Svadba Duben/Apríl 2009. Najde se tady někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, najde se tady někdo, kdo je takový blázen jako já, že začíná plánovat svatbu na příští rok na duben? Respektive nás to čeká přesně 25.4.2009.
Odpovědět
Profilova fotka
nebojte určo vám počasíčko vyjde a budete mít nádherně... :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kopa39 pro nás zatím nic moc, ale snad se to ještě změní - uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky 24. a 25.4. - poplivání pro štěstí: TFUJ, TFUJ, TFUJ!! Ať vám všechno vyjde dle představ:-)
Odpovědět
Hm, teď na to koukám: 19°C, polojasno. No, co naděláme. :-| Mohlo by to být horší, snad aspoň nebude lejt jak z konve. Mám šatičky vymyšlený ve stylu letní zahradní party, takže potřebuju, aby počasí trochu spolupracovalo :-) A co jinak? Nervozita?
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ja uz jsem nervni jak cip................. :-S Mazec..... zitra je den D......
Odpovědět
evita: nebuuuuď...;-) Ja nejsem...Vůbec mě to zatím nijak nebere a doufám, že mě nervozita ani nepřepadne..Prostě nějak to dopadne..co se stihne, to se stihne a co ne, tak se svět nezboří ;-) Zatím papáá
Odpovědět
holky, všem vám zítra držím palečky, hlavně, aby vás nervozita neskolila a nenastaly nějaké zásadní problémy a těším se na fotečky :-) Bude krásně, vy taky budete krásné a určitě se vše podaří :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se dneska dozvěděla, že na nás v restauračce zapomněli :-S ]-( fakt výborný, ještěže jsem dokopala miláčka se tam dneska stavit, představa, že bych se vdávala zítra... naštěstí tam byl zrovna šéf, tak už je dohodnuté víno a zbytek se už snad zařídí příští týden, rozpočet ale samože stále netuším
Odpovědět
Profilova fotka
hodné štěstí a pevné nervy všem zítřejším nevěstám..bojím bojím :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak posledni pozdrav za svobodna :-D Ja jeste sedim se svedkyni u bileho vina..pohodicka :) Doufam, ze mi to vydrzi i do zitrka.. tak at se vam to vsem vydari, uz se tesim, az budu prohlizet vase fotecky :) a svoje taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hočlinky moje, ufffffff, žaludek mám na vodě.....na puse tři dny starý opar, tak doufám, že ho kosmetička zamaskuje (to jsem celá já......a stress........) a jdu si uvařit čaj........... před šestou mě vyzvedne brácha a veze mě ke kadeřnici........ Ufffffff........ zhluboka dýýýýýchat! zhluboka dýýýýýýchat! :-N :-N Všem kolegyňkám dnešním - hodně štěstí! At to zvládneme! Venku je už ted videt nebe bez mráčku, tak at je cely ten náš den takový!!!!!! :-) Mějte se krásně a užijte si to! My všechny!
Odpovědět
holky, moc vám držím pěsti ať vám to vyjde! x-) Až mě mrzí, že jsme to přesouvali, když vidím to nádherný počasí... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky počasí máte ukázkové a hurá do toho!:-D
Odpovědět
holky, počasí vypadá opravdu dobře :-) snad vše vyjde podle představ a užijete si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my razíme péct koláčky... teda já maximálně rovnat a hllavně relaxovat po šíleném maratonu - práce-stavba-svatba - ode dneška až do čtvrtka již jen svatba
Odpovědět
Hlásím, že já čím dál víc propadám depresím, že jsem nechala fotit kamarádku. Skoro všechny fotky až na pár světlých výjimek jsou focené z divného úhlu, chybí tam lidi, které fotila atd. Nemluvím ani o fotkách přímo z obřadu :-( Nepochopím jak je to možné - všechny fotky co jsem od ní viděla byly skvělý a teď tohle. Vím, že teď už je pozdě si stěžovat, že jsme chtěli ušetřit, ale já prostě nechápu proč ten rozdíl mezi tím co jsem viděla dřív a mezi fotkama z naší svatby :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur: to je mi líto.... tak aspon máte určitě hezké video....
