Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to mame fotecku na stejnem miste!!! jen ja mam v tu dobu hnedobile celo-mela jsem ho krasne opalene podle satku a foukal desny vitr :-D a jinak me zajimaji veskere fotecky...i na tobe bych je chtela videt...a taky je davame do alba na chvilku,jen kdyz tu jsme vsechny pohromade... 8-) ,taky tajime...ja tam nechci davat treba ani prstynek na stalo.... a mimochodem-saticky mam prave od san patrika-ale levnejsi...a chtela jsem puvodne taky uplne hladke...mela jsem je i vybrane,ale....uz byly za pul roku tak znicene a navic osklive zkracene...ze jsem rekla NE - a mam jine...sedl mi material..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam prihodim neco ze zkousek na mne,ale vitezky to nejsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, o 150 kalorií lehčí, takže si dám jogurt a můžu znova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, byl tam krásný domeček a byl by postaven během týdne... aaaach... ale miláček prý nechce žádnou kůlničku na dříví, al ezděný dům... tak holt bydlet budu až po roce a půl... :-|
Odpovědět
Luci, ani nevis, jak chapu...je to des ten barak :-p Dneska jsme byla juknout na podlahy, plovoucky, krasa:-) uz to vypada fakt obyvatelne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, to mi ani nepiš... bych pro mdomeček udělala cokoliv... dnes zas jsme volali starostce, jak to tedy bude s tím územním plánema tou cestou, co chtěli udělat přes náš pozemek a že teprve teď to má ta projektantka na stole, tak že máme zavolat koncem dubna. Nechápu, na co čeká, je to naše, my tam budem stavět, takže s celou cestou mají smůlu a můžou si jí strčit někam. ]-( mi vytočila baba ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky dneska uz to ale nebude, musim jeste chvilku sprtat, ale slibuju, ze to dodam a chvili to tam pak necham,aby jste to videly vsechny,nebojte, jinak ty moje saty jsou ted uplne nove, tak snad za ty 3 měsíce to bude pořád fajn,doufám, mejte se zatim fajn, pa...
Odpovědět
Profilova fotka
marti-tesim se na fotecky!! kat,luci-ja vam zavidim,ze uz domecek vubec resit-kat,ze uz se i bude stehovat!!!! to nas teprve ceka 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
papa a brzy na napsanou ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,taky se loucim a jdu hajat,konecne po tom zmatku a bolestech hlavy je mi lip,tak at se vyspim.... zatim se mejte krasne...
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko papa, MVR :-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..... skoda, ze tu s vami nemuzu byt vecer... vy to tady vzdycky rozjedete :o)))) Zdravim novou tvar a taky se tesim na fotecky. luci - myslim, ze se muzes s klidnym svedomim vrhnout na cesani i malovani sama..... jsi sikula a moc ti to slusi Jen ja se asi budu vdavat v culiku, protoze to je jediny, co si umim ucesat :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Satyyy, myslíme na Tebe a těšíme se na Tebe!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kat...... uz jen 8 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady to zije :o((( Ja vim, venku je krasne, tak co drepet na internetu, co?? Uz se tesim na vikend, jak si budeme uzivat slunicka..... Tak se mejte krasne a v pondeli se na vas budu tesit...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem přidala nějaké to foto do albíčka...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, byla jsem cele odpoledne venku-teda az co jsem se vyspala-potrebuju to dohnat po te migrene... zitra mozna pojedeme na vylet-jsem v soku,ze nevim,co driv delat :-D a jinak odpocitavam pro kat - fakt ti to zavidim,ja uz to chci taky mit tady.