Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papááá maji a neboj,budu se snažit se tu objevovat častěji :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to je vážně jako nic,pak už si budeme psát jako vdané paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A už se mi taky blíží kromě svatby plánování rodiny,pokud se podaří můžu už za 5 měsíců čekat mimiškooooo x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak o tom mi ani nemluv.... zrovna te´d mám krizi se školou, je mi to úplně jedno a říkám si, že když by mě vyhodili od jedné děsně těžké zkoušky, co mě teď čeká, tak je mi to fuk a jdu pracovat a postavímě domeček a pořídíme miminko x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé Luci neblázni,když už tam chodíš takovou dobu tak i jednu těžkou zkoušku zvládneš,vždyť si šikulka a miminko bude potom,bude mít chytrou a vzdělanou maminku ;-) :-)
Odpovědět
Jsem tu holky:-) Jste moc milé, že na mě myslíte:-) já si tady házím do krabice svoje pi....nky:-D byste nevěřily, kolik mám blbostí, třeba kosmetiky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-) uvidíme x-) snad zvládnu... a co kuchyň? jsi spokojená? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ahoj Kat tak co jak si užíváš poslední dny jako svobodná?? :-N :-D
Odpovědět
Marusko, uzivam si je pracovne - uklizim domecek, myju okna...dneska celej den dlazbu od malby...ale mam se krasne...to ja si stezuju jen tak naoko;-) Je to moc fajn pocit, ze budeme manzele, v domecku...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuchyň bude teprve zítra,hned ráno přijedou na montáž a pak uvidím,ale všecičkojsme si vybírali sami tak snad budu spokojená,aspoň podle Pc návrhu jsem byla spokojená až moc tak se na zítra těším,teď jak jsme bourali starou linku a předělávali trubky na vodu jsme byli 2 dny bez vody,to bylo k zbláznění :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenkooooooooooooooooooooooo :-) x-) :-) ahooooj :-) jsem koukala, už jsi tam na seznamu, že to máš za pér x-) :-) ;-) myslím, že v sobotu nic neudělám a budu jako v tranzu :-D ;-) už jsi téměř přestěhovaná nebo ještě ne??? A první noc v domečku bude až v sobotu po svtabě? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to věřím,v sobotu mám volno tak budu na tebe celý den myslet a představovat si co asi tak zrovinka děláte ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jé, už aby byl konec června... ve škole snad už bude klid a já už jen budu moct mysleta snít o svatbě x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj konec června chci taky,to jedeme na předsvatební cestu,se těším jak malá holka :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jo vlastně! Už nevím - na jak dlouho? 12 dní?
Odpovědět
Profilova fotka
jj 12 dní a je to přesně 27.6 - 7.7,jen se modlím ať dostanu v práci dovolenou,jdu to vyřídit ve středu tak jsem zvědavá,potřebuji jen 6 dná dovolené a zbytek mám volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ti určitě dají, neboj :-) no, to už to budu mít jen přesně měsíc :-D x-) a až se vrátíš, tak 20 dní.... to zní neuvěřitelně.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo,pořád jsem si říkala času dost a dost a ono to se vážbě blíží,tobě ještě víc než mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) krásný pocit x-) ;-) Maruško, nechce se mi, ale musím se rozloučit... tak papa a určo zase brzy jo? ;-) :-)
Odpovědět
Lucinko, ahojky:-) Jojo, už jsem koukala, že tam jsem, jsme se na to tak těšila:-D Zítra jedu na zkoušku šatiček, upraví mi je pěkně na mojí figuru;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky se loučím,pomalu se mi klíží oči a ráno brzy vstávám,tak brzy zase na BRS ;-) papa Katwind - držím palečky papa
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, to ti závidím ;-) já teď měla chť si je taky zkusit, zvlášť, když jsem byla učesaná a se závojem a korunkou :-D Mi to nedá, píšu seminárku a přesto sem musím nakukovat ;-) pořád balíš? ;-)
Odpovědět
no, mela bych bud balit nebo udelat karticky na ten strom...nebo se treba ucit...no a jsem tady s vami:-D
Odpovědět
Profilova fotka
učit neeee :-D x-) ;-) nebo bys na to měla myšlenky??? Tak dělej kartičky, to zvládneš i u netu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... jak se dari???
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jsem se vam nepochlubila... v sobotu jsem byla na vystave v Lysy nad Labem a byla tam i modni prehlidka svatebnich satu ( nejaka pujcovna ) a predstavte si, ze vsem tem holkam koukali z tech satu kotniky.... vsechny byly strasne kratky.... tak to kdyz jsem videla, tak bych si k nim nikdy nic pujcit nesla.... to ja bych mela ty saty asi ke kolenum 8-) No, vubec me to nenadchlo :-( Jo a jinak to mam dneska za 95! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krááásné slunečné dopoledne!!!! Fuj, zítra má být už okivo :-( :-S ]-( jéé, to muselo vypadat :-p a co to bylo za výstavu??? blíží se to co???????????,, :-D x-) a do soboty to jr co by kamenem dohodil :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíčko nevěsty,tak jen nakukuji,linka se montuje a je úžasnáááááááááá x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim, ze se ta vystava jmenovala Elegance.... bylo tam nejaky obleceni.. ale nic moc...... myslely jsme, ze to bude lepsi... tak jsme se aspon tesily na ty saty a to bylo desivy.... prece svatebni saty musi byt az na zem.... jako princezna :o))
Odpovědět
Ahoj holky!!! Satyyy, dovol, abych Ti tu veřejně přede všemi tisíckrát poděkovala!! je to prostě bomba! DĚKUJU! Pro ostatní - Satyyy mi poslala přáníčko spolu s naprosto originálním čuprovým tričkem... x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?