Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cože brzo, no to mi neříkej, bych řekla že pozdě :-( tak budu držet palečky
Odpovědět
Profilova fotka
luci tak ať mu to chutná, bude pracovat v jedné reklamní agentuře
Odpovědět
Profilova fotka
právě proto mě to trápí, že už je půlka dubna a my furt nic ... ale to se nějak vyřeší :-) . Co ty, jak jdou přípravy, mohu-li se ptát
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky maji a smajli-mela jsem tu truhlare a ted resime auta..za chvili milacek odejde jeste jednou pryc,tak urcite doctu,co jste tu napsaly!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať se mu tam líbí, Maji ;-) :-) Teda, v červenci a za dlouho??? No jo, to řekne ten, kdo se nevdává a nevidí do toho :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... zase se tu s vama pres den minu :o(( a zitra jedu zase pryc a budu tady az v pondeli :o(((( to nevim jak vydrzim .o(( A ted z jineho soudku..... kdyz tak dlouho planujete s tesite se na svatbu.... to jste ani jednou nezapochybovaly, ze to neni to prave?? a ze byste si ho nevzaly??? .... priznejte si x-)
Odpovědět
Profilova fotka
chtela jsem napsat priznejte se! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... zase na chvili ja... :o)) vcera jsme si nechali navrhnout kuchyn... mrknete do alba... vypocitali nam to na 100tis. Tak jsme ted ve stadiu rozmysleni... a mozna si to nechame navrhnout jeste nekde jidne... uvidime, ale uz nesmim dlouho vahat... nez nam ji vyrobi a namontuji, tak to bude trvat 6-8 tydnu a tak to chci objednat co nejdriv, abych to aspon do prazdnin mela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kiki :-) tak to honem honem jdu kouknout x-) Satyyy, ty nás tu zas takhle opustíš??? :-( ;-( Kam zítra odjíždíš? teda, ty máš ale otázky ]-( já teda nezapochybovala ;-) a doufám, že ani nikdy nebudu litovat :-D ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hurraaaaaaaaa, konecne tu nekdo je :o)) kiki - pekna kuchyn, taky bych brala ;-) luci - ja vim, ze mam blbe otazky... ale mela jsem nejakou slabou chvilku a rikala jsem si, jestli je to to co opravdu chci.... ale samozrejme ze slaba chvilka odeznela a taky nepochybuju.... jen aby ta slaba chvilka neprisla treba deset minut pred obradem...... a reknu si: ja ho ale nechci... a utecu (takova nevesta na uteku :o))) ) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jedu sluzebne na dva dny do jiznich cech.... docela fajn, ze clovek na chvili vypadne pryc, ale pocasi asi nebude nic moc, tak se mi nikam nechce :o((
Odpovědět
Profilova fotka
tak si služebku užij :-) ;-) tak takové chvilky já někdy, ale fakt maloučko, měla dřív :-D tak na pár vteřin. Pak mi hned došlo, že stejně bych lepšího nenašla :-D :-D ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a kuchyň je bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
parááááááááááááááááááááááááááááda :-D
Odpovědět
Ahojte baby, tak aj ja už patrím k budúcim nevestám. Sme s priateľom dlho/ trinásť rokov/ a konečne sme sa odhodlali. Termín je 28.07. 2007. Už sa teším na to všetko. Vidím, že vy ste deň D plánovali už dlhšie, ja to viem týždeň, takže.... Teším sa že som objavila takúto fajn stránku
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ajka :-) tak hurá do plánování, nákupů, zkoušení, vybírání a při tom všem mooooc štěstí :-) Kačenko, mám husí kůži, dnes už je středa =-) :-. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ajko taky tě vítám mezi náma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, holky, jak budeme zítra slavit, že už to máme pod 100? :-) ;-) vlastně už za 45 minut :-D :-D :-D jééé, myslím, že vím, o čem se mi bude dnes zdát :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! všem krásné slunečné dopoledne!!! Kačenko, už e hezky! Určitě bude i v sobotu!!! Ty bláho, už pozítří :-N =-) :-) :-) :-) to je neuvěřitelný, jak to letí!!! x-) no a my, holky, to máme za 99!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
