Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vitam novou dusicku,jsem rada,ze nekdo dalsi nasel kouzlo tohoto datumu....ikdyz jak casem zjistis, je nas tu vic a s timto datumem nema pulka nic spolecneho,spis si proste rozumime :-D co holky x-) hani,ja chci taky videt oznamko!!!ja uz mam taky navrh,ale nemuzu si ho vytisknout a menit pismo a tak nevim,jak dal,cekam na tiskarnu ]-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko, prosím, honem šupky dupky do mého alba na účas a líčení, už jsem se dnes na to vybavila :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee,hani,kde jsi,ja ho chci taky videt!!! luci-jdu ti prekontrolovat album a podivat se i na dalsi nevestu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já ti přepošlu ten mail od Haničky, chceš? Myslím, že by se nezlobila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, děkuju, Pavli už ho tam má taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucik-super uces i liceni,teda moooc chvalim,...ucesat se taky umim,ale namalovat ne,to jsi dobra!!!!! marti - teda,my mame podobne predstavy-kyti, bizu...no to jsem zvedava na saticky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko, tak myslíš, že do toho účesu můžu jít? jsem koukala, že Martinka má podobný styl tvému :-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly-ahojda,taky zdravim, vše chci spis jednoduche, saty sem moc davat nechci, mohl by to videt skoromuz :-Dmozna jen par obrazku jinych , mam totiz i foto ze zkousek
Odpovědět
Profilova fotka
Marti a nechceš teď tam hodit tvoje šatičky a pak hned smazat? Abysme je viděli................. prosímmmmmmmmmmmmm :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci-jsem cetla, ze jsi se zacala vybavovat!!!! fakt ti fandim!!!! x-) marti-taky prosim za saty!!!!! hani-me to tak mrzi,ze to nemuzu videt ted :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marti-mam taky predstavu hodne "jednoduchou" - vse hladke, ne moc kombinovane....a proste tak nejak bych rekla,ze podle fotek to vidime proste stejne..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavlínko, co nemůžeš vidět? Prý ti to Hanička poslala mailem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci-ja ten mail nemuzu rozbalit-nemam na to pocitac,tohle muj deda neumi 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jo, já vím, psala jsi mi to vlastně i s tím mým... počkej, něco zkusím ;-)
Odpovědět
Ahoj holky moje.:-) za 9!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kačenko!!!!!!!!!!!!!! honem honem kritika!!!! do středy má být nádherně, věřím, že to vydrží i do svatby x-) ;-) Pavlí, přečůrala jsem pdf., mám to v jpg, myslíš, že se hanička nebude zlobit, když si to dám do alba, abys to viděla a hned smažu???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kat- jezis 9 =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsi nervozní??? Určitě ne, pociťuju to za tebe :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám ve druhém albu oznamko haničky!!! Honem hionem, napište, že jste ho viděli, hned smažu!!!
Odpovědět
Lucxi, hele, nekecám, ale fakt nejsem! Sama se divím...možná to přijde příští týden, pač mám dovču;-) Ale zatím pohoda, dneska jsme ujasnila dort (třípatrák tvaru šestihran, hodně marcipánu), cena cca 500. To je dobrý, vypadá to pěkně:-) V penzionu vše ověřeno:-) vypadá to dobře:-) Lucinko, Ty jsi úúúžasná!!!!!!!! Já se nejen že neumím namalovat, ale už vůbec ne učesat...holka k pohledání:-D Moc Ti to sluší, vážně! Myslím, že se nemusíš bát se líčit sama. A česat taky ne, moc hezký! Úplně Ti Tvůj um závidím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
muzete mazat,stihla jsem to!!! diky x-)
Odpovědět
taky jsem očuměla.-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo marti a jak jste v tunisu-nejste v sousse??? mam podezrele stejnou fotku :-D -teda mela jsem tu ted na netu milacka,posilali jsme mail,jsem rada,ze jsem oznamko videla-jste fakt sikovny!!to ja neudelam :-| kat-ja bych snad fakt docela s tebou ty dny menila,uz bych chtela,aby to tu bylo,uz bych chtela jen byt tehu a vyhlizet kocarky...
Odpovědět
Profilova fotka
super, díky za pochvaly, rozhodnuto - jdu do tohoooooooooooooo :-) ještě teda počkám, co mi písne satyyy, ale snad se jí to taky bude líbit ;-) a víš, že ti celkem i věřím, že nejsi nervozní? Já teda když tu u toho sedím a jak na tebe pořád myslím, mám takový to mravenčení, holt za tebe no ;-) kačenko, můžu smazat oznamko, vidělas?
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Pavly, ani nepiš... já aspoň tu svatbu.... chjoooooooooooooooo, takovou dlouhou dobu ještě.............. :-( ]-( OK, jdu mazat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kati-ja mam taky ted za tebe neurozu...a verim,ze jsi klidna.... myslim,ze tak to chodi.... luci-jen maz, jsi dobra,ze jsi mi to ukazala
Odpovědět
Profilova fotka
106................................ škoda, potřebovala byh ťeď vzdychajícího smajlíka... holky, jdu na 20 minut rotopedit a přitom skouknu bydlení na CT1, zatím papa, ale určo dorazím ještě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
106 jsem dneska kontrolovala.... :-D uzij si to cvicenicko-teda musim rict,ze te obdivuju....ja se ani nehnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavly-jsme v sousse :-D jinak ty fotky mam na cd, takze by to bylo trosku komplikovany, ale holky saty mam sice zamluveny,ale pak podle fotek doma jeste fakt nevim a myslim, ze budu jeste menit, takze o nic neprichazite, az to bude fakt ono, tak to sem na chvili pro vas dam :-) ty co jsem dala do alba jsem mela na sobe, ale spis abych vyzkousela co nejvic typu, byly fakt moc nobl :-D a i skoromanzilek chce uplne hladky bez raseni a krucanku :-) tak mu to taky musim splnit
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?