Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko luci, jak se máš?dneska nemáš školičku?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky maji ;-) jedu na praxi, ve 12 ;-) tak tu chvíli brouzdám a koukám, co mi za ten víkend uteklo ;-) co ty, jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
čauky čauky a na jakou praxi? co já?dobrý, přes víkend odpočatá, pěkně vysluněná už jsem chytla i nějakou barvičku,porstě pohoda odpo si jdu zacvičit tak přemlouvám svoji línou kamarádku ať jde se mnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chdím do spec. školy pro zrak. postižené děti, ale ono už je to dnčs spíš škola pro kombinovaná post... takže jsou tam děti, který nezvládají tempo v běžné škole, děti s brejličkama, jedna holčička autistická... chodím jen na chvilku, tak 2,3 hoďky dvakrát týdně. a je to celkem o ničem, nevím, máme děsně blbý praxe :-( ale mám nový úlovek na svatbu - bublifuky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D jo tak ty bublifuky plánuji taky a máš nějaké speciální?nebo si je koupila klasicky v papírnictví
Odpovědět
Profilova fotka
nene, obyč. bylo mi líto vyhazovat korunky za takovou blbost ;-) koupila jsem 4, možná z nich odlepím tu samolepku a převážu mašlí a bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ;-) ;-) no já bych chtěla aby bubli měly moje družičky a samo i družičák a pak pár hostů aby to na fotkách bylo spustu bublin :-D :-D :-D ty fotky jsou pak úplně jiné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, taky to máme kvůli fotkám ;-) a co jinak, co nějaké nové nápady, plány?
Odpovědět
Profilova fotka
nene zatím nic nového, já mám ještě čas takže čerpám tady na beremese, chtěla bych nějaké netradiční fotky, myslím jako pózy a tak, tak to tu projíždím, rozhodla jsem se že si udělám nějaký pěkný věneček na dveře a taky že si vyzdobím pěkně svatebně vnitřek domu, dneska jak půjdu do města tak omrknu nabídky galanterii a vrhnu se konečně na ty mašličky a budu zkoušet taky nějakou výzdobu :-D :-D :-D začátkem května jedeme na týden lyžovat do rakouska na ledovec a pak bude červen prázdniny no září bude co by dup ;-) ty už máš vše namyšlené?
Odpovědět
Profilova fotka
celkem už jo a v podstatě to vše důležité už i máme, takže už jen takový blbůstky - zkusit tyl na auto, ten věneček chci taky, nakoupit vlizelín.... prostě blbůstky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo já se v blbůstkách uplně vyžívám :-D :-D :-D :-D tak už jsem zvědavá na tvé nápady ;-) luci jdu na oběd takže mizím, přeji příjemnou praxi ať tě tam moc nezlobí a brzy nanapsanou pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
papa, taky už musím...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
téééééééééééééda, venku krásně, se vám tu nechce vysedávat co??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jako se Kačence blíží svtaba, tak nám se blíží, že to bude pod 100!!!! :-D :-D :-D x-) máme to dnes 102!!!!!!!!!!!!!!! :-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D no vám se to blíží mě ještě moc neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 8-( 8-( 8-( |-| ;-) tak jaká byla praxe?
Odpovědět
Holky, já bych tak moc chtěla, aby bylo hezky...nemuselo by být vedro jako dneska, stačilo by mi jen vykukující sluníčko:-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauko kat tak se ti to blíží co?neboj budeš mít krááásně
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ;-) Kačenko, věřím, že se předpově´d umoudří a bud ehezky ;-) držím vše co mám :-D x-) ;-) Maji, praxe nic moc, družinářky nechávají děti lítat, mlátit se, místo ab yje zabavily... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé x-) x-) x-) x-) x-) :-) ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-) zrovna dnes jsem si říkala, že už ses za námi zase dlouho nemrkla, co nového???????? ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) konečně mám chvíli čas sem zajít :-) pořád práce a uklízení ]-( - Káťo - ty se máš :-) sobota je za dveřmi :-D bude na 100% pěkně :-D četla jsem,že si necháš svoje nehty,já taky, nejsem zvyklá na dlouhý,v práci to ani nehrozí,tak budu mít taky kratší,ale když dáme průhledný lak a bílou tužku,tak vypadají taky krásně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je krásné přivítání :-N :-D x-) x-) pomalinku obednavám drobnosti na svatbu,mám už cilindr ženichovi na auto,hotové jmenovky,figurku na dort a mašličky,teď se chystáme na prstýnky a oznámka,Luci a co prstýnky?? Už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zítra bude konečně nová linka,jupííííí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maru, máme objednané, budou až 4.6. má toho moc. Jsou od Rýdla, počkej, juknu na jeho stránky, nepamatuju si to katalogové číslo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky many :-) :-) :-) maruško - linka?????? :-N nějak nechápu.... =-) :-x ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak njou to tyhle: http://www.snubniprsteny-lr.cz/detail... jen ten červený proužek trochu širší, já 5 briliantíků a ty hrany budou mít jako následující, momentík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.snubniprsteny-lr.cz/detail... zaoblený nebo jak to napsat... akorát tedy budeme mít ten mat, takže jsem zvědavá, jak rychle se ošoupe... oba dva budeme ten prstýnek nosit... holt pak z matu bude lesk ;-) já měla matný i zásnubní a už dávno není...
Odpovědět
Profilova fotka
jůůůůůůůůůůůůůůůů x-) x-) No jo, je krásnýýýýý,máš vkus Lucinko ;-) :-) Snad vydrží nějakou dobu a když ne,tak bude prostě jak říkáš lesklý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji :-) ;-) a mám za sebou vlastnoruční zkoušku účesu, ale zatím nemám fotečky, ale v albu mám z plesu a vypadat to bude v podstatě stejně, jukni ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?