Odpovědět
Profilova fotka
Zuhur: nám to fotil manžela brácha, také jsme chtěli ušetřit, ale fotky od něho jsou pěkné, líbí se nám a pak ještě fotil hodně od mé sestry manžel a ty už jsou o trošku horší... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky děsíte mě, taky budeme mít přátele na focení...
Odpovědět
Profilova fotka
zuhur, tvoje fotky jsou pěkné, nevěš hlavu ;-) Teda, holky, duben je v čudu a začne to teď nám - to je děs :-o
Odpovědět
Leawil, neděs se. Já mám sice jen asi 10 - 15 opravdu pěkných fotek z celkových 400, ale co hlavně, že mám aspoň nějaký. Jsou tu i nevěsty, které nemají ani to. Ale je fakt, že občas pekelně závidím, když vidím fotečky od některých nevěst :-N :-N
Odpovědět
Cau holky,tak uz to mame taky za sebou:)Hrozne to uteklo,ale užili jsme si to,vsechno klaplo tak jak melo..Doufam,ze fotky budou co nejdriv.tak papa zatim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky dubňačky!!! :-) Tak se hlásím do skupinky již mladých paní... ;-) Byla to paráda, počasí nádherné, fotograf skvělý. Některé fotky jsem zhlídla hned po obřadu a jsou krásný. Brzy je sem přidám :-) A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
mondaa: tak mooooc gratuluji... já jsem mladá paní od minulého pátku... a ještě mi to nějak nedošlo ;-) byla tréma při cestě před oltář když jsi šla tou uličkou a manžel na tebe koukal... ???? já měla sevřený zadek jako blázen hi hi
Odpovědět
Profilova fotka
Asi je to divný ale já spíš prožívala nervoozitu týden před a tenhle pátek protože jsem nestíhala, ale u oltáře vůbec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já byla celou dobu v pohodě .. padlo to na mě až když jsem,m stála s tátou na začátku té uličky... ale myslím že mě znervoznili všichni s otázkou zda jsem nervozní...
Odpovědět
já taky v sobotu nervózní skoro nebyla, ale před kostelem jsem se prý klepala, ale nevím o tom, nervy byly hlavně 3 dny před, to byla nestíhačka, jak jsme ještě malovali a tak... :-D ale je to nezvyk, ale krásný, zvykám si používat slovo manžel :-) :-D všem čerstvým mladým paním gratuluju! A honem honem fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dámy, hlásí se Vám novomanželka - s krásnými pocity z úžasné svatby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zitra dodam aspon prvni fotečky focené bráškou - profi budou až v pátek-nemůžeme se dočkat! Focení bylo akční a máme se na co těšit! :-D
Odpovědět
Ahoj, tak se taky hlásím do novomanželského klubu! Počasí na jedničku, ženich byl paf z nevěsty, všichni vypadali, že se i baví, jedlo se, tančilo, zpívalo a řádilo. Paráda! Když tady někdo psal, že to strašně rychle uběhlo, tak jsem nikdy moc nechápala... teď už chápu! Než jsem se ráno probrala, byla jsem nalíčená a učesaná, než jsem se otočila, byla jsem vdaná a dvakrát jsem mrkla a první hosté odjížděli z hostiny!
Odpovědět
Profilova fotka
holky novomanželky - velká gratulace, jsem ve stavu, kdy vám zavidím, že to máte za sebou :-N já mám nervy na dranc, dneska se se skoromužíkem střídavě vztekáme a upadáme do depresí - no děs, rodiče se nám dnes setkali, a vymýšlí nějaké inovace, ženich je z toho nepříčetný - no paráda... tak držte palce, ať to přežijeme:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?