Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkla jsem do albíčka,budeš mít opravdu pěkný účes a obdivuju tě,že si to dokážeš udělat sama,to já bych opravdu nezvládla :-.
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem mrkla,byla jsem trošku rychlejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D telapatie :-D ;-) chce to trošku cviku a jde všechno ;-) :-) tak teď ti jdu zrevidovat albíčko já :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočeny :-) Luci - taky jsem se dívala kterýsi den na ten účes a na líčení a hrozně ti to pasovalo :-) já se tak pěkně teda namalovat neumím,ale budu muset do svatby trénovat ;-) aspoň troškuuuuuuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauko maruško tebe jsem neviděla ani nepamatuji jak jdou přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj maji :-) :-) Přípravy jdou sice pomalinku,ale jdou,teď nám do toho vlezla kuchyň hodně zařizování a práce kolem toho,ale zítra by už konečně měla být hotová,přijedou na montáž tak jsem zvědavá a co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
many, díky, za chvíli se tu budu pod tou chválou červenat :-D :-x x-) Maruško, vy tam máte nové fotky!!! Moc vám to zase sluší x-) ;-) ahojík maji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucikk - jo tak telepatie u nás vždycky fungovala,snad už budu mít onečně více času a budu tu zase mezi vámi,jak nám upravili pracovní dobu tak je více volna,tak jsem fakt ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem taky zvědavá :-D :-D :-D :-D no my krom oznámka, kytky a ženichova obleku už máme téměř všechno jen teď ladím drobnůstky jako je výzdoba a tak
Odpovědět
Profilova fotka
jj dala jsem tam něco nového,ty staré už byli okoukané a děkuji za pochvalu ta vždycky potěšíí,jsi milá ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
majinka - tak to jsi dál než já,jj drobnůstky jsout aky potřeba,dělají vlastně celou svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se jdu mrknout
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky,já jdu spát,loučím se s váma,to jsem tu dlouho nepobyla,že ;-) máme teď večer tak pomalej internet,že z toho chytám nerva a nemám trpělivost,než se něco odešle,tak je to věčnost,no možná to některá taky máte doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko luci
Odpovědět
Profilova fotka
tak nějak jsem si říkala, že bych si měla napsat seznam, jaký všechny blbůstky ještě musím koupit, udělat... jo a Maruško, nemám to v albu, je to překvápko pro hosty, ale máme čoko fontánu :-) x-) a už jsme i zkoušeli x-) mňam mňam.... x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc Many :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci to bude překvápko :-) maruš a co tobě vše chybí?nebo spíš co už máš?jaké šatky sis nakonec vybrala?
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak překvápko taky musí být,aspoň na tu vaši svatbu budou dlouho vzpomínat, se mi zbíhají sliny :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa a brzy na napsanou :-) ;-) maji, tak co, jaké bylo cvičení? Ukecala jsi kámošku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dočetal diskusy tak maruško už vím co máte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majinka - no chybí ženichova košile s kravatou,prstýnky,oznámka a kytky a ty drobnůstky postupně nakupuji podle toho co mi cvrnkne do nosu nebo spíš do oka,tak průběžně ať mě to najednou nezrujnuje a šatičky mám bez těch ramínek,akorát budu měnit závoj,představuji si trošku více bohatší a více do vrchu.
Odpovědět
Profilova fotka
jj pomalinku se to blíží vi´d?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se tak těšíííím :-) x-) vždycky, když tu sedím, tak to na mě úplně padne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no mě ani nemluv, já se taky těším, kamarádka jen kroutí hlavou a říká že jsem blázen ale já si tyhle měsíce fakt užívám a už se těším až bude září a bude se nám to blížit napřed kouknu na vás holky a pak budete vy myslet na mě :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, já vám pak budu závidět :-( ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci neukecala jsem obludku jednu obludnou, ale zítra ráno jdeme už na 9 tak to mi slíbila že půjde, pořádně jsem se zahřála a snad něco spotila a hned mi bylo líp :-D :-D |-| ,v pátek jdu zase po delší době na skvoš tak musím trénovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neboj Luci s námi si tu svoji svatbu pouze připomeneš a budeš vzpomínat jak to bylo krásné a nezapomenutelné,taky když se tu občas dostanu tak to na mě všechno padne a hrozně moc se těším,mám pocit,že se snad ani nedočkám,ale když si řeknu,že jsem tu přišla loni v srpnutak to teprv byla dlouhá dobateď už to je za dveřmi a první z nás to má teď v sobotu _ Katwind :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu navšívit koupelnu a trochu ze sebe udělat človíčka do postýlky :-D :-D :-D tak se tu mějte pěkně a třebas zítra páááá sice zase budu dělat chůvičku ale jak holky usnou tak se sem mrknu pááá a maruš choď častejc
Odpovědět
Profilova fotka
jojo kat to má před sebou ale už je asi pryč že už nepíše no nic holky tak mizím páááá
Odpovědět
Profilova fotka
papa majinko :-) ;-) JJ, maruško, máš pravdu ;-) :-) a je fakt, že to děsne rychle utíká... my to máme příští pátek za 3 měsíce :-) x-) x-) x-) to už je jako nic.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?