čauko luci se máte já to mám za 149 ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, ahojky Aji. tak jsem tu zase alespon na minutu,zdravim vas, predelava se mi kumbal-konecne budu mit police,cast uz je hotova,takze to zase cpu zpet a znate to-bordel proste nekonci a nekonci....takze zase za chvili mizim... Myslim ale na vas,taky svatbu stale v hlavne probiram,mam ted trochu vic klidu alespon pro premysleni....a KAT - uz jen zitra a jde se na TO!!!!! myslim moc na tebe,snad jde vse podle planu, zadne nerviky a nedorozumeni.....drz se! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko pavly tak tebe jsem neviděla noooooooooooooo spustu dní :-D :-D :-D kattttt myslíme taky na tebe a budeme držet palečky ať ti to vše výjde hlavně počasí a žádné nervíky, pak písni zážitky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavlínko a Majinko :-) já právě dopekla nové zkzušební koláčky a vypadá to, že už mám ten pravý recept :-) ještě tedy uvidíme, jaké budou tak třetí den... KAČENKO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moc moc na tebe vzpomínám, doufám, vše zatím klape a bude klapat i nadále :-) ;-)
Odpovědět
Ahoj holkyyyy!!!!!!!!Je to sekec mazec, to vám teda povím! Vůbec nic nestíhám a to mám dovču:-D Ale to je tím stěhováním hlavně řekla bych... Jinak včera jsem to trošku nervově neustála a brečela kamarádce jak želva do trelefonu:-D Holt rodinu nastávajícího si nevybereme;-) Po svatbě vám vše ppíšu do IP. Holky, už máme elektriku, všude podlahy, už jsem se tam sprchovala, mám tam skoro všechny věci z domu, dnes jsme nafoukli postel, přichystali si snídani na neděli (marlenku:-) a zítra tam ještě hodím telku, pač ode dneška máme kabelovku a internet:-))) Takže dámy, nebojte, budu vám psát z nového obydlí:-D Kdybych enstíhala už sem přijít (ale myslím, že nakouknu);-) tak děkuju za přivolávání hezkého počasí, vypadá to andějněji než minulý týden;-) A hned pak za vámi zase přijdu! MVR! Díky za vše!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, MOOC rada te tady potkavam, protoze ti muzu rict, jak moc na tebe myslim!!!Kazdy den, kdyz jdu do prace, tak si rikam, Kata uz ma tolik dni, a pak zase o den min atd.atd...Preju vam, at se vse vydari, at mate krasnou svatbu bez zbytecneho stresu a at je to pro vas ten nejkrasnejsi den vaseho zivota. Moc moc drzim pesti. Drz se! MTR :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) přeji krásný víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, zdravim na skok,protoze mam zase migrenu,jsem otravena,doted jsem spala a jdu pokracovat..... ale KAT KAT KAT KAT KAT KAT KAT KAT: MOc moc na tebe myslim, preju ti zitra ten nejkrasnejsi den ve tvem zivote, nebe bez mracku, spokojene hosty, usmevaveho zenicha, stastnou nevestu a ver,ze cely den budu dychat za tebe,odpocitavat minuty a cekat od vecera u internetu-az se ozves jako mlada pani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POcasi zatim vypada super, sice to tropy nebudou,ale na duben myslim pocasi vychytane (no proti lonskemu roku neuveritelne),tak uz jen hodne pohody.Moc ti zavidim,ze to uz mas zitra,ja se ted tak nejak nemuzu dockat!!!! Tak posilam spoustu stesti a at vse klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky pavly jojo myslím taky na kat a už se těším až nám to všem povykládá, přeji krásný víkend všem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, všechny vás zdravím :-) včra večer nečekaně zavolal kamarád, jestli nepřijedeme na grilčo. Tak jsme jeli a vrátili se v půl čtvrté ráno :-N takže dopoledne jsem dospávala, odpo škola a až teď se sem dostávám. Kačenko, mooooooc na tebe vzpomínám, pořád, pořád, pořád. Dnes v půl jedné jsem si říkala tak už zítra touhle dobou....mám husí kůži, pořád na tebe myslím a zítra budu myšlenkami i srdíčkem u tebe :-) ;-) Věřím, že se vám vše vydaří tak, jak si přejete a i když by něco neklaplo úplně dokonale, vůbec to přece nevadí a hlavně že ty a tvůj miláček budete šťastni :-) ;-) Budeš okouzlující nevěsta ;-) MTR :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?