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zdravím :-) tak už nám krásný víkend končí :-( chjooooooooooo :-( včera jsem se česala, fotky budou časem, musela jsem fotit na normální foták ]-( ale účes vydržel 8 hodim a prakticky netknutý!!!!!!!!!!!! Je fakt, že jsme nebyli tancovat, ale důležité je, že přes obřad a odpoledne vydrží a večer už se z toho tolik nestřílí x-) ;-) Kačenko, moc moc na tebe myslím, včera v půl jedný mě chytil děsnej nerv :-D a dnes jsem měla noční můru o své svatbě... bylo to naprosto šílený... sem se vzbudila a furt to dokola opakovala Vráťovi :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aojky luci a pavly tak jaký je víkend?tady je tak krásně že už jsem se stačila i trošku opálit 8-) 8-) 8-) včera jsme byli s našima na lysé hoře a v rožnově pěknej výlet a těch turistů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) taky jsem se dnes pokoušela trochu opálit,ale nějak se zatím nechytám :-) ale snad mi pomůže i solárko ;-) a do svatby budu aspoň trošku hnědá ;-) jinak mamka byla v Polsku a sehnala mi slunečnice na stoly a košíčky pro družičky,tak mi zase něco přibylo :-D teď už mi chybí jen pár věcí a pak můžu být klidná,ale stejně budu možná stresovat,abych na něco nezapomněla :-| Přeji pěkný pracovní týden a ať nám všem rychle uteče :-D pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem si uzivala slunecny vikend - a bylo mi teplo!!! slava!!! byli jsme vcera na Lokti a ve Varech...no romantika- obidek, zmrzlinka....a vecer grilovacka- no super... dneska jsem byla na zahrade-je fakt krasne!!!! a ted jsem prilitla sem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, jo jo dneska byl krásný den, doufám, že počasí už bude takové 8-) ,taky jsem teď přišla s plným bříškem :-D pavly jak to jde?co nového?
Odpovědět
Ahoj kočenky moje! Já stále ještě nejsem nervózní:-) Teda, abych byla upřímná, trochu jsem, ale spíš z toho stěhování a spolužití ;-) A mám dovčuuu!!!!!!! Ale flákat se teda nebudu...uklízet domeček, do toho chci našim pomoct, pže kvůli nám malují a přestěhovávají hospodu;-) Holky a asi jsem dnes učinila rozhodnutí, že nejdu do gelových nehtů, asi bych si na ně nezvykla, potřebuju teď fakt pracovat...navíc mě furt Pája přemlouvá, ať si je nedávám...Asi zvolím přirozenost a i když nebudu za dámu, nechám si svoje krátké, které jen přeláknu bezbarvým lakem...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, uz se to fakt krati, myslim na tebe! Uz zbyva jenom tyden, toto fakt leti! Preji krasny a pohodovy posledni "svobodny" tyden. Nehty schvaluji, taky budu mit svoje ;-)
Odpovědět
Hanicko, moc dekuju! Potrebovala jsem slyset, ze na gelovkach zivot nestoji;-) Dik:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jako nic proti nim, pokud je na nekdo zvykly...ale ja jsem je v zivote nemela, takze bych byla neohrabena jeste vic...staci ze na sobe budu mit ty xkilovy saty,ne? Kazdy jak se mu libi a navic pokud skoromanzel rika ne, tak bych se tim vubec netrapila... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... taky jsem si uzila krasny slunecni vikend :o)) Kat, Hani - ja si taky necham vlastni nehty... s cizima bych si mohla ublizit x-) Vcera jsem vyzehlila tyl na auto, nastihala, namackala a dala na nej maslicky.... a mam to hotovy... jen to jeste vyzkouset na aute, to uz jsem neudelala..... casem dodam fotky..... tak jsem zase po dlouhe dobe mela pocit, ze se neco deje a ze se budu fakt vdavat :o)
Odpovědět
Hani, jojo, máš pravdu, nechala jsme se nějak unést tou svatební mašinérií, mít vše dokonalé...ale už jsme skoro od všeho odstoupila:-D Holky, já se tenhle týden vdávám, dobrý co?:-D Ještě musím dodělat jednu jmenovku, Pája dodělá vínečka, udělám lístečky na strom přání a musím vymyslet nádobu na rýži...ale možná vezmu normální pikslu a bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - uz jen par dni :o)) myslim na tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) :-) :-) Kačenko, tak bych si přála, abych i há byla tak klidná jako ty ;-) v pátek jsme jeli do SNU domluvit nějaký další věci a na mě to úplně padlo :-N =-) :-. x-) takový to mravenčení.... ale moc se těším, až budu mít pravý důvod k tomu mravenčení :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?