Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
ty jo ty ses uz tak daleko!!! Ja jeste saty ani nemam poradne vybrane, natoz koupene...zavoj taky ne...mam jenom diadem,boty, podvazek, nakupuji nejake alko (to se nezkazi a vecer si vse organizujeme vlastnima silama)....
Odpovědět
ach jo, zase to neprislo.... ten seznam je nanic....
Odpovědět
jenže já to měla naopak, ještě jsem se nechystala vdávat, byli jsme ale zasnoubení... chtěli jsme vymyslet termín po mém bakaláři do roka (takže letos v září bychom se asi do roka vzali) jenže já pak šla do toho obchodu... šaty nové, dorazily den předtím a já nechtěla půjčené, nebo ,,po někom", neměli ani cenu, apní volala šéfovi, ten řekl, že jsou az 7 tisíc, ale když si je vezmeme hned, tak za 6... Takže jsem volala snoubenci: Mám na sobě svatební šaty, mám si je koupit? A měli tam i ten závoj, jediný smetanový, za 200 Kč, neber to. :-) Až pak jsme teda vybírali datum svatby. Se svatebníma šatama ve skříni... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D wow, mno takhle se nenapadne naznacuje, ze uz si zrala na svadbu....:)
Odpovědět
zkusila jsem to poslat znova, došlo? No on by se ženil klidně hned, já chtěla počkat... chtěli jsme datum vymyslet na podzim, tak jsme ho vymysleli o půl roku dřív... :-) :-D
Odpovědět
zatim nic:( jj my taky, puvodni datum bylo 26.9.09....nakonec jsme to o 5 mesicu posunuli...v albicku mi zustalo jeste oznaceni "1. datum svatby" :-p
Odpovědět
seznam to je fakt něco... ]-(
Odpovědět
sand to dojde aspon se zpozdenim... a uz to mate nejak vymysleno s bydlenim?
Odpovědět
máme :-) moji rodiče asi před dvěma lety koupili barák, rekonstruujeme, oni jsou v přízemí a já se sestrou máme první patro - jsou tam 3 pokoje, malá kuchyňka, koupelna, záchod... prostě samostatný byt a taky máme půdu, tam jsme si původně chtěli udělat byt, ale ségra pak řekla, že si můžeme zařídit ten byt v 1. patře ( má tam jen pokoj) protože její přítel si koupil byt, který spolu zařizují... Co Vy?
Odpovědět
Poslala jsem to už asi 3x ...
Odpovědět
mno u nas jeste nic neni jisto, bude az v cervnu....ale jedno je jiste - barak...bud se pujde do hotoveho (neco podobneho jako vy) nebo se bude stavet....ale uz jsem to jednou zakrikla, pac jsem o tom mluvila nahlas a apk prisly komplikace, tak ted az do cervna mlcim, az to bude jiste, urco se pochlubim....
Odpovědět
já studuju, ale bydleli jsme v centru Brna, v bytě a hypotéka nás stojí jen o 2 tisíce měsíčně víc, než nájem a platíme to na vlastní... je tu prostor na 3 samostatné byty, máme zahradu (400 m2) pro pejsky... ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
pořád to nedošlo?
Odpovědět
natri:v kterecasti to ted mate?Ja kdyz jsem bydlela v Brne, tak jsem puvodne bydlela v Malomericich v nizke zastavbe, ale tam to bylo nic moc, tak jsem se prestahovala do Reckovic do RD. A tam to bylo fakt super, klid, dobre spoje (1 jezdila dost casto), takova uz skoro vesnice.... porad nic..seznam je dneska dost pomaly, mozna to dojde jeste zpetne....
Odpovědět
V Tuřanech, u letiště... :-D
Odpovědět
jj vlastnejsme se o tom bavili...ze jsme byli skoro sousedky, kdyz jsem pak byla ve Slatine....jj Brno je uzasne moc se mi styska... to mas ted blizko na majales, ne? je v Turanech?
Odpovědět
abych byla upřímná, tak nevím... dojíždím do Lednice, takže spoustu času trávím pendlováním...
Odpovědět
ses na Mendlovce? tam, je architektura ne?
Odpovědět
jo, jo, ale já jsem na oboru Jakost rostůlinných potravinových zdrojů, zítra ráno mám zkoušku, měla bych se učit... Ta studuješ? Co? Kolik Ti vlastně je? A příteli?
Odpovědět
jj studuju, ale dalkove...jsem ve2.rocniku na bakalari na ekonomce, obor Pravo podnikani (kombinace eko apravniciny,alevice pravniciny...)...ja zrovna na jedne zkousce byla, nastesti uplne ok....... je mi 22, snoubenec je o rok starsi, taky studuje...prezencne na Ing, ale ma to spojene s praci, takze jsou i nejake penizky.....
Odpovědět
A teď bydlíte kde?
Odpovědět
ted bydlim kazdy zvlast....nejsem zstancem spolecneho bydleni pred svatbou..jinak slecna uz poslala fotky....fakt des bes...a jeste za to chteli tolik poenez....bychbrecela.
Odpovědět
no právě... já je viděla u ní v albu, tak jsem jí psala, že jsou super a kde se dají sehnat, naštěstí mě varovala... A jste ze stejného města? A vůbec, co jsi za znamení?
Odpovědět
ja jsem vodnar....:) jasne ze jsme...Praveproto jsem zpatky v Ostrave, abychom byli spolu.... hele pro dnesek mizim, mamtoho jeste dneska dost, to pitome zkouskove uz je za dvermi a jeste nemam ani seminarky:( zatim se opatruj, ale brzy se zase stavim pokecat a snad uz dojde i ten meil:(
Odpovědět
Tak to jsi jako Alešek :-) Já už se snad taky podívám na to učení na zítra na zkoušku. :-| :-) Tak zatím ahoj. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám holky,že u Vás se ty nákupy rozjiždí... To já nemám ještě vůbec nic :-( jen plnou hlavu snů a představ :-) ale jinak mi prijde,ze vubec na nic nemam penizky... :-( Ale rozhodla jsem se,ze od ted kazdy mesic koupim alespon jednu nebo 2 veci.
Odpovědět
ruru:A Ty studuješ? Dá se pořídit i za rozumné ceny, ale trvá to dýl...
Odpovědět
Profilova fotka
Nestuduju,už patřím mezi pracující,ale bydlíme s přítelem v pronájmu,tak jsme si na to museli vzit nejaky penizky,tak ze neco splacime a nájem platime taky docela dost a to máme v olmu jeden z tech levnejsich.
Odpovědět
No jo, tak to je blbý. A co rodiče? Nevypomůžou? Nám to budou platit moji rodiče a nastávající ( já studuju), ale budeme chtít místo darů peníze a polovinu z toho, co dostaneme jim zase dáme...
Odpovědět
Profilova fotka
No máme slíbenou že nám na půl oboji rodiče zaplatí celou svatbu,ale věřím tomu čím dál míň,z každých rodičů totiž jeden nepracuje. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?