad je udělám napoprvé, pak plnou parou do psaní bakalářky, organizace se taky bude muset odložit... :-(
Odpovědět
natri: sikula gratuluji....ja ted prisla z te konzultace a jsem z toho hotova, v zari bych mela odevzdat predbeznou verzi a ja nemam ani podklady a presne rozvrzene co a jak....supa...No a dneska me cekaji jeste dva zapocty, jeden v 10: 00 a druhy nekdy ve tri, tak jsem zvedava jak se povede, protoze abych se priznala, tak jsem se na to zatim vubec neucila....
Odpovědět
cir: držím palečky, taky nemám podklady pro Bc, jen hrubou kostru v hlavě... a za dva měsíce ji musím odevzdat... :-S
Odpovědět
Ty šaty za "rozumnou cenu" mám v albumu 8-) . Kolem této úžasné ceny se pohybují všechny šaty kromě prvních. Tož se jukněte ;-) . Ale jsou stejně překrááásné :-( .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?